menu

Новини
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Lady_Nightmare, natashaartemenko  
Форум » Фанфіки Українською Мовою (ФУМ) » Поради щодо оформлення та написання » Список попереджень (Важливо!!!)
Список попереджень
Lady_Nightmare Дата: Нд, 18.05.2014, 20:14 | Повідомлення # 1Група: Адміністратори Титул: Чаклунка Ранг: Скромний К-ть повідомлень: 65
Відзнаки: 11
Репутація: 1015 Статус: Оффлайн
Вказуються у відповідному полі в шапці.


Попередження


Інцест ( Incest ) - сексуальне взаємодія між членами сім'ї.

Твінцест ( Twincest ) - опис романтичних і сексуальних відносин між близнюками.

BDSM ( Bondage , Domination / Discipline , Sadism , Masochism ) - сексуальна практика , що включає в себе примус , сексуальне рабство , садомазохізм і інші дії , пов'язані з свідомим заподіянням болю або обмеженням волі з метою отримання сексуального задоволення . Неодмінними атрибутами є ланцюги і хлист .

Ваніль ( Vanilla ) - термін із сленгу BDSM -ників , означає всі ті спільноти і сфери життя , які не мають відношення до BDSM (наприклад , " Ну , треба ж ще провідати наших ванільних друзів " . ) Також може вживатися стосовно фанфіків без BDSM .

Hurt / comfort - фанфік , в якому один персонаж , так чи інакше , страждає , а інший приходить йому або їй на допомогу. Як і слід очікувати , цей тип фанфіку тяжіє до Ангст .

Established Relationship (ER) - усталені відносини між героями.

POV - ( Point of view ) - точка зору , розповідь від першої особи одним з героїв .

PWP ( Porn without Plot або Plot , what Plot ) - безсюжетне порно , невигадливий мінімальний сюжет, де велика увага  приділяється еротичним сценам.

OOC ( Out Of Character ) - " Поза характеру". Попередження автора про те , що характер персонажа не відповідає канону.

MWPP - це означає в часи Сновиди ( Moony ) , Червохвоста ( Wormtail ) , Нюхалса ( Padfoot ) і батька Гаррі сохатим ( Prongs ) .

Грейпфрут ( Grapefruit ) - категорія фанфіку . Згідно з легендою , визначення сталося від " g - rape - fruit " і позначає фанфік , в якому є насильство або примус до сексуального акту .

Домашня дисципліна ( Domestic discipline ) - евфемістично назва оповідання , в якому присутні тілесні покарання. Як правило , в таких фанфіках один з сексуальних партнерів б'є іншого, коли той (та ) робить щось неправильно . Іноді скорочується до DD.  Це не те ж, що BDSM , хоча обидві категорії тісно пов'язані.

Everyone Is Gay ( Кругом Одні Геї ) - фанфік , в якому всім основним персонажам приписується нетрадиційна орієнтація , без будь-яких пояснень з боку автора і незалежно від того, що говориться з цього приводу в каноні .

Фіранкові історія ( Curtain story ) - розповідь , як правило , слеш , в якому пара поводиться перебільшено по-домашньому, наприклад, відправляється в магазин купувати м'які меблі.

Кінк ( Kink ) - від англійського "дивина , ненормальність , відхилення " . У фанфікшені позначає обставини , як правило, пов'язані з насильством і екзотичними сексуальними практиками , читати про яких не всім може бути приємно.

Лимон ( Lemon ) - насичений еротичний зміст. Відповідає рейтингу NC- 17 .

MPREG ( Male pregnancy ) - слеш - оповідання, в якому , всупереч законам природи, один з героїв вагітніє .

Підтекст ( Subtext ) - сенс , переглядає крізь поверхню. Коли цей термін використовують слешери , це означає , що вони читають між рядків і бачать романтичні відносини там , де автор про це, можливо , і не підозрював.

Продовження ( Continuation ) - розповідь розвиває якусь конкретну подію або сцену , що залишилася з неясним фіналом.

Профанфік ( Profic ) - професійні художні твори , в яких різні автори описують пригоди героїв у світі , створеному кимось іншим. Профанфіки пишуться з метою отримання прибутку , продаються в книжкових магазинах і протиставляються фанфікшену . Як приклад можна привести книжкові серії по всесвіту " Dragonlance " або по " Зоряних війнах".


 
Форум » Фанфіки Українською Мовою (ФУМ) » Поради щодо оформлення та написання » Список попереджень (Важливо!!!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: