menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 24.03.2022 в 10:37
Фанф прочитано: 367 раз
Час прочитання:
Категорія: Фентезі
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Наруто з Червоного Виру ч.3


24.03.2022, 10:37
ІІІ
Невдоволені родичі

Тайрош був аж дуже незвичайним містом.
Тут неможливо було знайти людину, яка б не фарбувала волосся в яскраві кольори. Центр міста переливався усіма відтінками синього, жовтого, червоного, зеленого, помаранчевого та інших кольорів. Всюди чулися сміх, гамір та веселощі. І байдуже що основою всіх піратських команд та найманих загонів складали вихідці саме з цього міста.
Ще в порту блондин дізнався що місцевий торговець Хіаші Х’юґа шукає для доньки охоронця. Плата щедра – чотири золоті дракони в день. На них можна непогано розгулятися. Але звичайно ж треба знати міру…
Хіаші був першим тайрошійцем що не фарбував волосся. Принаймні так подумав блондин. Дружина ж його Хієрі та старша донька Хіната носили довге волосся до пояса. Мати фарбувала його в фіолетовий, а донька – в темно-синій. Молодша ж Ханабі схоже в усьому копіювала батька. В усьому, окрім характеру – на відміну від суворого батька була веселою та відкритою. Хіната ж весь час червоніла в присутності Наруто і смішно затиналась при розмові. Як на зло, саме вона була тією, чиє життя залежало від його меча.
Перші дні все йшло спокійно. В буквальному сенсі цього слова. Хіната боялась заговорити до охоронця, а Наруто не хотів обливати її холодною водою коли та знову знепритомніє. Десь на шостий день дівчина стала сміливішою і починала заводити розмови про те, який Вестерос, що цікавого на Півночі та чому він подався сюди. Хлопець з задоволенням розповідав їй що діялося ще місяць тому. Згадував, як бився з залізними, як брав у полон доньку Бейлона Ґрейджоя і як долав на берегах Тризубця війська Стафорда Ланістера. А на питання чому він зараз тут відповів що вигнали за підбурювання до бунту. Але не шкодує ні про що. Дівчина усе жадібно слухала і дивилась на нього з захопленням.
А на десятий день він зрозумів що закохався.
Хіната виявилась аж дуже гарною дівчиною і хорошим співрозмовником. Але при кожному погляді на блондина червоніла і бентежилась. Як би не звучало дивно, але йому це подобалося. Як і ніжний мелодичний голос, тендітні руки та тонка талія. Він багато чув про вроду Санси Старк, Марджері Тайрел чи Аріанни Мартелл, та всі вони і в підмітки не годилися простій доньці тайроського торговця.
Іноді він силував себе не торкатися її руки, не дивитися в обличчя, не заслуховуватися в її голос аж занадто. Часто він не міг стриматися щоб не глянути в її очі зайвий раз. В цих двох лавандових океанах можна було втонути глянувши тільки раз. Як можна бути такою красунею і водночас не розуміти цього? Якось можна.
На тринадцятий день його захист впав – вона просто його обійняла, а Наруто легенько поцілував її в голівку. Дівчина при цьому зашарілась, але обійми не розімкнула. Чому? Невже його почуття взаємні? Бути цього не може.
А вже наступного дня вона зачинилась з ним у кімнаті з блондином, де розпочався справді гарячий діалог.
 • - Що сталося, міледі? – запитав Нару.
 • - Сер Наруто. Я хочу знати що з тобою коїться?
 • - Тобто?
 • - Ти відводиш очі, намагаєшся не торкатися до мене, затинаєшся при розмові. А вчора я просто хвилювалась що тебе пограбували ті грабіжники з Міру, а ти мене поцілував. Що це?
 • - Важко сказати.
 • - Я не мовчатиму. І скажу тобі прямо. Спершу ти здавався мені якимсь грубим та похмурим західняком. Але ти виявився добрим, відкритим і щирим. Ти довіряєш мені, а я довіряю тобі. Для мене ти не просто охоронець…. я кохаю тебе…
В голові у блондина все перевернулося.
Він підозрював що це можливе. Наруто просто розширив очі й довго дивився на неї. Яка ж вона гарна.
«Я поплив…».
 • - Леді Хінато… я… я також… люблю вас. Ви дуже гарна… – але не договорив. Вона просто його поцілувала в губи. Він також цілував її, насолоджуючись солодкими губами темноволосої. Хотілось більшого, але стримувався.
Так тривало ще три дні. Вони просто зустрічалися в місті, десь у місцях де їх ніхто не знав. Дівчина всім виглядом показувала що хоче більшого, ніж просто поцілунки в губи та пестощі руками. Йому теж цього хотілося, та він не бажав поспішати. Спершу треба ліквідувати загрозу.
І на двадцятий день йому довелося битися.
