menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 17.09.2021 в 18:54
Фанф прочитано: 568 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Безкінечність. Глава 6.


17.09.2021, 18:54
Глава шоста

Поки дівчина лежала в лікарні, до неї кожної  вільної хвилини навідувалася Хана, навіть пару разів приводила брата разом з Акамару, щоб познайомитися і вони одразу знайшли спільну мову, подружилися, так би мовити, як зауважила Хана, на підґрунті спільних підколів та абсолютно дурних жартів. На третій день завітала Цунаде, вперше спробувавши змінити чакру, але безуспішно, також ще раз приходив Ґай, але цього разу із Рок Лі, які не дали Тейваз знову занепасти духом. Також періодично почала навідуватися пані Нару з домашніми смаколиками, нарікаючи на лікарняну їжу та кулінарні вміння Тсуме. Тейваз здалося, що вона сподобалася дружині Шикаку, тому стала менше заганятися стосовно чи не буде вона їм заважати, і чи точно його сім'я не проти чужинки під своїм дахом.

Вже пішов другий тиждень перебування дівчини в Листі, і майже весь цей час Тейваз бачила лише лікарняні стіни довкола себе, але тут в дверях палати з'явилася дівчинка із волоссям такого самого ніжного кольору, як і цвіт сакури, що одразу кинулося в очі пацієнтки.

Привіт, я Сакура.
Воно і не дивно.
Що? – дівчинка пахнула рукою. – Не важливо! Мене до Вас прислала пані Цунаде, вона чекає нас в підвалі лікарні.
В підвалі? – запитала Тейваз, поки одягала штани та взувала чоботи.
Там старі лабораторії та частина медичної бібліотеки, а ще багато вільного місця і головне, гробова тиша.
А морг теж там?
Не настільки гробова.

Сакура, помітивши, що Тейваз вже повністю одягнута, схопила її за зап'ясток і потягнула кудись коридором.

Зажди, я хотіла спершу якусь записку залишити вовкові.
Він в тебе читає? – навіть не думаючи зупинятися, запитала дівчинка. – Тоді цей вовк розумніший за більшість моїх однокласників, а отже сам розбереться.
                       
Та зажди ти! – Тейваз намагалася зупинити нестримну Сакуру, хоч на хвильку. – Я не розберусь!
Ге? – нарешті дівчинка перестала волокти характерницю. – А! Точно! Я геть забула! Пані ж Цунаде розповідала. – Сакура винувато всміхнулася. – Добре, я зараз попрошу медсестер передати вовкові, де ми будемо і щоб одразу йшов до нас.

Тейваз хотіла щось відповісти, але зрозуміла, що тепер, все, що їй залишалося – це лише посміхатися від незручності. «Де ж тебе ноги носять, Самуїакі, дідько!?». 

В лабораторії на них вже чекала Цунаде та Шизуне.

Тейваз, - почала П'ята, - це Шизуне і вона мені сьогодні допомагатиме. Я дещо придумала.

Сакура заперечно похитала головою.

Її вовка немає.
Як вчасно…

Цунаде випала, але саме цієї миті з'явився захеканий Самуїакі.

Вибачте, - вовк вкусив подругу за ногу, бо її руки були складені на грудях, - просто в Інузука такі чудові самочки!
Чого?? – здивувалася Тейваз, потираючи стегно.
Добре-добре, ти занадто гарна мене знаєш, щоб повестися на пристойну відмовку.
Пристойну? – в один голос запитали дівчата.
Не самочки, а Акамару, Кіба та Шино. Господи, як ми чудово провели час! І відчуваю знову себе таким молодим, а свого життя без жартів того малого Інузука вже і не уявляю.
Він назвав маячну Кіби жартами? – подавилася сміхом Сакура.
                           
А мої жарти ти терпіти не можеш, хоч вони такі самі. – Тейваз свердлила друга очима.
Мрій. До речі, щодо Шино, тобі теж треба познайомитися і з цим малим. Обов’язково.
Мені нутро підказує, прямо кричить, що ти щось недоговорюєш.

Самуїакі лише махнув перед подругою хвостом, та сів неподалік.

