menu

Новини
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Lady_Nightmare, natashaartemenko  
Форум » Фанфіки Українською Мовою (ФУМ) » Конкурси » ОПИТУВАННЯ ДО КОНКУРСУ «ВІЗИТІВКА ФЕНДОМУ» (кілька питань стосовно суті змагання)
ОПИТУВАННЯ ДО КОНКУРСУ «ВІЗИТІВКА ФЕНДОМУ»
Чи відчуваєте Ви в собі сили взяти участь у конкурсі подібного формату?
SnigovaKoroleva Дата: Вт, 28.04.2020, 23:16 | Повідомлення # 1

Група: Читачі/Автори початківці... Ранг: Новенький К-ть повідомлень: 19
Відзнаки: 3
Репутація: 19 Статус: Оффлайн
Мета опитування: визначити готовність авторів попрацювати в нестандартному форматі, а через додаткові питання допомогти учасникам конкурсу зорієнтуватися у рівні популярності фендомів, аби зробити  ідеальний вибір для участі в змаганні.

Дайте, будь ласка,відповіді на наступні запитання:

1.  Чи є серед представлених на  сайті фендомів Ваш улюблений? Який саме?
2.  Чи знайомі Ви з іншими фендомами(якими?) і настільки:
а) досить добре,
б) щось пригадую, але не настільки, щоб написати якісний фанфік, який  відповідатиме оригіналу,
в) маю досить поверхневе уявлення про цей фендом,
г) взагалі не знаю жодного фендому з існуючого переліку.
3. Що Вам подобається більше – категорія «оріджинал» чи фендоми, які представляють улюблені книги, серіали, ігри? Чому?
Чим саме привертає Вашу увагу саме ця категорія?
4. Які ще фендоми Ви  хотіли б побачити на цьому сайті?
5. Чи готові Ви  працювати у співавторстві над фанфіком, з фендомом якого незнайомі, за умови,
що колега добре його знає? Чому?

Дякую за Ваші відповіді!

SniKo

Повідомлення відредаговано SnigovaKoroleva - Вт, 28.04.2020, 23:21

hope_for_time Дата: Чт, 04.06.2020, 14:29 | Повідомлення # 2

Група: Автори... Ранг: Новенький К-ть повідомлень: 3
Відзнаки: 5
Репутація: 18 Статус: Оффлайн
1. Мені подобаються немало фендомів, але улюблений обрати не можу. Думаю, більшість з них є на сайті (Віолета Еверґарден, Бродячі пси та ін.), проте я можу привести ряд фендомів, яких ще немає (Сейлор Мун, Добрі передвісники тощо).

2. Є фендоми, які мені подобаються, але я навіть не знаю яка їх назва українською (рос. Повар-боец Сома, Учитель-киллер Реборн та деякі інші). Тому я не беруся писати фанфіки за ними.

б)

3. Найбільше мені подобається категорія фендомів, бо вони дають змогу уявити те, чого не не було й не буде насправді. Може, я шипперю когось із персонажів або не хочу, щоб хтось із них помирав? Чи, може, я хочу побачити як розвиватиметься сюжет за інших обставин. Я взагалі зацікавилася фанфіками саме тому, що є можливість глибше поринути у фендом, бо якщо я хочу оригінальних історій, то піду читати книги. АЛЕ я знаю багато дуже крутих фанфіків оріджинали, які варто прочитати і які я читала із завмиранням серця.

4. Я б хотіла, щоб на ФУМ було стільки фендомів, щоб от я тільки-но знайшла якийсь у просторах інтернету, а він уже є й на ФУМ.

5. Якщо я буду працювати у співавторстві над фанфіком, який добре знає лише мій колега, то який сенс буде від мене? Але якби мені запропонували, я б погодилася. Може, я помиляюся і це буде неабиякий досвід для мене.

Я буду жити поки не помру

Повідомлення відредаговано hope_for_time - Чт, 04.06.2020, 14:29

Годинонька Дата: Пн, 10.05.2021, 21:03 | Повідомлення # 3

Група: Автори... Ранг: Новенький К-ть повідомлень: 1
Відзнаки: 2
Репутація: 13 Статус: Оффлайн
1.Так, на цьому сайті є такі фд як: Демон дворецький, бродячі пси
2. б)
Так, мені знайомі інші фендоми наприклад, Атака титанів, Вовченя, Miraculous, Мерлін, але не настільки щоб писати якусь велику роботу
3. Мені більше довподоби фендоми, оскільки є можливість більше розкрити персонажа та показати логіку його дій з іншої точки зору
4. Можливо хотілося б побачити не так нові фандоми, як якісні роботи по вже наявних
5. Навіть не знаю, так чи інакше, щоб написати щось якісне і варте прочитання, необхідно ознайомитися  хоча б з сюжетом та головними героями, тому мабуть, лише в ролі редактора.

Пишу переважно по всесвіту BSD. Переїхала на Wattpad (Bet on losing dogs : https://www.wattpad.com/user/user06069477 ), роботи будуть публікуватися переважно там .

Повідомлення відредаговано Годинонька - Пн, 10.05.2021, 21:05

Форум » Фанфіки Українською Мовою (ФУМ) » Конкурси » ОПИТУВАННЯ ДО КОНКУРСУ «ВІЗИТІВКА ФЕНДОМУ» (кілька питань стосовно суті змагання)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: