menu

Новини

Каменяр у світі шінобі
За бажаним рейтингом: NC-17 (No Children)
За типом стосунків: Джен (Gen), Змішані
Фендом: Наруто; ориджинал
За жанром: крутійський роман/автобіоґрафічний роман/соціяльно-побутовий роман/мемуари
Персонажі: Джірайя (Іван Франко), Орочімару, Сенджю Цунаде, Сарутобі Хірудзен, Като Дан, Хатаке Сакумо, Шімура
|Теги: релігійні мотиви, смерть другорядних персонажів, мовознавство, політика, повсякденність, бойовик, філософія, смерть основних персонажів, фентезі, вигадані науки, бойові мистецтва, OOC, комедія, патріотичні мотиви, віршовані вставки, міти і мітольогія, fix-it, реінкарнація, au, драма, війна
Для натхнення: 22.11.2020, 22:18
Опис ідеї:
Після смерти Іван Якович Франко переродився як неклановий хлопчак на ім'я Джірайя.

Протягом життя Іван-Джірайя сповна пізнає нове суспільство, традиції, світогляд і навколишній світ (шінобійську ойкумену). Часом він обмірковує та, можливо, трохи переозмислює свій світогляд, стале по бувшій реінкарнації, а також дає оцінку подіям, зважаючи на свої знання і минуложиттєвий досвід.

Іван Франко був відомий рупістю стосовно індійської культури, він вивчав літературу, філософські твори, тексти Вед санскритом. Зверніте увагу на те що іни («ручні печаті», мудри) не будуть новинкою для головного героя та, либонь, він чого-будь досягне за допомогою знання, яким саме змислом індуси наділяли мудри.

У цьому творі мусить бути опис гисторичних і політичних подій. Словом – хороше обґрунтування поворотам гисторії та діям героїв, зважаючи на особливощі середовища і характерів. Зокрема, багатьох цікавить тема утворення кляси некланових шінобі в Прихованому Листвою Селищі (майбутні санніни: Орочімару, Джірайя, ймовірно, походять із перших поколінь, адже вони не мають прізвищ). Також прошу можливих авторів описати бодай коротку, однак вичерпну гисторію кланів Хатаке, Шімури, і походження Орочімару, Джірайї, Шімури Дандза, Мітокада Хомури, Утатане Кохару, Акімічі Торіфу, Учіхи Каґамі (як жалко, що в каноні Тобірамині учні та, зокрема, Хірудзенові радники не розвивалися як персонажі) та декількох родів спадкових шінобі, відомих у каноні.

Також можете розширити опис походження кланів і їхніх звичаїв.
Деталі:
Щодо первневої схильности головного героя я схиляюся до теорії про те, що основну стихію та, інколи, другорядну визначають темперамент і меншою мірою характер. Тож я схиляюся до думки, що первинними стихіями головного героя будуть або зем'євияв, або водовияв.

Наполегливо рекомендую брати декотрі ідеї та факти з інших фанфіків.

Ні в якому разі не рекомендую вводити Дзецу в улозі головногада та Оцуцкі Каґую в улозі фінальної боски. Хоча можна завершити життєвий шлях головного героя раніше ніж настане 4-а Велика нінджівська війна (якщо вона взагалі настане в канонічну дату), однак завершити так, щоб те було льогічне закінчення його ніндо.

Не рекомендую залишати Сусана як здатність манґекьо-шярінґану за причиною імбалансности на загальному тлі здатностей усіх доджюцу і давніх кланів. Лучче нехай це буде неймовірно тяжка в освоєнні практика вічного манґекьо-шярінґану.

Гадаю, лишнє за мірою згадування буде обговорене в коментарях.
Переходів: 0 | Автор(-ка): Богданко_Дайджанич | Оцінка: 5.0/1 | Теги: релігійні мотиви, смерть другорядних персонажів, мовознавство, політика, повсякденність, бойовик, філософія, смерть основних персонажів, фентезі, вигадані науки, бойові мистецтва, OOC, комедія, патріотичні мотиви, віршовані вставки, міти і мітольогія, fix-it, реінкарнація, au, драма, війна

До даної ідеї не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим хто її підтримає, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
В коментарях ви також можете залишати покликання на вже готові роботи до даної ідеї.
avatar
Завантаження...