menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 24.05.2022 в 02:48
Фанф прочитано: 392 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

про парні чашки, фото в рамці та слова любові


24.05.2022, 02:48
  так, юджі думає, що він дійсно ненавидить мегумі. принаймі, він дуже старається це робити. а ще старається позбавитися всього, що би нагадувало про найкращу людину в його житті.
  від усвідомлення, що спогади не можна взяти і викинути, як ті старі парні чашки, які вони купували разом ще будучи зовсім юними, в грудях щось нестримно дере і пече. все в цій квартирі нагадує про мегумі: їхнього фото в рамці давно вже на поличці немає, проте поличка залишилася, і юджі згадує про те фото, про них, про минуле кожного разу, як дивиться на неї. в грудях болить щодня.
 
– я люблю тебе більше всіх у світі.. – мегумі важко дихає і нахиляється нижче до обличчя юджі; проводить язиком по шиї, вибиваючи все голосніші стони з хлопчини під ним, і сильніше стискає пальці чужої долоні, наче намагаючись стати ще ближче, розчинитися один в одному. ближче немає куди. – кохаю так сильно, боже...
   юджі майже задихається: чи то від гарячих дотиків його коханої людини, чи то від його палких слів. він не знає.
  ледве чутно скиглить, коли мегумі цілує його вуста і проникає в рот язиком, та стискає волосся на чужому загривку. ітадорі впевнений: ні з ким краще вже ніколи не буде, нікого краще не буде.
  він не змінив би своєї думки навіть якби знав, що їх чекає в майбутньому.
 
– я тебе ненавиджу, я жалкую про весь тей час, котрий вклав у ці відносини! – мегумі майже плаче, юджі може бачити відблиски сліз в його очах. йому так шкода.
  вони стоять посеред оселі, в якій провели разом п'ять років. юджі розгублений, спантеличений, він відчуває, що винний, і відчуває, що ніякі його слова вже нічого не змінять. йому справді дуже шкода. він мовчить, мегумі дивиться йому в очі. збирається з силами, опускає плечі, відпускає абсолютно всі емоції:
– через два дні моїх речей тут вже не буде, можеш не турбуватися. мене не буде вже сьогодні. – розвертається і йде геть в спальню, проте в останній момент зупиняє крок. – я тебе ненавиджу.
 
спина мегумі зникає за дверима їхньої спальні. юджі так і стоїть посеред кімнати. він ненавидить себе також.
 
– люблю більше всіх у світі.. – юджі говорить ці слова в пустоту, проте на голос господара приходить кішка. – я тебе ненавиджу...
  довге мовчання і мурчання в зовсім пустій тепер квартирі. кішка неочікувано кусає юджі за палець і тей ойкає, недовірливо дивлячись на тваринку.
– ти також ненавидиш, юкі?..
 
  тяжке зітхання і вже звична тишина.
 
 
Категорія: Кохання/ненависть Кохання/ненависть, Ангст, Пропущена сцена | Додав: hosaifu
Переглядів: 392 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Обережне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
про парні чашки, фото в рамці та слова любові
Завантаження...