menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 14.01.2022 в 18:10
Фанф прочитано: 854 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Безславні Виродки. Розділ 2. Частина 1


14.01.2022, 18:10
Розділ 2

– Багато фактів стали нам відомі вже під час фінального етапу розслідування. Ода потер чоло рукою і поморщився , пригадуючи тривожні дні й безсонні ночі, він фактично жив у відділку, поки тривала робота над цією справою. Якісь в результаті цілеспрямованої перевірки інформації, якісь абсолютно випадково. Наприклад, ми точно знаємо, що Акінарі-гумі, на той момент найчисленніший клан якудза в країні, замовив Дазаю Накахару. Однак, з якихось причин, Дазай його не вбив. Хоча міг, і не один раз. Замість цього, вони вдвох за одну ніч перебили всю верхівку організації, включно з босом і виконкомом.

–Бійня в Аракаві?-З розумінням уточнив Накаджима.-Це ж вона була?
   Ода затих, вдумливо зазираючи у вікно, на небо, що вже починало темніти. Насупився, потираючи підборіддя, і витягнув з пачки нову цигарку. Це, як він вважав, і було переломним моментом в історії Подвійної пітьми, моментом, після якого Дазай і Накахара стали напарниками.
   Згодом, внаслідок цього, Ода дійсно виявив багато фактів: те, що Накахара довгий період був штатним кілером Акінари-гумі, але в один прекрасний момент зрадив їх, поласившись на гонорари неприв'язаних до клану найманців. А можливо, була інша причина, однак ця версія завжди була основною. Незважаючи на те, що особняк Уеди згорів фактично вщент, Оді та його команді вдалося встановити, під час пожежі всередині знаходилося не менше тридцяти п'яти людей, і на момент загорання, все вони були мертві від вогнепальних та ножових.
   Однак, ніхто з детективів, що займалися цією справою, включаючи Оду й Анго, так і не зміг зрозуміти, що ж змусило Дазая Осаму, холоднокровного безжального професіонала, відмовитися від щедрої нагороди і замість цілі, прибрати замовника. На пару з тією ж ціллю:Чуєю Накахарою.

– Ода-сан? -гукнув його Накаджима.
Ода здригнувся: схоже, знову занадто глибоко занурився у спогади. -Однак чому Дазай не вбив Накахару?- запитав Накаджима, немов читаючи його думки. Щось же йому та й завадило? Ода знизив плечима.
 
–Я не знаю. Можливо, в той момент йому було це невигідно. Можливо, він планував щось масштабне. Складно сказати. Та це вже немає значення.- Ода не став озвучувати свій головний здогад. Про те, що Дазай Осаму не вбив Чую Накахару, тому, що не хотів його вбивати.
Категорія: Йонкома Ма́нга, Аніме, Драма, Детектив, Соулмейти, Йонкома, Ранобе | Додав: Годинонька | Теги: soukoku, BSD, Dazai_Osamu, Дазай Осаму, Bungou Stray Dogs, детектив, Слеш
Переглядів: 854 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Негативне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Безславні Виродки. Розділ 2. Частина 1
Завантаження...