menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 16.03.2022 в 14:01
Фанф прочитано: 314 раз
Час прочитання:
Категорія: Curtain story
До фанфіку залишено: 3 відгуки
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Зіграй мені, серденько


16.03.2022, 14:01

Якщо наступить день, у якому ми більше не разом -  ти будеш сяяти золотом у моїх спогадах.

 

   Вони повертались сюди кожного третього дня з початку кінця. Крихти розбитого скла тривожно хрумтіли під підошвами й вітер вільно гуляв поміж стін будинку, схожого на скелет вбитого звіра. Замість очей у нього були темні-мертві віконні рами, а замість ребер - відкритті переломи бетонного каркасу.

   Вони повертались сюди, щоб відчути, що ще живі, що можуть дихати і любити. Вони повертались додому, до останнього бастіону минулого, де на обличчях посмішка, а у долонях - весняне сонце.

   Тепер у долонях була зброя, а на губах - скорбота. Дому більше не було. Пусті вікна дивились у залишки саду; крізь них простору кімнату пронизували промені передвечірнього світла, в яких гуляли зграї пилу.

 —  Зіграєш мені, серденько?

 —Зіграю, коте. - Ейджі важкими кроками підійшов до протилежної від вікон стіни. Там, впритул до неї, стояло піаніно, прикрите пластом цупкого захисного матеріалу; парубок прилаштував автомат за спину й схопився за накриття:

 — Еш, допоможи.

   Разом вони оголили інструмент, Лінкс підсунув банкетку, що стояла неподалік й сів праворуч, залишивши ліву сторону коханому. Ейджі ж продовжував стояти; кінчиками пальців він гладив лаковане дерево, шкіра свербіла від глибокої подряпини на ідеальній раніше поверхні - це був наслідок війни, а вологі від болю карі очі - наслідок відкритої рани на серці.

 —  Не плач, Ейджі. Твої сльози рвуть мені душу. - Еш протянув руку, ніжно обхопив тендітну талію, що ховалась під камуфляжною курткою і посадив парубка до себе на коліна.

   Тіло було легким. Тхий схлип, вирвався з горла Ейджі, здійнявся до стелі й там загубився.

 —  Не можу я, більше не можу. - Ейджі тремтів, притискав холодні долоні до рота, ніби намагався запхати свій біль назад у горлянку. Лінкс лише сильніше стиснув його в своїх обіймах й сховав лице між гострих лопаток - хотілось кричати.

 —  Буде все, ми з тобою відбудуємо наш дім, ми знову будемо щасливі. Я тобі обіцяю! Віриш?

 —  Вірю. - Ейджі витер лице від сліз й повернувся: червоні плями розмалювали щоки й шию, очі блищали під вологими віями, але вираз його обличчя був серйозним й повністю тверезим.

    Якесь незрозуміле, погане передчуття стиснуло легені Еша зсередини й заважало вдихнути, він ніби не хотів разом з повітрям впускати в себе те, що збирався йому сказати Ейджі.

— Пообіцяй мені ще дещо, коте. - він обхопив долонями рідне лице й нагнувся ближче. Лінкс відчував на собі його прохолодний подих, а ще хотів поцілувати. 

— Пообіцяй мені, якщо я більше не зможу сюди повернутись, ти всеодно відбудуєш наш дім. Це важливо, добре? Я хочу залишитись у цих стінах. Хочу завжди жити тут, адже саме тут я був щасливим понад усе і був з тобою.

— Ти й зараз зі мною, серденько. Ходи сюди.

   Еш притягнув Ейджі ближче до себе й поцілував. Сухі губи жадібно зім’яли чужі уста - Лінкс відразу перехопив ініціативу й штовхнув вологий язик, лагідно погладив всередині й подумки всміхнувся - було солодко. Попри всю скорботу й біду цілувати Ейджі - солодко й приємно, але те, що Еш збирався сказати, перебивало всю радість гіркотою страху, смаком чогось невідворотнього й незбагненного, як війна, і як сама смерть.

— Я тобі обіцяю.

   Це був момент істини, що попелом знищених сподівань осів на потьмянілих від втоми й горя лицях. Ніяких планів на майбутнє більше не було, лише ця клята обіцянка, ніби прокляття для одного з них, але для кого саме?
   В ту мить Еш позволив собі побути егоїстом й попросив у всіх богів яких тільки знав, щоб це був не він.

— Дякую, любий. А тепер, зіграємо? Що волієш послухати?

   Ейджі прудко пересів з колін на банкетку й підняв кришку, під якою ховались клавіші. Тонкі, акуратні пальці здійнялись над інструментом й опустились одночасно з новим подихом. Мелодію Еш впізнав одразу - перші ноти “Місячного сяйва” Дебюссі зачепили щось глибоко в серці. Імпресіонічна єдність твору навіювала щасливі спогади й давала надію - все циклічне. Як реприза повернула мелодію на початок, так і вони повернуться додому. Не у цю спаплюжену кімнату, а до справжнього, відновленого і знову мирного дому.
   Лінкс вирішив не відволікати коханого від гри, але терпіти було не сила - так хотілось доторкнутись до нього, погладити тонке плече сховане під камуфляжем, пропустити крізь пальці шовковисте волосся й залишити свою холодну долоню на гарячій шиї.
   Пролунав останній акорд, Ейджі зупинився, але пальців з клавіш не прибрав; він знову повернувся лицем до Еша; темні й глибокі, його очі дивились кудись крізь юнака.

— Коли все закінчиться, я напишу для тебе пісню. Піаніно відреставруємо і я тобі зіграю щось своє.

— Звична річ, серденько! Так і буде.
   
   Лінкс схилився й залишив короткий поцілунок на чолі, кінчик носа майже невідчутно залоскотало темне волосся, він не втримався й занурився лицем у хвилясті пасма й вдихнув - Ейджі не пах війною. Навпаки, попри усю біду і горе навкруги - Ейджі залишався його миром і вірою, залишався його особистою весною…

 

… навесні, уже двадцятого третього дня з початку кінця, юнак з відбитком скорботи у ясних зелених очах увійшов до понівеченої кімнати.

 

— Тепер я тобі зіграю, серденько.

 

 

 

Категорія: Curtain story Curtain story | Додав: mintsalad | Теги: #bananafish #anime #bl #manga
Переглядів: 314 | Завантажень: 0 | Коментарі: 3 | Оцінка: 4.8/6

Всього коментарів: 3
Неймовірно гарно написано, мої очі, здається, побували в Раю. Авторка/автор, Ви молодець! Розчулила мене ваша робота❤️

1162
Мене розчулили ваші слова! Задоволені читачі - найкраща нагорода. Дякую Вам. smile
0
avatar
Зіграй мені, серденько
Завантаження...