menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 13.09.2021 в 14:00
Фанф прочитано: 574 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Безкінечність. Глава 3.


13.09.2021, 14:00
Глава третя
 
Іноічі, що ти хочеш цим сказати? – Цунаде проігнорувала слова Тейваз, пройшовши повз неї впритул до Яманака.
                                            
Тсуме з Какаші насторожено, але мовчки спостерігали та чекали пояснень.

Я не знаю, як це сталося, але коли я вже досяг необхідної мені точки, сталася зворотня реакція в неймовірному прискорені.

Цунаде починала закіпати і це неможливо було не помітити.

Здається, - втрутився Шикаку, - Тейваз змогла проникнути в наші свідомості і…
І??! – Цунаде вривався терпець.
І дівчина отримала всі, абсолютно всі, знання, які мали ми троє. – нарешті закінчив Іноічі. – Точніше сказати, всю нашу пам'ять.
                                                                

В одну мить всі погляди були направлені на чужинку, а Цунаде, прокашлявшись, через пересохле горло, пішла та з гуркотом впала на своє крісло.

Тобто, - жінка почала нервово йорзати долонями по бильцям, - ви хочете сказати, що ця дівчина, яка і так сама по собі є неприпустимим прецедентом, доказом, як лажануло Листя, можливою передумовою для невідомого, за розміром, конфлікту з прихованим світом, і, в першу чергу, ЧУЖИНКОЮ, зараз знає все, що і Голова Групи Аналізу Розвідувального корпусу Листя та Голова Джонінів, наш головний мозок? 
Вибачте.
                                                             
Іноічі зараз вперше, ледь не за все життя, жалкував, що його стихією є не Земля, щоб він міг собі спокійно провалитися крізь неї. Цунаде в розпачі відкинулася на спинку крісла, закрила очі і, не помиляючись, відкрила необхідну шухлядку, дістала колбу з саке, чашу, не підглядаючи навіть, налила собі два рази під ряд та осушила за один ковток.

Але, - знову обережно озвався Іноічі, - з однією поправкою: Тейваз таки однієї крові із Ханою Інузука, тобто секрети Листя все ж не вийшли за його межі.

Цунаде миттєво відкрила очі і майже спопелила чоловіка поглядом. Іншої відповіді Іноічі і не потребував. В цей момент, Самуїакі болюче вкусив Тейваз за руку, чим змусив її діяти.

Я б не сказала, що я зрозуміла та запам’ятала все, що побачила. Це було неможливо, немов переді мною хтось із швидкістю світла перегорнув сотні тисяч сторінок. Скоріше, я просто вловила, - дівчина на хвильку задумалася, як правильно сформулювати думку, - певну атмосферу селища і окремі кадри, деякі з озвучкою, але це крапля в морі.

Гокаґе навіть не поглянула на Тейваз, лише випила третю чашу саке і знову відкинулася на спину.

Так, дівчина не бреше. Ми всі бачили те саме, що і вона.
Тобто ще і Хана. Чудово.
І Чооші справді знав про вагітність тієї жінки? – запитала Тсуме у Іноічі.
Так.
Пані П'ята, - Тсуме стала перед Цунаде, - у нас самці своїх щенят не кидають. Це непохитний закон природи: захищати ослаблену самку та ще беззахисний виводок. І я б зараз з радістю, знову, що не секрет, вибила б весь дух із мого недолугого дівера, але прибічники тієї гадюки, нажаль, це вже зробили до мене. Але я прошу права залишитися цій дитині в Схованому Листі і стати його частиною, якщо, звісно, вона не проти. – жінка поглянула спочатку на Цунаде, а потім і на Тейваз.
І якщо вона залишиться, - доєднався до розмови Шикаку, - то і секрети Листя залишаться в його межах.
Ага, - іронічно пирхнула Цунаде, - відступники – то ж міфічні істоти, в нас таких не буває. Ну, подумаєш, деякі взагалі і самі відступниками стають, і до себе нових переманюють.
Пробачте, - Тейваз не була впевнена чи все зрозуміла правильно, - що ви маєте на увазі під «залишитися в Листі»?
Секрети Листя мають навічно залишатися в Листі, а тим паче не перетинати Хребет.

Дівчина здавалася спокійною, але Какаші помітив, як поодинокі пасма то набували червоного кольору, то знову ставали фіолетовими.

Я ж пояснила, що нічого особливого я не усвідомила. Та і який зиск моєму світові від ваших таємниць
Володіння інформацією завжди недооцінюють. Я не бажаю бути однією із таких. І наприклад, хто такий Наруто і де він зараз?
Джинчурікі дев’ятихвостого бідзю, який подорожує разом з доволі огидним дідом. – очі Тейваз стали по п'ять копійок. – А, ой… Я б спитала, хто такі бідзю, але чомусь знаю.
                                       
А я б спитала, хто із вас трьох вважає Джираю огидним?! – хмільній Цунаде було не просто стримувати сміх. Вона одночасно наче і обурилася від почутого, але і не могла не погоджуватися.

