menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 21.05.2021 в 18:42
Фанф прочитано: 1836 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Вогонь і лід. Розділ 5.


21.05.2021, 18:42

Серпень , 2010 рік
   Дадзай , одягнений у свій звичний костюм з білою сорочкою, поверх якого був довгий чорний плащ, сидів за барною стійкою і вдумливо дивився на великі кубики льоду, що плавали у його склянці з віскі. Увесь план операції змінився, з тих пір, як Чуя потрапив на лікарняне ліжко. Коцюбинський втік, однак повернувся він зовсім не до працедавців. Він втік з Японії і його слід перервався біля Італії. Однак, з картелем справа значно краща. Кілька хабарів, шантаж, погрози , кілька сеансів катувань та залучення до цієї справи інформаторів Мафії – і вони вже мають повний список імен та місць проживання усіх, хто був причетний до махінацій з «Каспер Фармас’ютікал» . Загалом- це верхівка, що складається з дванадцяти приватних осіб, що швидше за все певним чином пов’язані з урядом.
   Для усунення їх усіх «по-тихому» , залучили одного із членів елітного бойового загону мафії-Айсмена. Він-талановитий убивця, що немов звір, здатний вистежити свою жертву, визначити еспер це чи ні і вбити будь-яким методом, починаючи від встромленої у яремну вену кулькової ручки, закінчуючи смертю від асфіксії за допомогою тонкого шнура для електроприладів. А найманці та нижчі чини картелю вже самі порозбігаються, як щури. Тому закінчення цієї операції-лише справа часу.
Дадзай за кілька ковтків допив віскі і покинув бар.

   Простору палату заливало сонячне світло. На широкому підвіконні стояла кришталева ваза з водою, в яку хтось дбайливо поставив білі камелії. Ці ніжні квіти зовсім не вписувалися в місце, в якому знаходилися, але своїм виглядом вони робили атмосферу кімнати більш живою.
Вздовж білої стіни стояли функціональні ліжка для хворих. На одному з них лежав Чуя і читав звіти, які йому нещодавно принесли. Звіти його з Дадзаєм операції, в якій він офіційно тимчасово участі не бере.
   Він знав, що Дадзай впорається і без нього, але почуття власної безпорадності з’їдало його зсередини. Провал попередньої частини операції зачепив гордість та самолюбство Чуї. Йому потрібно довести босу і самому собі, що може значно більше , ніж просто злягти через вплив якоїсь там здібності, при чому через власну необачність. Чуї знімуть гіпс з ніг вже через кілька днів. До цього часу, операція підійде до завершення, але , навіть враховуючи те, що отримані переломи вже майже зрослися, все одно буде складно повноцінно вступати у бій за потреби. І знову цей Дадзай буде зі своїм: «Ніколи не можеш без мене впоратися, тепер всю роботу я повинен робити сам..»

-От же дідько!-вилаявся Чуя, дочитавши звіт. Картель розгромлений, філіали Каспер Фармас’ютікал, в тому числі й іноземні, будуть знищені згідно з законодавствами країн, в яких знаходяться. Інформація дійшла аж до уряду. Схоже зрадники, що були в тому картелі, планували посіяти хаос в підконтрольних мафії сферах. Досить масштабна операція, в порівнянні зі звичайною чисткою, на яку розраховував Чуя з самого початку. Так чи інакше, від нього у цьому випадку мало що залежить, оскільки Огай вирішив все без кривавої бійні. Тому єдине, що залишається Чуї-чекати поки відновиться його дієздатність.
Дочитавши звіт, юнак глибоко зітхнув, відклав теку з паперами на невеликий столик біля ліжка і потер перенісся.
Раптом двері відчинилися і в палату зайшов той, кого Чуя менше за все очікував побачити-Дадзай повільно підійшов до переднього бильця ліжка, сперся на нього і промовив: Тобі ще не набридло тут розлежуватися? Робота чекає.

-Та пішов ти, Дадзай. Ти думаєш я тут як у відпустці? Бос сказав що ще тиждень тут розлежуватимусь. До речі, просто цікаво: що ти зробив з полоненим, що він розповів стільки цінної інформації?

-Нічого особливого, звичайний допит. У нас тепер є інша проблема: він утік. 
-Якого дідька, Дадзай?-вигукнув Чуя.
-Я недооцінив його здібності. Він виявився серйознішим суперником, ніж я думав. Тому, перед тим, як його допитати, я здогадався, що щось не так і поставив йому маячок. Однак зараз його місцезнаходження невідоме, оскільки сигнал  маячка зник вчора, біля Неаполя.  
-От же чорт. 
- Зараз це не є пріоритетом. У мене є передчуття, що з ним ще не все скінчено.-Дадзай на мить задумався.- О, і як тільки тебе випишуть, краще постарайся довести босу, що з тебе є користь, Чуя. Через тебе, необхідно було переробити увесь план операції. Не переймайся, до речі, вона завершиться і без твого втручання. Ти ще не повністю відновився, а чекати більше не можна. Тому на твої плечі ляжуть довжелезні звіти, які ти за мене писатимеш.
-Як скажеш.- хмикнув Чуя і повернувся до вікна. Відчуття безпорадності й провини огорнуло рудоволосого . Чуя знав, що Осаму має рацію:  чекати більше не можна.  Щоб відволіктися, трохи подумавши, він вирішив змінити тему: Чув, тобі також добряче дісталося, Док казав, що ти ледь не відкинувся, стільки крові втратив. 
-Ах, до смерті було рукою подати, але поки я не закінчу з цією справою, помирати не планую.-посміхнувшись, Дадзай додав: Принаймні поки що.
Чуя проігнорував його.
-До речі, красиві квіти, ці камелії, чи не так? Схоже, що той , хто їх приніс, має до тебе теплі почуття. Не знаєш, хто твій шанувальник?- пильно дивлячись на Чую , на диво лагідним голосом промовив Дадзай

-Поняття не маю, це принесла медсестра , від кого вони -мені не відомо та й якось байдуже. Якщо хтось хоче щось мені сказати- нехай зробить це особисто.-тихо мовив Чуя, не відводячи погляду від вази з камеліями, що стояли на підвіконні.
Дадзай мовчки простояв кілька секунд і промовивши щось на кшталт: «не здохни тут, вішаку для капелюхів» і, не дочекавшись реакції напарника на кличку,  вийшов з палати.
Категорія: Йонкома Ма́нга, Кохання/ненависть, Фентезі, Психологія, Аніме, Драма, Детектив, Соулмейти, Йонкома, Ранобе | Додав: Годинонька | Теги: Dazai_Osamu, double_black, Дазай Осаму, гедканон, Bungou Stray Dogs, soukoku, мафія, жорстокість
Переглядів: 1836 | Завантажень: 0 | Оцінка: 4.5/2
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Вогонь і лід. Розділ 5.
Завантаження...