menu

Новини

бета для авторів-початківців
Редактор: Марія Тарасівна | 23.05.2022, 18:33
Категорії/розділи фендомів з якими працюю: Книги, Фільми/серіали, Відомі люди, Оріджинали, Поезія, Все і зразу =)
EMAIL для зв’язку зі мною: mariaskripnikova293@gmail.com
Працюю з типами стосунків у творі: Слеш, Фемслеш, Гет, Змішані
Надаю перевагу роботам: тим, що стосуються пейрінгів з клясичної укр.літератури/письменників_ць
Доводилось працювати з фендомами: Гаррі Поттер, оріджинали, twenty one pilots
Не стану редагувати фанфіки: різноманітні збочення; зґвалтування, зоофілія і тому подібне
Звертайтесь за допомогою: коментарі/на пошту

Сильні сторони:

по-перше, пунктуація.
по-друге, nemo omnia potest scire, тому якщо раптом виникне потреба в тій інформації, якої у мене в арсеналі немає, я зроблю максимум для того, аби її знайти.
по-третє, маю чималий досвід чиркання всяких штук "у скриню", плюс кілька виграних поетичних конкурсів, в т.ч. всеукраїнських. (останнім часом щось не пишеться, не можу думки докупи зібрати)
звичайно, якщо я тут напишу, що моя рідна мова - українська, ви, скоріш за все, покрутите пальцем біля скроні, бо в цьому нема моєї заслуги. та й загалом - будьмо відвертими - досягнення сумнівне. однак, якщо раптом ви є автором-початківцем/авторкою_початківицею і нещодавно вирішили перейти на українську, то я як людина, яка півжиття ходила на олімпіяди і конкурси з української мови і літератури, була б рада вам допомогти ;)
також було б непогано заздалегідь узгодити питання стосовно правопису: я наполягаю на "скрипниківці" і намагаюсь застосовувати окремі її аспекти в побуті; однак якщо вам особисто до вподоби инші, відмінні від "скрипниківських" варіянти написання, то я до ваших послуг!


Слабкі сторони:

числівники.
одразу попереджаю, шановні: я НЕ розрізняю складносурядне речення від складнопідрядного, вибачте. якщо для вас це ред флаґ, то давайте не цейво, краще не треба


Додав: sobornytsya | Контактна особа: Марія Тарасівна E Переглядів: 23 | Розміщено до: 23.06.2026 | Рейтинг: 0.0/0

До даного оголошення не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим хто подякує даному редактору або звернеться за допомогою, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Завантаження...