Так, перейдемо до справи. Тейваз, сядь, будь ласка, переді мною. – Цунаде вказала на стілець. – До речі, як твій сон?
Все так само паршиво, але сьогодні заснула до світанку. Все ж таки, рекорд.
Тоді тримай. – жінка передала пару невеликих флаконів Тейваз, коли та вже сиділа. – Ці ліки я сама розробила, по крапель 12 після заходу.
Дякую, Вам П'ята. – дівчина сховала ліки в сумку на стегні.
От, - втрутилася Шизуне, - якби можна було б ще щось зробити з твоїм пухнастиком.
Жінко, - обурено озвався Самуїакі, - прояви трішки пошани до старших. Який я тобі пухнастик? І не треба зі мною нічого робити.
Але якби можна було перетворити твої біологічні дані в вакцину, це б допомогло Тейваз з мовою.
А що, навчання поза законом?
Сука… - ображено поглянула на друга дівчина.
Ну, взагалі-то, ні.

Цунаде важко видихнула та стисла вуста, а тоді мовила:

Тейваз, все, що від тебе треба – це просто весь час контролюй стихію. В цей момент Шизуне допомагатиме тобі підтримувати форму чакри, а я мушу її закріпити в такому стані назавжди. Раніше не виходило, бо я намагалася не лише перепрограмувати, а одночасно її витягти, так би мовити, з центру та утримувати, а в дві пари рук все буде простіше. До речі, це була ідея Сакури. Їй ще вчитися та вчитися, але вона схоплює все на льоту і має чудові аналітичні здібності.
              
Дівчина помітила, наскільки Цунаде пишається свою молодою ученицею, а Сакура, яка в цей момент хотіла тріумфально прийняти похвалу, насправді настільки зашарілася, через такі рідкісні, а головне щирі, слова в її бік, що не змогла цього добре приховати.

А чому саме Ви її навчаєте?
Медичним технікам. Це дуже складні нінджутсу, які потребують ідеального контролю чакри і неймовірну кількість знань з анатомії, ботаніки та інших сфер науки, а головне велику кількість часу, наполегливості та відданої праці. Навіть за пару років їх не освоїти і це при умові вже досконалого володіння чакрою.
Також, - продовжила Шизуне, - медиками-ніндзя найчастіше стають жінки, через наше вроджене вміння думати та добре робити одночасно декілька речей, що обов'язково, коли ти знаходишся в самому епіцентрі бою, а в твоїх руках не лише твоє життя і тобі потрібно не просто нападати чи захищатися.
Звучить, як виклик.
Що, - дещо зверхньо поцікавилася Цунаде, - захотіла спробувати замість бойових технік, за короткий термін освоїти медичні?
А чому замість? Думаєте я не здатна вивчати декілька абсолютно різних видів джутсу?
По-перше, - П'ята вийшла поперед дівчини, щоб дивитися їй в очі, і прийняла позу, в якій склала руки на грудях та виставила ліву ногу вбік, перекинувши вагу на праву, - так. Точніше, шинобі, який бажає стати медиком мусить присвяти весь свій вільний час виключно лише теорії та практиці довкола конкретних знань, аби з нього дійсно вийшло щось путнє. По-друге, коли ти володієш агресивними техніками, то в тебе є спокуса використовувати їх, допомагати своїм товаришам зупинити ворога, витрачаючи свою чакру, яку мусиш зберігати для порятунку життів. Звісно, медик має вміти захистити себе і коли треба, відбити атаку ворога, але одне із головних правил ніндзя-медиків: не йти на передову. Отже, шинобі має зробити вибір: присвятити себе порятунку чи захисту чужих житів. Стати щитом своїх товаришів чи їх мечем.
Це ще одна із причин, - відгукнулася Сакура, - чому так мало чоловіків серед медиків, адже, звичайно, є виключення, чоловіча гордість, впевненість у власній силі занадто крихкі і можуть раптово луснути, якщо вони не кинуться стрімголов першими в атаку, не покажуть всім всю свою могутність і часто зверхньо ставляться до лікарів, вважаючи їх беззахисною аптечкою, не здатною за себе постояти.
А впевненість жінок не залежить від думки інших, від того, як вони виглядають в очах оточуючих. Більшість з нас, коли справді мають силу і знають про це, коли не вважають себе гіршими за чоловіків, то і не бажають нікому нічого доводити. – закінчила невеличку спільну лекцію вже Шизуне.  

