menu

Новини
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: natashaartemenko  
Форум » Допомога » Технічні питання » Трудності в користуванні (Виникли питання щодо користування сайту? Звертайтесь сюди...)
Трудності в користуванні
Lady_Nightmare Дата: Чт, 29.09.2016, 16:02 | Повідомлення # 1

Група: Адміністратори Титул: Чаклунка Ранг: Скромний К-ть повідомлень: 65
Відзнаки: 11
Репутація: 1015 Статус: Оффлайн
У даній темі ви можете задати ваші запитання щодо користування сайтом, а також поділитися своїми знаннями з іншими учасниками

Перед тим як задавати питання переконайтесь, що на нього немає відповіді у розділі - Збірка корисної інформації

taara_moore Дата: Пт, 20.08.2021, 23:53 | Повідомлення # 2

Група: Автори... Ранг: Новенький К-ть повідомлень: 1
Відзнаки: 1
Репутація: 0 Статус: Оффлайн
Добрий вечір. Я новенька на сайті, ще не дуже розбираюсь в усіх тонкощах. Не підкажете, як можна змінити логін?

Привіт!
Настав час і мені увірватись в українську фікрайтерську спільноту! Зараз я зацікавлена писати роботи по певних фандомах (фанфіки), але, може, колись тут з'являться оріджинали, хтозна?)
Мені буде дуже приємно, якщо ви, любі читачі, після прочитання твору поділитеся своїми враженнями та/або критикою в коментарях. Це допомагає мені покращувати свої навички та рухатись вперед!

Як аватарку використано картину "Embers Glow" художника Richard S Johnson

Lady_Nightmare Дата: Сб, 21.08.2021, 19:26 | Повідомлення # 3

Цитата kerry_moore ()
Добрий вечір. Я новенька на сайті, ще не дуже розбираюсь в усіх тонкощах. Не підкажете, як можна змінити логін?
Добрий день. Самостійно - ніяк. Напишіть мені в приватні повідомлення бажаний логін  і зробимо заміну.

KunoichiHatake Дата: Пн, 13.09.2021, 11:28 | Повідомлення # 4

Група: Автори... Ранг: Новенький К-ть повідомлень: 4
Відзнаки: 3
Репутація: 14 Статус: Оффлайн
Вітаю, а не підкажете, як працює лічильник переглядів? Навіть, якщо читач просто відкрив та закрив, то вже +1 чи якщо догортав до кінця, то лише тоді зараховується?

Lady_Nightmare Дата: Вт, 14.09.2021, 21:30 | Повідомлення # 5

Цитата KunoichiHatake ()
Вітаю, а не підкажете, як працює лічильник переглядів? Навіть, якщо читач просто відкрив та закрив, то вже +1 чи якщо догортав до кінця, то лише тоді зараховується?
kerry_moore, доброго дня. Швидше за все, відлік ведеться від часу, який користувач провів на сторінці матеріалу. Це системні налаштування, тому вплинути на них не зможу, але спробую знайти більше інформації (в разі успіху - доповню даний пост ^^)

KunoichiHatake Дата: Вт, 14.09.2021, 21:46 | Повідомлення # 6

Група: Автори... Ранг: Новенький К-ть повідомлень: 4
Відзнаки: 3
Репутація: 14 Статус: Оффлайн
Цитата Lady_Nightmare ()
kerry_moore, доброго дня. Швидше за все, відлік ведеться від часу, який користувач провів на сторінці матеріалу. Це системні налаштування, тому вплинути на них не зможу, але спробую знайти більше інформації (в разі успіху - доповню даний пост ^^)

Дякую)

Форум » Допомога » Технічні питання » Трудності в користуванні (Виникли питання щодо користування сайту? Звертайтесь сюди...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Name:
Message text:
Security code: