menu

Новини

На крилах мрій
За бажаним рейтингом: PG-13
За типом стосунків: Ґет (Het), Джен (Gen)
Фендом: кроссовер: світи О. Бердника та пригодницька фантастикаДля натхнення: 01.06.2020, 16:08
Опис ідеї: створити фанфік-кроссовер, в основі якого - будь-який твір О.Бердника. Перенести або поєднати події з іншим фендомом (чи кількома)
Деталі: Це має бути історія з пригодницьким сюжетом, в основі якої - подальші мандри героїв якогось із творів О.Бердника у альтернативній реальності. Нею може стати світ будь-якої категорії (не обов’язково - книги). Головне, щоб персонажі зазначеного письменника потрапили в нетипові для себе обставини і навчились взаємодіяти із героями іншої реальності (або навпаки - навчили їх), а паралельно з цим розплутали якусь особливу загадку, через яку, власне, доля й закинула їх у  таке несподіване місце.
Вибір основного твору (авторства О.Бердника) та альтернативного світу залишаю за автором.
На мою думку, наприклад, цікавим могло б бути потрапляння головного героя "Покривала Ізіди" з його одержимістю пошуком істини у наш сучасний світ або ж світ Naruto; або ж поєднання "Зоряного корсара" із мангою "Fairy Tail", "Загубленим світом" А.Конан-Дойля чи "Атакою титанів" телевізійної версії. Оскільки в основі - творчість саме О.Бердника, у роботі просто зобов’язані бути відомі афоризми та елементи, які наштовхують читача на філософські роздуми.
Переходів: 0 | Автор(-ка): SnigovaKoroleva | Оцінка: 5.0/3

До даної ідеї не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим хто її підтримає, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
В коментарях ви також можете залишати покликання на вже готові роботи до даної ідеї.
avatar
Завантаження...