menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 23.03.2021 в 20:25
Фанф прочитано: 2612 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Вогонь і лід. Розділ 2. Частина 1.


23.03.2021, 20:25

2 місяці тому 
 
   В невеликому кабінеті, з білими стінами, на яких висіли рентгенівські знімки, за пошарпаним дешевим столом з тирсоплити, сидів чоловік у медичному халаті. З одного боку він мав вигляд медичного працівника, хоч і далеко не найкращого закладу. Варто було лише поглянути на його синці під очима, потертий (вже не зовсім білий) халат та фонендоскоп, що висів на шиї, але, все було не так просто. Ця людина- не просто медичний працівник, що підпільно веде свою лікарську діяльність у віддаленому неблагополучному районі міста. Це-Огай Морі, бос незаконної організації Портова Мафія, в якій він нещодавно здійснив переворот і зайняв крісло попереднього очільника. 

  Чоловік схилився в роздумах над столом, уважно читаючи якісь документи, його чорне, мов крило ворона волосся, було перев'язане ззаду стрічкою , очі пильно вчитувалися у кожну літеру та цифру, що була в документі перед ним, ніби шукаючи якесь рішення. Він гучно зітхнув з досади, поглянув на свій дешевий наручний годинник, витягнув з кишені халату цигарку, затиснув її між зубами , підпалив сірником і, закинувши голову догори, повільно вдихнув дим. Від утоми голова йшла обертом, цифри крутилися в голові, не маючи абсолютно ніякого сенсу.

 -Усе йде шкереберть,-заклопотано сказав чоловік, видихнувши дим, – минуло два тижні, як повинна була прийти доставка контрабандної зброї моїм підлеглим, з такими темпами, ми будемо змушені проводити операції голіруч. Необхідно буде знову укладати договір з транс-логістичними компаніями та налагоджувати наші торгівельні шляхи. Крім того, нами починає цікавитися поліція, ми втрачаємо колись підконтрольні нам території. І як, скажи мені на милість, Дадзай-кун, я маю розібратися за короткий час з усім цим сміттям?, - Огай повернувся до худорлявого хлопчика, що сидів на кушетці в іншому кінці кабінету. Хлопчик, байдужим поглядом поглянув на Огая і тихо промовив: Поняття не маю, Морі-сан, я не слухав що ви там говорили. Так чи інакше, ваші скарги щодня однакові : немає грошей, немає довіри нижчих чинів, всі необхідні угоди скасовані, нудьга..

-Що ж, нічого не поробиш, потрібен час і ресурси, щоб усе стало на свої місця. Останні кілька років, колишній бос ледь не втопив мафію в крові, порушивши всі домовленості та втративши союзників. Тому нам слід перечекати та перетерпіти цей скрутний для Мафії час-сумно зітхнувши, сказав Морі.

 -Я не хочу чекати, я втомився, хочу померти, допоможи мені безболісно померти!,-заскиглив Дадзай.

 -Ти не можеш цього зробити, ти мені поки що потрібен, тому будь хорошим хлопчиком і навіть не думай про те, щоб померти. Але я обіцяю що допоможу тобі після того, як усе закінчиться.,-холод, що віяв від його слів, нагадував прохолоду свіжої могили на цвинтарі. Морі поглянув на хлопчика, з волоссям каштанового кольору, на обличчі якого була монокулярна пов'язка, що покривала праве око, а довгі худі кінцівки були покриті спіралеподібними пов'язками.     
   
    Скільки разів лише цього року, він витягав цього голодранця з того світу, через його численні спроби самогубства. Йому це вже, відверто кажучи , набридло, але він був знайомий з Дадзаєм досить давно і помічник із нього був неабиякий.  Цей хлопчисько бачив і знав занадто багато, але, оскільки, перехід влади ще не завершився, чоловік буквально залежав від того що Дадзай є його єдиним свідком, та доказом непохитності влади, як нового боса. І це тривожило Огая.

 -Ти вибрав невдалого свідка, ти ж це знаєш, чи не так?- Спокійним тоном, раптом промовив Дадзай.