Це була проста вечірня прогулянка, коли на них раптом напало троє невідомих. Усі носили маски, плащі з каптурами та рукавички. Один був у зеленій масці черепахи та бився лезами на рукавичках. Другий носив просту білу маску та бився двома короткими кинджалами. Третій нападник мав маску ведмедя та махав мечем і булавою, скріпленими між собою ланцюгом. Троє на одного…
Перший загинув у перші ж секунди бою – Наруто легко зайшов йому за спину і перерізав горло. Нападник у ведмежій масці спробував налякати важкою зброєю, та блондин перехопив його удари і зламав маску, під якою виявилась дівчина. Наруто вдарив її по голові гардою, після чого просто скрутив руки останньому нападнику. За той час підбігли ще  охоронці з родини Хюґа.
Нападником виявився двоюрідний брат Хінати – Неджі. Його спільників звали Рок Лі та Тен-Тен Такахаші. Обоє були головорізами, що дезертирували з групи найманців «Другі Сини». Неджі бажав отримати статки свого дядька Хіаші, бо на його думку останній підступом вбив свого брата Хізаші і таким чином отримав спадок від їхнього батька Ахіко. Рішення щодо полоненого було остаточним – клеймо, вигнання з родини і рабство.
Наруто ж із величезною радістю обійняв свою кохану коли повернувся з допиту. Дівчина плакала, та він її заспокоїв, після чого палко поцілував в губи.
Саме сьогодні між ними впали всі мури. Наче в тумані він пригортав її, цілував і позбавляв зовсім непотрібного на той момент одягу, що більше нагадував фарбовані мішки. Під ним же ховалося тендітне тільце з аж надто непропорційно пишним бюстом. Аж надто як на сімнадцятилітню...
Він чув що у Вільних Містах дівчата не дуже бережуть цноту. Але Хіната була виключенням. Бо при одному виді прутня перелякано заплющила очі, в очікуванні болю. І він вирішив послабити його. Блондин ніжно цілував її в губи, пестив пальцем вологі складочки, і зловивши момент коли вона розслабилась одним поштовхом зробив її жінкою. Крик болю вдалося заглушити поцілунком в губи…
Це тривало якусь годину. Вони зливалися в одне ціле, даруючи один одному ніжність та задоволення. І ось в один момент Наруто зробив різкий поштовх і заповнив її своєю спермою. А потім відкинувся на правий бік ліжка важко дихаючи. Настала тривала мовчанка, І порушив її Наруто.
 • - Треба буде приготувати чи придбати Місячного чаю…
 • - Навіщо? – округлила лавандові очі Хіната.
 • - Ти ж можеш завагітніти від мене.
 • - По-перше, я знаю що у мене сьогодні безпечний день, а по-друге, навіть якщо я понесу від тебе дитину, батько не скаже нічого поганого.
 • - Але ж це буде бастард.
 • - Це у Вестеросі він носитиме таке позначення. А тут Тайрош – Вільне Місто. У нас немає бастардів. Не буває небажаних дітей. Якщо Володар Світла вирішив благословити закоханих дитям, то цьому не зарадиш, бо діти несуть у собі його Вогонь, що розжене темряву Великого Чужого. І я дуже хотіла б, щоб ми сьогодні отримали Його благословення. – Хіната ніжно поцілувала його в пошрамовану щоку.
 • - Ти просто диво, кохана. – шепнув він і ніжно пригорнув її до грудей. І так сплетені в обіймах вони заснули.
На ранок один із далеких родичів дівчини що звався Ко побачив солодку парочку вдвох і звичайно ж доніс своєму панові. Хіаші спершу насупився, але потім згадав хто вчора врятував його спадкоємицю і махнув рукою на цей промах доньки. І без того на неї претендували з два десятки всіляких багатіїв з Лісу, Міру, Когору, Норвосу, Волантису і навіть Мієрину та Нового Гісу. І всім було відмовлено зі зрозумілих причин – перевелись у Есосі достойні юнаки. А цей Наруто виявився чесним лицарем, що тримає своє слово і підкріплює його діями…
Сьогодні блондина вперше запросили в родинну трапезну. Там Хіаші віддячив йому за порятунок доньки, наговорив йому стільки похвал, що мабуть Верховний Септон так не прославляв  Бейлора Блаженного за вклад у розвиток Віри в Сімох. А в кінці оголосив нагороду  – він, Наруто одружиться з Хінатою. Радості лицаря не було меж.
А десь через три місяці у заміській садибі родини Х’юґа відгуляли бучне весілля спадкоємиці з її колишнім охоронцем. І якщо вірити «маленьким пташечкам» Варіса, був на цьому весіллі й Тіріон, що під ранок прокинувся десь під частоколом без штанів та капшука з грошима, які євнух дав йому перед втечею з Королівської Гавані від гніву Тайвіна й Серсеї…
 
Категорія: Фентезі Фентезі | Додав: Reinmar_von_Lemberg
Переглядів: 367 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Наруто з Червоного Виру ч.3
Завантаження...