menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 11.06.2021 в 14:03
Фанф прочитано: 1919 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Вогонь і лід. Розділ 6


11.06.2021, 14:03

Вересень 2011 рік.

Накахара Чуя любив свою роботу, він був ніби народжений, щоб бути мафіозі. Азарт, адреналін, постійний рух та можливість показати все , на що ти здатний на полі бою та в екстремальних умовах, де потрібна швидка реакція та голова на плечах- ось, чому Чуя так любив те, чим займався. Але інколи йому як і всім, потрібен відпочинок і спокій.

 

  Минуло два тижні, як його виписали з лікарні, і з того моменту, увесь час він приділяв увагу виключно незакінченим справам , які не міг виконати під час свого перебування в медичному крилі, тому для нього було надзвичайним полегшенням нарешті потрапити додому.

   Це був єдиний вихідний день юнака за останній місяць, тому він вирішив провести його, читаючи художню літературу в улюбленому кріслі з чашкою чаю в руці , поїдаючи все , що не потрібно готувати , і головне- у тиші.

   Ну як, у тиші .. Це була б вона, якби не сусіди вгорі, а саме: його друг Альбатрос, член елітного бойового загону Портової Мафії, що жив на поверх вище від Чуї. Він ніколи не міг всидіти на місці і з його квартири постійно лунали або гучна музика, або горлання і співи самого Альбатроса. Проте Чуя вже до цього звик.

 

  Юнак закрив книгу, поставив назад на одну із полиць дерев’яної шафи, поряд з іншими кількома десятками книг і, відчинивши двері, що вели на міні-терасу, вийшов подихати свіжим повітрям.

Багряне полотно вечірнього неба вже починало ставати синім і де-не-де виднілися перші зірки.

Чуя обперся долонями на холодний метал поручнів і глибоко вдихнув. Тривога не покидала його увесь день.

 

  Через втечу Коцюбинського , його справа була тимчасово заморожена, оскільки з’явилася нова загроза- Поль Верлен. Іноземний агент, якого Чуя вважав мертвим, колишній напарник нині покійного Рандо-сана. Він- «Король вбивць», професійний кілер , ціллю якого є Чуя. Верлена потрібно знайти до того, як він добереться до Накахари. Саме це тривожило юного мафіозі.

Було вирішено, що збором інформації про місцезнаходження, дії та пересування Верлена, займатимуться так звані «щурі» Портової Мафії, інакше кажучи таємні інформатори, які під виглядом звичайних наркоторговців, перехожих чи навіть безпритульних, можуть розшукати інформацію будь-якого типу. І звісно їм за це добре платять, тому інформація зазвичай корисна та важлива.

  Але сьогодні, у свій єдиний вихідний, Чуя волів не думати про проблему з Верленом і хоч трішки розслабитися. Він вже збирався заходити всередину, але побачив, як Альбатрос швидко заліз на дах і побіг у невідомому напрямку.

Щось відбувається. Чуя зайшов у кімнату і взявши до рук телефон , швидко написав повідомлення Альбатросу:

-Є якась нова інформація?

Через дві хвилини надійшла відповідь:

-Бос дав секретне завдання лише для нашого загону, подробиць сказати не можу.

-Зрозуміло.

Це було останнє , що написав Чуя і відклав телефон.

 


 

Категорія: Йонкома Ма́нга, Філософія, Психологія, Драма, Детектив, Соулмейти, Йонкома, Ранобе | Додав: Годинонька | Теги: сіра мораль, даркфік, гедканон, Дазай Осаму, без хеппі-енду, детектив, мафія, жорстокість, бродячі пси, soukoku, соукоку, Dazai_Osamu, Bungou Stray Dogs
Переглядів: 1919 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Вогонь і лід. Розділ 6
Завантаження...