 -Ти про що?-голос Морі ледь чутно затремтів, а зіниці розширилися від викиду адреналіну у кров .
   Випрямившись, весело дригаючи ногами, що звисали з кушетки, Дадзай продовжив : 
Ну, минуло стільки часу, я все ще живий, на превеликий жаль. Ти не розраховував на те, що я все ще житиму, після всіх тих подій. Ти боїшся, що я одного дня просто переметнусь кудись і покину Портову Мафію, а разом із тим випливе і наш секрет. А якщо я помру-всі запідозрять, що ти вбив свідка замітаючи сліди.- Дадзай казав це так, ніби це було чимось абсолютно простим та очевидним.
-Ти ж цього не робитимеш? Будь чемним хлопчиком і не кажи дурниць.-Морі вичавив із себе нервовий сміх. Він не передбачив того, що цей хлопчик, якого він вибрав як одноразового свідка, виявиться таким розумним. Дадзай потрібен йому. Такі як він, трапляються рідко. Чоловік знав, що винятковий розум Дазая стане у нагоді, але він, завдяки своїй неперевершеній логіці та інтелекту, змушував Морі моторошно здригатися не один раз. Інколи думки, що ховалися в голові Дадзая, викликали страх навіть у таких як Морі.-Тим паче, я буду дуже засмучений, якщо ти помреш.- медовим голосом сказав Огай. Дадзай навіть бровою не повів. В погляді його очей, кольору добре витриманого віскі, можна було розгледіти проблиск відрази, але хлопчик промовчав. Після цього, Огай повернувся за стіл, і знову схилився над паперами.
     Він продовжував обдумувати всю ту ситуацію, що склалася з Дадзаєм. Хлопець занадто розумний, щоб втрачати такий шанс і дозволити йому просто так вислизнути з рук. Звісно, є великий ризик, що він рано чи пізно зрадить і Огая і  організацію (їм обом відомо , що роблять зі зрадниками і також відомо їм обом, що Огай це так просто не пробачить). Та й маніпулювати ним вдасться лише тоді, коли буде відомо куди потрібно тиснути. Але зараз він бачив перед собою хлопчика, у якого немає нічого і нікого, а його потенціал як майбутнього мафіозі, просто вражає.  Тому допоки Дадзаю немає за що боротися- Морі буде легше зробити з нього щось надзвичайно корисне для Портової Мафії.
 
-Дадзай-кун, я бачу, що тобі тут нудно, тому у мене є для тебе робота. - раптом згадав Огай, дивлячись на папери. -Біля поселень у передмісті ходять чутки, про те, що з'явився якийсь дивний чоловік. Мені необхідно щоб ти перевірив правдивість цих чуток,- Огай відчинив шафу і дістав ламінований документ і продовжив:

- Це- Срібний Оракул, документ, який забезпечить тебе необхідною владою над працівниками мафії, з ним ти зможеш роздобути інформацію яка мені потрібна.
 
-Що ще за чутки? Ти отримав посаду, на якій люди не переймаються через звичайні плітки. А це означає, що плітки є досить серйозними, їх неможливо ігнорувати та необхідно перевірити на правдивість. Раз так-все досить серйозно, оскільки ти дав мені Срібного Оракула. Ти посилаєш мене, а значить хочеш, щоб пішов хтось із тих, кому ти довіряєш. Проте, справа не зовсім в довірі, а в інформації, яку знає лише обмежене коло осіб. Це стосується вбивства колишнього боса?

-Правильно, Дадзай-кун, в моєму теперішньому становищі , останнє чого б мені хотілося- це дивовижне воскресіння того, кому я власноруч перерізав горло і констатував біологічну смерть. А враховуючи те, що в Мафії все ще є прибічники старого боса, які не вірять в нашу легенду, є ризик того, що увесь наш план з фальсифікацією смерті піде нанівець.- Морі добре пам'ятав, як зробив надріз скальпелем на сонній артерії колишнього боса. Того, хто в божевільному маренні віддавав наказ розпочати війну з іншими, не менш впливовими ніж Портова Мафія, організаціями.

 Ось так відбувся перехід влади. І все на очах чотирнадцятирічного Дадзая, якого Морі зробив свідком і співучасником їхнього детально продуманого плану.

-До того ж, хіба мертві говорять?-з певним піднесенням сказав Огай. На секунду замислившись, він посміхнувся і додав: «Це буде твоє офіційне перше завдання. Ласкаво просимо в Портову Мафію, Дадзай Осаму.»
 
  Дадзай взяв до рук Оракул і вже було розвернувся йти до дверей, як голос Морі його спинив:


-Задовольни мою цікавість, Дадзай-кун, скажи, навіщо тобі ці всі спроби самогубства, невже ти так сильно бажаєш померти?

Дадзай кілька секунд подумав, він стояв обличчям до дверей, не бажаючи повернутися до співрозмовника. Хлопчик скривився від дивних відчуттів незрозумілого походження, що раптом почали переповнювати його. Він розвернувся назад до Морі, зазирнув своїми повними нерозуміння очима, в холодні очі боса і надломаним , від досить довгої розмови голосом, збайдужіло відповів: А хіба існує те, заради чого варто так сильно триматися за життя?

 

Категорія: Йонкома Ма́нга, Фентезі, Філософія, Психологія, Аніме, Драма, Детектив, Готика, Соулмейти, Йонкома, Ранобе | Додав: Годинонька | Теги: double_black, мафія, гедканон, Bungou Stray Dogs, Dazai_Osamu, BSD, soukoku, Дазай Осаму
Переглядів: 2612 | Завантажень: 0 | Оцінка: 5.0/1
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Вогонь і лід. Розділ 2. Частина 1.
Завантаження...