menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 23.08.2021 в 00:28
Фанф прочитано: 1038 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Вогонь і лід. Розділ 9.


23.08.2021, 00:28

«And all the kids cried out: "Please stop, you're scaring me!" I can't help this awful energy.
God damn right, you should be scared of me! Who is in control?» -Halsey

 

30 Листопада 2008 рік.
У вухах лунав дзвін, серце шалено билося, десь віддалено чувся крик, все довкола розпливалося, яскраве світло лампи різало очі і різкий чоловічий голос, що лунав немов з-під товщі води гукав:
-Дадзай! Дадзай!
Хлопця привів до тями болючий ляпас в обличчя.

-Дадзай, дістань з нижньої полиці гнучкі затискачі, схожі на маленькі щипці та марлеві тампони, в шуфляді, знизу, в металевій круглій коробці! Рана глибока, доведеться зашивати! А з відірваною кінцівкою доведеться повозитися ще більше! Обклади його ліву руку льодом, це трохи спинить кровотечу!-швидко давав вказівки Огай, поки сам намагався зупинити кровотечу в ділянці стегна, яка розпочалася одразу, як тільки він розтиснув джгут, що був накладений ще до того, як пацієнта привезли, на кілька хвилин, щоб не порушилося кровопостачання по всій кінцівці. Лікар швидко змінив джгут на нижній третині лівого плеча, близько до місця, де мало би бути відірване передпліччя і почав відновлювати нормальний кровообіг, поставивши катетер і ввів кровоспинні препарати.
   Пацієнт, блідий, як віск, лежав нерухомо на каталці і щось бурмотів в маску для інгаляційного наркозу, оскільки дія закису азоту ще не почалася. Огай, одягнувши стерильні латексні рукавички, продезинфікував руки, линувши на них спирт,  за хвилину зібрав усі інструменти для зупинки кровотечі вже хірургічно :корцанг , голкотримач, ранорозширювач, голку з вже заправленою в неї лігатурою та затискачі для тимчасового затискання судин. Одразу обробивши операційну ділянку за допомогою корнцанга  та стерильних серветок, він взявся за роботу.
 
    Через п'ятнадцять хвилин  кровотеча, спричинена вогнепальним ненаскрізьним пораненням, нарешті припинилася, Огай дістав  кулю п'ятого калібру з зовнішньої бічної третини лівого стегна  пацієнта. Ще через п'ятнадцять хвилин, він закінчив накладати останній шов і взявся дезинфікувати те місце, на якому мало б бути відірване передпліччя і згодом швидко й охайно наклав культю.
-Ох, скільки ж тут буде прибирання, чорт забирай!-вилаявшись, зітхнув Огай , після закінчення операції, дивлячись на закидану забрудненими хірургічними матеріалами підлогу, свого завжди майже ідеально чистого кабінету, поки приїжджі озброєні мафіозі, теж у крові, але майже неушкоджені, забирали свого колегу.- Йому потрібен спокій і щоб не робив багато різких рухів бо розійдуться шви і знову відкриється кровотеча. Покладіть йому потім щось важче на ту ділянку, щоб був тиск на рану. І на перев'язку нехай не забуває приходити, можна через день, але бажано щодня.-давав настанови лікар. Після того, як пацієнт покинув приміщення медичного крила, Морі зміг розслабитися і діставши з кишені цигарку , не поспішаючи , підпалив. Дим повільно заповнив 
легені, зупинивши неприємне відчуття подразнення в грудній клітці. Спостерігаючи за тим, як він легким сивим мереживом підіймається вгору, Морі привів до ладу свої думки.


Півгодини тому:
Старі завіси заскреготіли, двері відчинилися і в кімнату зайшли худорлявий хлопчик, років дванадцяти та чоловік середнього віку, одягнений в чорне пальто.  

-Це мій кабінет, якщо тобі потрібно мене знайти-я завжди тут. Пізніше тобі потрібно буде знайти житло, а поки що, тимчасово житимеш там.-Огай, знімаючи пальто, махнув рукою в бік дверей від сусідньої кімнати.- Як своєму помічнику, я даватиму тобі плату, а ти будеш виконувати кожне моє доручення без заперечень чи сумнівів. Якщо будеш чемним і думатимеш головою- твій заробіток збільшиться і можливо ти навіть зможеш повноцінно працювати в цій організації.

-А якщо я не захочу щось виконувати, ти витуриш мене?-розкладаючи свої речі, глухо запитав хлопчик.

