menu

Новини
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
 • Page 1 of 1
 • 1
Forum moderator: Lady_Nightmare, natashaartemenko  
Форум » Фанфіки Українською Мовою (ФУМ) » Конкурси » Увага! Конкурс! ("Візитівка фандому")
Увага! Конкурс!
SnigovaKoroleva Дата: Пт, 24.04.2020, 21:51 | Повідомлення # 1Група: Читачі/Автори початківці... Ранг: Новенький К-ть повідомлень: 19
Відзнаки: 3
Репутація: 19 Статус: Оффлайн
Шановні автори ФУМ! За погодженням з адміністратором, оголошую конкурс творчих робіт на тему «Візитівка фендому».

Мета: краще познайомити читачівта гостей ФУМ із наявними фендомами.

Завдання: представити улюблений фендом (НЕ ОРІДЖИНАЛ), який уже існує на ФУМ (або додати свій  і, відповідно, з ним працювати) у вигляді фанфіка будь-якої категорії.

Основні вимоги: робота має бути написана грамотною українською мовою і давати цілком зрозумілий опис обраного
фендому. В певній мірі, це буде анотація до оригіналу книги/фільму і т.д., за  мотивами  яких ви публікуєте свої твори.  Але в ній можна додавати ті елементи про фендом і його героїв, які можуть  привернути увагу читача: наприклад, лаконічні характеристики улюблених
персонажів, короткий переказ улюбленого епізоду тощо.

Додаючи конкурсну  роботу, як звичайно (тільки категорія буде не «оріджинал», а «інше»), у шапці обов’язково вказуйте фендом і робіть примітку «Конкурс «Візитівка фендому».

Конкурсні роботи можна виставляти до 1 червня 2020 року. Кількість від одного учасника  необмежена. Також не заборонено робити власну візитівку по тому ж фендому, який уже представив хтось інший.
Стиль і форма подачі матеріалу – на ваш вибір. Це може бути фанфік у вигляді статті критика, листа-спогаду від
імені одного з героїв фендому, кіносценарію типу «фільм про фільм» і т.д. Можна  використати навіть вірші. (І це цілком можливо: пригадайте хіт-паради минулих років, які являли собою поетичну  інтерпретацію сюжетів «Міцного горішка», «Нічної варти» і т.п.).

Додаткові пояснення: для участі у конкурсі не потрібна окрема реєстрація: ви просто, як і зазвичай, викладаєте
свої роботи з приміткою про назву конкурсу і статус (завершено чи в процесі). Якщо  є додаткові питання – пишіть у приват.

Підсумки конкурсу визначатимуться  шляхом виведення середнього значення між балом, виставленим  читачами (а це – кількість коментарів до  ваших творів) та загальним балом від організатора змагання. Останній  оцінюватиме роботи за наступними критеріями (від 0 до 4 балів):

 •  Грамотність,
 •  Оригінальність подачі матеріалу,
 •  Повнота представлення фендому(настільки зрозуміло, про що він),
 •  Використання у тексті «бонусів» для читача (тобто, елементів, які додатково привертають увагу: вдале  використання цитат, прийом акровірша тощо) – пункт не є обов’язковим в умовах  конкурсу, але дає можливість отримати додаткові бали.

  Зрозуміло, що, з  точки зору авторського права, фанфік – некомерційний жанр, а  тому винагорода за перемогу в грошовому еквіваленті неможлива. 
  Але ж сама ідея існування подібного виду творчості спрямована на можливість читати безкоштовно! І тільки від авторів залежить, настільки це  «безкоштовно» відповідатиме формулі «якісно,цікаво, захоплююче»!

  А переможці  конкурсу отримають унікальну можливість напрацювати собі популярність серед читачів і отримати відзнаки адміністрації сайту у вигляді підвищення балів  репутації.

  Оприлюднення  результатів із відповідною звітністю відбудеться після завершення прийому робіт
  і залежатиме від кількості учасників.
  Бажаю натхнення!


SniKo

Повідомлення відредаговано SnigovaKoroleva - Вт, 28.04.2020, 23:30
 
SnigovaKoroleva Дата: Вт, 12.05.2020, 21:31 | Повідомлення # 2Група: Читачі/Автори початківці... Ранг: Новенький К-ть повідомлень: 19
Відзнаки: 3
Репутація: 19 Статус: Оффлайн
Дуже прикро, що ідею з візитівками ще ніхто не підтримав... cry
Невже нікому не хочеться читати цікаві фанфіки, витрачаючи менше часу на їх пошук?
Невже нікому не хочеться допомогти гостям зорієнтуватися у великому переліку матеріалів і привернути увагу саме до своєї роботи?

Сподіваюся, що ви, як і я, просто не прихильники робіт статусу «в процесі», а тому, перш ніж виставити свою візитівку на конкурс, зараз активно працюєте над текстом з метою представити уже повноцінну роботу, яка не потребує
редагування.

В будь-якому разі,
дуже прошу всіх взяти участь в опитуваннях до конкурсів! Адже це не потребує багато вашого часу, зате допоможе зробити ФУМ кращим!

 НЕ ЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ! ДІЙТЕ!


SniKo

Повідомлення відредаговано SnigovaKoroleva - Вт, 12.05.2020, 21:33
 
Lady_Nightmare Дата: Чт, 04.06.2020, 18:13 | Повідомлення # 3Група: Адміністратори Титул: Чаклунка Ранг: Скромний К-ть повідомлень: 65
Відзнаки: 11
Репутація: 1015 Статус: Оффлайн
Тема закрита. Переможця обрано.
 
Форум » Фанфіки Українською Мовою (ФУМ) » Конкурси » Увага! Конкурс! ("Візитівка фандому")
 • Page 1 of 1
 • 1
Search: