menu

Новини

Удзумача шістка
За бажаним рейтингом: R (Restricted)
За типом стосунків: Ґет (Het), Джен (Gen)
Фендом: Буремні хроніки Нарута; Боруто: Нарутове наступне покоління; Безглузда шістка (кросовер)
За жанром: пригодницька повість
Персонажі: Хякуґей Хісен, Удзумакі Шіначіку, Терумі Тошіро, Міцко, Юккі Кейташі, Теміко
|Теги: пригоди, OOC, au, фентезі, романтика, реінкарнація, бойові мистецтва, смерть другорядних персонажів, релігійні мотиви, гендерсвап, бойовик, Кримінал, комедія
Для натхнення: 23.11.2020, 00:35
Опис ідеї:
Хісен не пам'ятав татуся, хоча чув од декотрих членів сойму Прихованого Водоспадом Селища, що його кровний батько є герой п'яти великих держав, герой Листви, шінобі рангу S. Зоставшись сиротюком змалку по смерти матері, хлопця виховував далекий родич і селищний очільник Водоспаду Хякуґей Шібукі. Словом – хлопчак подавав неабиякі надії, йому пророчили посаду наступного селищного очільника, посилаючись на його таланти. Втім, по завершенню 4-ї Великої нінджівської війни на дрібні приховані поселення очікував лише занепад. Отож водоспадська верхівка представила плян із пошуку і повернення Семихвостого біджю. Так склалося, зважаючи на чималу адаптивну здатність Хісенової чакри та його кріпке тіло, що хлопчак оказався найліпшим пробилувальником на джінчюрікі. Хісен, звісна річ, не хотів стати головною зброєю селища та навіки забути про виконання скритних операцій.

Отже, Хісен потайки від усіх вирушає в мандри: його зацікавив його родовід по батьковій лінії. Сперегодом він забріває на терени Водобойщини. У Водобоєві за спроби пограбувати банк Хісен стикається із туманським шінобі, що був у цьому курортному місті. Хлопаки незабаром осягнули, що мають на щоках специфічні мітки у вигляді «вусів».

Сперегодом зведені брати знаходять іще двох братів і двох сестер. Оказалося, що всі вони суть діти одного моцного листовського гульвіси, лиш од різних матерів. Згодом вони вирушають у Листву в його пошуках, аби розпитати про все. Втім, що станеться раніше – побачення з родичем чи кунай у лоба? Адже за межами п'яти великих прихованих поселень і околиць їх навкруги – врем'я смути та безкарности.
Деталі:
Переходів: 0 | Автор(-ка): Богданко_Дайджанич | Оцінка: 5.0/1 | Теги: пригоди, OOC, au, фентезі, романтика, реінкарнація, бойові мистецтва, смерть другорядних персонажів, релігійні мотиви, гендерсвап, бойовик, Кримінал, комедія

До даної ідеї не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим хто її підтримає, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
В коментарях ви також можете залишати покликання на вже готові роботи до даної ідеї.
avatar
Завантаження...