-Ну, немає причин для таких радикальних дій. Так чи інакше, тобі немає куди йти, а тут, в мафії тобі буде краще ніж коли ти вестимеш бродячий спосіб життя десь на вулиці чи якщо залишишся у тому притулку. Навіть, у тому випадку,  якщо ти не захочеш щось виконувати, я дотримуюсь думки, що завжди можна домовитися про співпрацю та обговорити умови нашої угоди ще раз.
Дадзай нічого не відповів, лише байдуже знизив плечима і почав активно оглядати кабінет.

-А що в цих пляшках?-запитав хлопчик вказуючи на величезну шафу, аж до стелі , полички якої, були заставлені різними пляшками, очевидно з ліками.

-Це шафа з ліками та хімікатами, тобі краще її не чіпати. Деякі препарати та реактиви важко дістати навіть коли ти у підпіллі.-зітхнувши, Морі переодягнувся в робочий одяг-медичний халат,  сів за стіл і почав перебирати документи та медичні картки.
Дадзай оглядав кабінет і розпитував Морі де що лежить і для чого та чи інша пляшка чи інструмент. Так тривало недовго, доки по телефону, Морі не повідомили, що потрібна буде операція з хвилини на хвилину: одного з командирів серйозно поранили в сутичці з представниками іншого незаконного угрупування, що намагається вже досить довгий час зайняти території та сфери впливу Мафії в Йокогамі. І в хід пішли коктейлі Молотова, РГД-5 та М-16.

-Ось, що буває, коли солдатами керують не еспери і в організації грандіозний безлад.-в голосі відчувалася досада-Війна, Дадзай-кун, як і будь-які військові дії -це хоч і необхідні, але все ж крайнощі, що потребують вдалої стратегії, конкретної та вагомої причини для виникнення і застосовуються лише в окремих рідкісних випадках, а такий гармидер лише руйнує репутацію Мафії як організації обдарованих та підриває і без того нестабільну економіку. Хоча, враховуючи теперішню ситуацію в Мафії, цей розвиток подій був передбачуваним.-вголос роздумував Морі, зітхнувши, втомлено потер перенісся і почав готувати операційний стіл.
В кабінет буквально влетіли двоє мафіозі, що несли свого пораненого командира. Чоловік був ледве при свідомості, увесь в крові, передпліччя та кисть його лівої руки були відсутні, замість них звисало закривавлене шмаття. 

  Ось так почалася їхня співпраця. Користуючись наростанням невдоволення в Мафії політикою боса, Морі Огай, лікар Портової  Мафії, перебуваючи в так званому "нейтральному становищі", активно проводив збір інформації про всю підпільну Йокогаму і розумів: перевороту влади не уникнути. Внутрішня і зовнішня політика тогочасного боса Мафії з кожним днем ставала все більш кровожерливою та абсурдною, обурення та незадоволення не лише серед верхівки Мафії, а й в уряді,  зростало. 
   До вибору союзників Морі Огай поставився більш ніж серйозно.  "Для того, щоб скинути правителя і стати на його місце, лише загального невдоволення не достатньо, оскільки завжди знайдуться ті, кому не сподобається політика нового правителя. Щоб укріпити свою владу за допомогою третьої особи і без розгортання кривавої боротьби, Державцеві потрібно знайти тих, хто не просто незадоволений загальним фінансовим/політичним становищем, потрібно знайти того, кому попередній правитель особисто завдав такої кривди, яку неможливо пробачити. "
   Такими союзниками , стали Рюро Хіротсу та Одзакі Койо.  Але якщо Рюро був просто незадоволений політикою останніх років, то в Койо були особисті причини ненавидіти Боса. Та й навіть з союзниками, до такої людини, як Бос Мафії, просто так не підберешся. Тому Морі, на правах лікаря робив усе можливе, щоб втертися в довіру старому і зарекомендувати себе, як перевірену людину, так само як і Дадзай, який також був змушений деякий час бути на побігеньках у старого як помічник та інсайдер для Огая. 
   Морі вчив хлопчика всьому, що необхідно знати: він розповів про те, як працює така комерційна організація, як Мафія, коротко пояснивши ієрархію в ній ,схему торгівельних шляхів, принцип взаємодії з урядом та важелі впливу на нього. Чоловік розповів Дадзаю усе:починаючи від того, як тримати та користуватися зброєю, закінчуючи політичними концепціями та теорією економічного управління.
 Дадзай виявився на диво дуже здібним учнем, що запам'ятовував кожне слово Огая і міг вміло застосувати свої теоретичні знання на практиці, чим і зацікавив колишнього військового лікаря ще більше.

