menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 01.06.2022 в 00:48
Фанф прочитано: 403 рази
Час прочитання:
Категорія: Ма́нга, Флафф, Аніме
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Безкінечність. Глава 24. [ХЕДКАНОН: МадаТобі]


01.06.2022, 00:48
*ГЛАВИ 1-23 В БІЛЬШ ВІДРЕДАГОВАНОМУ СТАНІ (та з незначними сюжетними або атмосферними доповненнями) Є НА АО3 (з зображеннями, музикою та відео) І ФАНФІК.КОМ (без медіа) ЗА ЦИМ ЖЕ САМИМ ПСЕВДОНІМОМ або за посиланнями: https://archiveofourown.org/users/SakkaKage та https://fanfic.com.ua/profile/bipolyarnayaprostotagmail-com/. На Ваттпад (https://www.wattpad.com/user/Sakkakage) публікація твору була паралельна з ФУМом. Також в твіттері існує тред з поясненнями до сюжету, плейлистом тощо: https://twitter.com/stteiwazmormont/status/1496186700455976967?t=eKTDdaAzUpG6_R2NGQ4zxg&s=19.* (31.05.2022)
_________
 
ТУТ БУВ ФАНФІК.
 _________
Я сильно люблю ФУМ, але інструменти на ньому змушують витрачати ДУЖЕ багато часу на публікацію однієї глави, тому, будь ласка, залиште в коментарях чи цей фф вам взагалі тут потрібен. Якщо так, то я буду завантажувати так, як він копіюється з Ваттпад (бо з ворда взагалі діалоги всі суцільним текстом йдуть) і намагатися не думати, що воно косо-криво, якщо коментарів не буде, то, отже, відповідь очевидна і можна не переживати, що я когось кинула, а де мене можна знайти, ви вже прочитали вище.  
П.С. Якщо чесно, я навіть не впевнена, що поки редагувала главу під ФУМ не загубила якісь його частини.


_________
ТУТ ЧЕСНО БУЛА ГЛАВА ПРО МАДАТОБІ, ЯКУ В ЧЕРГОВЕ НЕ ДАВ ЗАВАНТАЖИТИ ФУМ, БО ТИПУ ЛІМІТ ПЕРЕВИЩЕНО, ХОЧА ЦЕ ВЗАГАЛІ І БЛИЗЬКО НЕ БУЛО ТАК. Я ВИТРАТИЛА ГОДИНУ НА ЇЇ РЕДАГУВАННЯ ПІД ЦЕЙ САЙТ І, ЧЕСНО КАЖУЧИ, МОЇ ЛАПКИ ОПУСТИЛИСЯ ТЕ ВСЕ РОБИТИ ЗАНОВО СОТИМ СПОСОБОМ, ТИМ ПАЧЕ НЕ ВІДОМО ЧИ ВОНО ВЗАГАЛІ КОМУСЬ ТРЕБА. ПОКИ НЕ ЗДАМСЯ ОСТАТОЧНО, БУДУ ВИКЛАДАТИ НА АОЗ, ФАНФІК.КОМ ТА ВАТТПАД, ВЗАГАЛІ, Я Б І ВАТТПАД, ЧЕРЕЗ ТУ САМУ ВІДСУТНІСТЬ ФІДБЕКУ, ПРИБРАЛА, АЛЕ ТАК НАЙПРОСТІШЕ ЗОБРАЖЕННЯ ЗАВАНТАЖУВАТИ, ЗАЛИШИВШИ ЛИШЕ АОЗ - БО ВІН БОЖЕНЬКА ТА ФАНФІК.КОМ В ІМ'Я НАПОВНЕННЯ УКРФАНФІКШЕНУ. ТАК ХОТІЛА І ФУМ ЛИШИТИ, БО РЕАЛЬНО ЩИРО ЛЮБЛЮ ЙОГО, АЛЕ ВІН МЕНЕ ТОЧНО НЕ ЛЮБИТЬ, Я ВТОМИЛАСЯ З НИМ БОРОТИСЯ. 
Цікаво, чи цей істеричний потік свідомості ФУМ дасть залити...
Якщо зі мною тут був хтось так довго - ♥♥♥♥♥♥.

(але могли і коментувати, робіть це хоч тим, кого далі будете тут читати, це дійсно важливо)
Категорія: Ма́нга Ма́нга, Флафф, Аніме | Додав: KunoichiHatake | Теги: Сенджу Хашірама, Учіха Мадара, Сенджу Тобірама, Учіха Ізуна, даймьо
Переглядів: 403 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Безкінечність. Глава 24. [ХЕДКАНОН: МадаТобі]
Завантаження...