Всі в кімнаті переглянулися, Тсуме пирхнула, а Тейваз прикусила язика, аж раптом її осінило:

Стоп! Вам 51?!!! 
Кажеш окремі кадри та атмосферу лише вловила? – Цунаде, занепокоєно хитаючи головою, знову закрила очі.
Це не єдина умова. Я вже говорила щодо тебе із старійшинами нашого клану, якщо ти таки все ж виявишся Інузука, і хоч, тут я з ними абсолютно не погоджуюся, але глава клану може вирішувати далеко не все самостійно. Із приємного, від Чооші залишився невеликий статок і він твій у будь-якому випадку, хоч будинок дівер винаймав, а власний давно пропив…
Мамо! – перебила Хана з повним обурення тоном.
                                                           
Добре, - Тсуме закотила очі, - не пропив, просто продав, вважаючи його завеликим для одного холостяка, та любив добре погуляти, але ці речі не взаємопов’язані. Так підходить, улюблениця дядечка? – з єхидністю запитала мати у доньки.  

Хана просто відвернулася.

Також, якщо бажаєш, визнання тебе, як доньки Чооші буде офіційним і ти носитимеш його прізвище та герб нашого клану. Але щодо умови, якщо ти хочеш аби тебе навчили особливим технікам Інузука, а не просто прийняли до сім'ї, то мусиш довести, що ти справді готова бути частиною нас. І навіть, якщо вирішиш повернутися додому, після отримання спадку… - Тсуме всміхнулася. - Ну, не беремо до уваги нові обставини. - та продовжила знову серйозно. -  Ми будемо впевнені, що ти захищатимеш клан.

Какаші розсміявся та одразу вибачився за нестримані емоції. Здавалося, лише він зрозумів про що мова, та і воно не дивно.

Як? Кровна клятва? Угода з дияволом? Одна нирка? – Тейваз намагалася сховати розгубленість за сарказмом.
Дитина.

Запала тиша, яку за хвилину порушила лише Цунаде, що саме відсьорбнула саке. Гокаґе навіть трішки забула про проблему, настільки їй став цікавим поворот подій.

Ееее? – нарешті озвалася Тейваз. – Що?
Ти маєш обрати собі чоловіка з нашого клану із тих, хто погодиться, якщо погодиться, побратися з ним, народити дитину і щоб не було далі, дитина залишиться в клані.

У всіх людей, крім Какаші, очі повилазили з орбіт.

Шиво, Шиво… - пробурмотіла Тейваз собі під ніс.
                                                                
Таааак, - в голосі Тсуме відчувалися нотки сорому, співчуття та незручності, - я знаю, це така застаріла дурня, але ми не роздаємо наші техніки кому попало. В принципі, ці старі маразматики і прізвище тобі не хотіла давати, але це вже геть нахабство.
- Як я бачу, - сказав Какаші, - вони абсолютно не змінилися.
І все ніяк не спочинуть. – пирхнула Тсуме. – Але, як не крути, в тебе все одно непогані собаки, тут ти не можеш заперечити, а, Хатаке? – жінка підморгнула ніндзя в масці.
Доволі логічна умова. – промовив Самуїакі.
Дурня. – обурилася Хана. – Абсолютна дурня.
А якщо я безплідна чи не знайдеться холостяк, то все? Пішла я до чорта? Я навіть мовчу про ймовірність, так само, як і мій батько, залишити свою дитину на чужині.

Цунаде встала та обперлася долонями об стіл, ознак сп’яніння немов і не було на її обличчі, лише втома та серйозність.

Так, годі.
Хана та Іноічі, ви вільні. Тейваз, походи, помилуйся ще нашими краєвидами, а потім я викличу тебе. Какаші, твоя роль не змінилася, навіть, поки що, посилилася. Тсуме, Шикаку, ви залиштеся, нам треба обговорити все наново, враховуючі те, що сталося.

Коли вони виходили, то Тейваз поглянула на Хану, але та, що їй було не притаманно, кардинально зашарілася та відвела погляд. Тейваз цього вже не побачила, але її кузина всміхалася.
 
Категорія: Флафф Шьонен (аніме для хлопців), Флафф, Аніме, Романтика | Додав: KunoichiHatake | Теги: какаші, козаки, ніндзя, Наруто, Нара, Ґай Майто, Шикамару, інузука, Кіба, ямато, Рок Лі, шикаку, Гай, хана, шино, Тсуме, ОЖП, характерники, сай, Цунаде, сакура
Переглядів: 574 | Завантажень: 0 | Оцінка: 4.0/2
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Безкінечність. Глава 3.
Завантаження...