16 Лютого 2009 рік.

   Вечоріло. Червоні промені сонця пробивалися крізь білі старі фіранки та ледве-ледве освітлювали кабінет. Худорлявий, чоловік в медичному халаті, з синцями під очима від втоми та масним волоссям смоляного кольору, майже по плечі,  сидів за столом, обклавшись стосами книг і уважно, вдумливо читав, підставивши "Дипломатію" Генрі Кіссинджера під слабке світло настільної лампи, що падало на лівий бік обличчя чоловіка і від цього він здавався ще більш худим та виснаженим.
Аж раптом  в кабінет увірвалися двоє озброєних  головорізів в чорних балаклавах і кинулися на лікаря. Огаю скрутили руки, бліде зап'ястя однієї з них закували в наручники та прикували до батареї.

-Могі Огай, підпільний лікар, що пгацює за пгинципом: "і вашим і нашим" - сердито промовив один із них, хриплим, прокуреним голосом, поціливши дулом ГЛОКу-17 прямо в голову лікаря-зручно збигати інфогмацію пго усю кгимінальну Йокогаму з уст своїх пацієнтів і пгодавати іншим організаціям, чи не так? Може в такому разі поділишся з нами й ситуацією в Мафії? -нападник вдарив з усього розмаху пістолетом по обличчю Морі, але той навіть не здригнувся. 

-У підпіллі ходять чутки ,що  Портова Мафія скоро припинить своє існування, завдяки "прекрасній" політиці вашого боса і її колишні сфери впливу розділять дрібні підпільні організації та незаконні угрупування . Якщо ж звісно знову не розпочнеться війна між есперами.-з боку пролунав  голос кремезного нападника, що стояв осторонь і  активно перечитував документи, що лежали в одній із тек на столі

-Я лише лікар, моя смерть нічого вам не дасть, не стріляйте!- тремтячим голосом благав Огай.- Я так розумію, вам потрібна інформація про теперішнє становище Портовій Мафії та подальші її дії? Ну що ж, так чи інакше, потрібна зміна керівництва, щоб припинити непотрібну різню, це розуміють не лише в Мафії. Тому всі чекають на прихід нового боса.-з фальшивою заклопотаністю в голосі промовив лікар.

-Кажуть, що сам бос мафії назначив тебе своїм наступником, цікаво, як якийсь нікчемний лікаг, зможе зайняти цю посаду?-глузливо сказав картавий,  різко взявши Огая за волосся . Тим часом його напарник, згріб якісь папери з кількох папок і продовжив порпатися в столі.
  Раптом почулися чиїсь кроки в коридорі і варто було чоловікам відволіктися на мить, зрозумівши, що вони тут не самі- не минуло й п'яти секунд, як почувся чийсь тихий стогін: один із нападників, що стояв над Морі , з перерізаними горлом, судомно хапаючись за шию, впав додолу. Інший же зреагував майже миттєво, діставши пістолет, але Морі, який вже давним-давно вибрався з наручників, блискавичним рухом ухилився від пострілу, заламав його руку зі зброєю за спину і пістолетом його напарника двічі прострелив йому потилицю. Ці два вистріли пролунали немов грім, в приміщенні майже порожньої лікарні.

-Не на того напали, бовдури.-З характерним хрускотом, виправивши  великий палець лівої руки, який він попередньо вивихнув, щоб вибратися з наручників, Морі, привів себе до ладу, витер свій скальпель від чужої крови і взявся тягти труп з кабінету. Розвернувшись до дверей, він побачив блідого, немов крейда Дадзая,  (точно, він же його в архів відправив, для ознайомлення з особовим складом Мафії, близько години тому, як вчасно він зайшов!) , що завмерши на порозі кабінету, явно шокований, спостерігав за тим, як Морі, заляпаний чужою кров'ю, тягне один із трупів, залишаючи криваві розводи на підлозі. 

-Не стій, Дадзай-кун, потрібно прибрати в кабінеті і допоможеш мені тягнути того,  кремезного.-Інструкції, що давав чоловік, були чіткими та обговорюванню не підлягали.-А з того, дебелого , вийшов би непоганий вантажник,-сказав Огай, важко дихаючи і продовжив тягнути труп далі.

