menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 20.02.2022 в 02:20
Фанф прочитано: 347 раз
Час прочитання:
Категорія: Hurt/comfort
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Незвичка


20.02.2022, 02:20

 Чуя стомився, в нього болить голова. Осаму пропонує пігулки, і, поки він їх шукає, прийнявши за знак згоди мовчання, Чуя, сидячи за столом на кухні, засинає. Коли Дазай це помічає, то просто застигає з капсулою знеболюючого й стаканом води у руках, бо стає свідком чудової картини: сонний Накахара, який склав руки на поверхні, як першокласник, і приклав до них лоба, бурмоче "Кохаю Дазая". Осаму, у свою чергу, вже знаходячись поряд, перебирає руде волосся, упівголоса промовляючи "І я тебе кохаю". 
 Але за кілька хвилин Накахара хмуриться, на дотик знаходить хлопця та пригортає до себе, прохаючи того не йти. Лише тоді Осаму бачить солоні доріжки під очима і те, як Чую мілко трясе. Він стурбовано, вже давно відставивши все зайве на стіл, вглядається у кожен чужий рух та нарешті обіймає у відповідь. Накахара буквально за пару секунд розслабляється і навіть посміхається, не прокидаючись.
 Дазаю доводиться, не рухаючись, щоб не потривожити без того повний хвилювань сон, лишитися стояти так, іноді погладжуючи й цілуючи чужу макушку. Однак все ж, потреба відлучитися була, тож Осаму обережно-обережно прибирає одну руку від макітри Чуї, другою продовжуючи перебирати пасма, акуратно випростовується й бере пігулку у долоню.
 І тут виникає вже більша проблема, ніж стирчати на кухні у незручному положенні, ще й зігнувшися у три погибелі. Йому треба відкрити Чуї рота.
 
Спочатку він сподівається, що подіє найлегший шлях — відтягнути нижню губу. Звісно, нічого не працює, а тільки відносно погіршує ситуацію: Чуя мало не вкусив Дазая за пагінець, пес би йому бороду лизав. ВІн взагалі не мастак у таких справах та частіш за все уникає таких випадків, бо не звик піклуватися про людей, але тепер, певно, доведеться вчитися. Хоча йому вдається і просунути ліки, і напоїти Накахару вже у другу спробу. Не будемо про те, як то в нього вийшло, бо тут ліпше промовчати. Головне, що незгода подолана і знання всіх слабкостей ворога спрацювали.
 Він впокоєно видихає й знов дбайливо стискає цього ворога в обіймах.

 Коли Чуя відкриє очі, він з жахом усвідомить дію, яка відбувається, та миттєво відлетить до іншого кінця кухні, сором'язливо всипаючи лайками Осаму.

Категорія: Hurt/comfort Hurt/comfort | Додав: Насіяк | Теги: фіранкова історія, Hurt/comfort
Переглядів: 347 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Обережне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Незвичка
Завантаження...