menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 09.05.2022 в 21:35
Фанф прочитано: 186 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 2 відгуки
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Причини внутрішніх дисонансів


09.05.2022, 21:35
Різкий порив вітру розсік повітря, пролетів повз листя вишневих дерев і зачепився за занавіску у відкритому вікні, зриваючи ту разом з карнизом на підлогу під шалений стук.

Далі все затихає, лише темна, наче морозна, димка розстилається на кінці занавіски, де ще залишились металеві кріплення. Ревниво розстилається, захлинаючись в бажанні проникнути всередину, але зупиняється розсипаючись інієм по поверхні.

Ледве чутні кроки стають все гучнішими.

Картонні двері відчиняються й впускають в кімнату жіночу фігуру. Та кидається до вікна, спритно підхоплює занавіску й в ту ж мить підскакує.

Димка жалить фігуру, затримується на кінчиках пальців та поступово проникає в тіло. Декілька секунд і від неї нічого не залишається.

Фігура обдивляється кінцівку та зло хмурить тонкі брови. Знову хапає занавіску вже іншою рукою, але зависає в повітрі, дивно нахиляється на бік і валиться з глухим стуком.

Все знову затихає. 
Категорія: Аніме Аніме, Повсякденність, Драма, Дружба, Містика | Додав: Curochka | Теги: Katekyo Hitman Reborn!
Переглядів: 186 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Оцінка: 5.0/1
Ставлення автора до критики: Позитивне
Всього коментарів: 2
Зацікавила назва , не жалію що прочитала .

894
Насправді він ще недописаний, але мені приємно, що є небайдужі люди до цього напів творіння. Сподіваюсь вас не розчарувати.
0
avatar
Причини внутрішніх дисонансів
Завантаження...