  З часом, крім надання теоретичної інформації, Огай почав залучати Дадзая до "практичних занять", навчаючи його як за потреби правильно надати першу медичну допомогу і як правильно проводити процес катування полоненого, для отримання необхідної інформації за якомога коротший часовий проміжок . І звісно всі "навички" демонстрував сам Морі, на живих людях, поки Дадзай був у ролі спостерігача, а згодом хлопчик став вже повноцінним асистентом. 
  Через два тижні, після чергового "майстер-класу", Морі знайшов Дадзая в своєму кабінеті. Чоловік вранці зайшов туди і у нього склалося враження, ніби в його завжди чистому  кабінеті був торнадо:папери, коробочки з-під ліків, порожні розбиті ампули були розкидані по підлозі, розбите скло лежало біля шафи, а сам хлопчик розсівся на підлозі біля кушетки, блідий, немов порцелянова лялька і не реагував на лікаря, коли той до нього звертався. Морі підійшов ближче:Дадзай не дихав, його зіниці були звужені, при вимірюванні пульсу, лікар визначив тахікардію- ймовірно отруєння опіоїдами. 

-От же гадство!-вилаявся лікар.
Огай швидко поклав хлопчика на тверду поверхню і почав проводити штучну вентиляцію легень, за допомогою мішка Амбу. 
  Минуло  близько десяти хвилин, як Дадзай знову почав дихати. Тоді Морі швидко почав шукати антидот серед препаратів у шуфлядці, перед цим двічі промивши шлунок хлопчику.  Швидко набравши налоксон з ампули, він ввів внутрішньовенно 0,8 мг , приблизно розрахувавши дозування. 
Глянувши на свій наручний годинник, Морі почав відлік на п'ять хвилин, щоб потім знову ввести налоксон і взявся  шукати в шафі з ліками щось, чим можна викликати форсований діурез. 
Знайшовши пляшку з фуросемідом , лікар поставив Дадзаю крапельницю, після чого повторно ввів налоксон. 

  Осаму прийшов до тями лише через дві години.
Огай сидів за столом і порпався в шуфляді, але тільки-но почув шевеління і глухий стогін від болю, з боку кушетки, одразу переключив свою увагу на джерело шуму. Огай злісно блиснув очима в бік хлопчика, який одразу усвідомив, що його спроба самогубства не вдалася. Дадзай поглянув на лікаря порожнім поглядом і тихо запитав:
-Навіщо? Чому ти не дозволив мені піти? Навіщо я тобі?

-Я не дозволив тобі піти зараз бо ще не час. Мені потрібна твоя допомога, Дадзай-кун. Ти мені потрібен живим, оскільки лише завдяки нашим спільним зусиллям, ми зможемо змінити становище Мафії на краще. Тому я не дам тобі померти, скільки б ти не намагався. Але обіцяю, що допоможу тобі ,як тільки все закінчиться. Проте, якщо ти порушиш нашу домовленість і завдаватимеш мені клопоту зі своїми спробами самогубства-чоловік повільно підвівся, підійшов упритул до Дадзая, різко схопив його за підборіддя і погрожуючим тоном продовжив-я буду реанімувати тебе стільки разів, скільки буде потрібно і твої страждання продовжаться з новою силою. Однак,-вже звичним спокійним тоном продовжив лікар, відпустивши хлопчика,- я допоможу тобі померти швидко і з мінімальним відчуттям болю, але як тільки завершиться процес перевороту в Мафії.-порожній погляд холодних очей Огая, не просто лякав, він змушував відчути справжній жах, той, від якого німіє тіло, стискається горло і крутиться голова, той жах, який людина відчуває лише у безвихідній ситуації, і після цього відчуття її одразу огортає нескінченний розпач і відчуття  безсилля.

Було укладено угоду з Дияволом, проте, ще достеменно невідомо, яка зі сторін ним виявиться .Примітки: мені було просто НАДЗВИЧАЙНО ліньки в деталях описувати процес операції та реанімації, тому якщо є якісь помилки-пишіть. У цьому розділі використано перефразоване твердження з книги "Державець" Ніколо Макіавеллі.

P.S:люблю Морі, але він покидьок

Категорія: Ранобе Ма́нга, Психологія, Драма, Детектив, Соулмейти, Ранобе | Додав: Годинонька | Теги: мафія, даркфік, бродячі пси, гедканон, соукоку, політика, soukoku, без хеппі-енду, Bungou Stray Dogs, жорстокість, сіра мораль, Dazai_Osamu, детектив, Дазай Осаму
Переглядів: 1038 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Вогонь і лід. Розділ 9.
Завантаження...