menu

Новини
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: natashaartemenko  
Форум » Допомога » Книга скарг і пропозицій » Правила розділу (Маєте пропозиції як покращити наш сайт? Вам сюди!)
Правила розділу
Lady_Nightmare Дата: Чт, 29.09.2016, 16:11 | Повідомлення # 1Група: Адміністратори Титул: Чаклунка Ранг: Скромний К-ть повідомлень: 65
Відзнаки: 11
Репутація: 1015 Статус: Оффлайн
"Книга скарг та пропозицій"

Ласкаво просимо в розділ "Книга скарг та пропозицій", в якому ви можете поділитися своєю думкою про наш сайт. Розкажіть, що ви думаєте і поділіться вашими ідеями!

Загальні правила розділу:


ЗАЛИШИТИ ВІДГУК = використовувати одну сторінку "Книги ...".
Кожен користувач може залишити тільки один коментар в розділі. Відгук - це не тема для обговорення, а одиничне повідомлення.

Підберіть відповідний заголовок і обміркуйте свій пост перш, ніж залишати його на сторінці. Звертайте увагу на орфографію і пунктуацію. Пост, що містить безліч помилок, не викликає бажання його читати.

Висловіть свою думку грамотною українською мовою. Скорочень, розмовної лексики і т.п. не місце в "Книзі скарг і пропозицій". Залишаючи критичні пости з приводу функціонування сайту, переконайтеся, що для них є реальні підстави і залишайтеся ввічливими. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти будь-які коментарі наклепницького або образливого характеру, караючи їх авторів тимчасовим або безстроковим баном.

"Книга скарг та пропозицій" - не місце для дискусій.
Кожен пост закривається модератором, так як він містить думку одного конкретного автора.
Будь-які наступні за першим постом повідомлення будуть видалені. Той, хто порушить це правило кілька разів, ризикує отримати бан.
У "Книзі відгуків і пропозицій" немає місця питань і скарг з приводу технічних питань для цього є окрема тема.

Дотримуючись цих правил, ми зможемо уникнути зайвих санкцій на форумі, а також збережемо нашу "Книгу скарг і пропозицій" цікавою, доступною і приємною для прочитання!

Команда "ФУМ" з нетерпінням чекає ваших відгуків і заздалегідь дякує авторам за кожен коментар! Разом ми зробимо цей сайт ще кращим!


 
Форум » Допомога » Книга скарг і пропозицій » Правила розділу (Маєте пропозиції як покращити наш сайт? Вам сюди!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: