menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 02.05.2022 в 11:23
Фанф прочитано: 274 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Лист Сюе Яна Сяо Сінченю


02.05.2022, 11:23
Даоджане.. Сяо Сінченю.. Ти не уявляєш, як я тебе ненавиджу. Заради чого я весь цей час був поряд, прикидався звичайним незнайомцем, якого ти врятував? Навіщо стільки часу брехав? Для чого обманом змусив тебе вбивати невинних людей? Чому те саме зробив із тим псом Сун Ланем, якого ти чомусь вважаєш своїм другом? 

Щоб ти просто перерізав собі горлянку та покинув мене, позбавивши всього задоволення? Щоб твоя душа розбилась на уламки і я не зміг зробити з тебе лютого мерця? Хоча знаєш, навіть якби я зміг повернути твою душу, то не був би задоволеним. Бо лютий мрець це вже не ти. Він не буде робити цю дурнувату усмішку, не буде мене сварити за "погані" вчинки, у ньому не буде того чортового благородства та доброзичливості, про які ти так часто говорив, він не буде пригощати мене цукерками. Це буде просто лялька, якою я міг би цілком керувати. 

Я хотів, щоб ти сам мені здався, сам скорився! А ти посмів мене просто так покинути! Ти нікчема та найжорстокіша людина в світі, даоджане. Я би плюнув тобі обличчя прямо зараз, вдарив би, що є сили, та який у цьому сенс, якщо ти просто труп? Від тебе залишилася тільки пуста бездушна оболонка.

До речі, я навіть не думав, що поцілунки з мертвою людиною можуть так збуджувати. А секс з трупом ще більш неймовірний! Це так заворожує.. Враження, ніби ти зірвав заборонений плід. Добре, що існують закляття, які гальмують процес розкладання. Хоча навіть якби від тебе жахливо тхнуло через гниття плоті, я б все одно продовжив таким займатися. Ох, даоджане, якби ти знав, що я витворяв з твоїм тілом, то вбив би себе вдруге.

Єдине, що мені не подобається це те, що ти зовсім не розмовляєш зі мною. Якби ж ти відкинув свій паршивий егоїзм та повернувся до мене.

Життя вже не таке цікаве, як було коли ти був ще живий. Мушу зізнатися, що я сумую за тобою, даоджане...
Категорія: Яой/шьонен-ай Яой/шьонен-ай, Кохання/ненависть | Додав: fadedleaves | Теги: #майстердемонічногокульту #сюесяо
Переглядів: 274 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Лист Сюе Яна Сяо Сінченю
Завантаження...