Тейваз кілька секунд обдумувала почуте і зрозуміла, що має, що сказати, не зважаючи на протиріччя, що вирувала в її душі, але натомість вирішила всміхнутися та лаконічно відповісти:

Довірюся вашому досвіду в даній галузі, тому, думаю, ви абсолютно праві щодо необхідної кількості часу для навчання, а щодо мене, то я обожнюю саме холодну зброю.

Цунаде мовчки поглянула на дівчину пронизливим поглядом, а потім теж злегка посміхнулася та повернулася їй за спину.

Що ж, приступимо.

Цього разу все пройшло успішно, хоч і зайняло не одну годину, але, по завершенню, Тейваз себе відчула так, немов їй розв’язали крила, які від народження були сховані в тугий корсет і сковані кайданами.

Це неймовірно… - своєю мовою прошепотіла дівчина.

Цунаде, Шизуне та Тейваз все ніяк не могли відхекатися, тримаючись хто за що, аби втримати рівновагу, а піт так і норовився затопити їм очі. Натомість Сакура нарешті відлипла від сувоїв та конспектів.

Це таки зайняло набагато більше часу, ніж ми думали. – зауважили Шизуне, коли вже змогла випростатися та вільно говорити.

Самуїакі підійшов до подруги, що саме сиділа, спершись долонями об коліна, та спершу лизнув її обличчя, намагаючись повернути до тями і лише потім обережно вкусив.

Що ж, - Цунаде підійшла до Тейваз, поклавши руку їй на плече, - з цією чакрою ти одужаєш за лічені дні, тому готуйся, сьогодні тебе випишемо, а післязавтра віддамо таки на потіху нашим сенсеям.
Ура!

Дівчина на радощах, аж підстрибнула, виставивши кулак догори.
                
До речі, - П'ята стала перед Тейваз, а в її очах зчитувався холод, - я забула тобі розповісти про деякі нюанси служби жінок-шинобі.
Але ж, - втрутилася Сакура, - в нашому селищі це давно не є обов’язковим і виключно на добровільних основах? Ходять чутки, що лише в Корені досі наказ є наказом для куноїчі.
Так, - Цунаде дещо опустила погляд, - але зараз труднощі з кількістю ніндзя, а от місій менше не стало, тому… Така робота все ще добровільна, але кожен мусить знати всю ситуацію, аби прийняти найкраще рішення. Мені б не хотілося давити на наших жінок, та вибору я маю не багато, місія понад усе і гроші зараз потрібні як ніколи, для відбудови селища та допомозі сім’ям загиблих.
Здається, я зрозуміла про що ви та і дещо бачила в спогадах Хани…
Так, - продовжила Цунаде, - жінки ніндзя мають бути не лише хорошими шинобі, але і мати знання в певних сферах життя, наприклад, володіти знаннями щодо мистецтва ікебани, танців, флірту…
Сексу. - перебила Тейваз. – Не треба пояснень чи виправдань, я це прекрасно розумію. Шинобі має бути не лише воїном, а і шпигуном, вміти втертися в довіру, а куноїчі ще і пробратися туди, куди чоловікові шлях закритий. Та і такі методи допомагають виконати місію дійсно таємно і без вбивств, якщо вони будуть загрожувати політичному скандалу чи конфлікту між селищами.
Я бачу, ти маєш певний досвід?
Це не важливо. – Самуїакі пильно поглянув на подругу, на його серці відчувалася важкість. - Секс для мене – це просто секс, нічого особливого, нічого сокровенного, а якщо він здатен допомогти досягти успіху в місії, отже хоч якась користь з нього та з’явиться. А от захист мене дійсно цікавить.
Ти готова брати в таких місіях участь?

Всі, крім Шизуне та Самуїакі, дійсно здивувалися почутому.

Кажу ж, хоч якась та користь з нього буде.
Тоді, Сакура розповість тобі про певні настоянки і де їх брати, вони допомагають не лише з небажаною вагітністю та захищають від захворювань, а й покращують здоров'я жінки. Я колись визвалася змінити їх формулу саме для цього, бо стара навпаки змушувала ще більше страждати жінок щомісяця, але в мене не сильно виходило, поки мені не допоміг … друг по команді. – Цунаде на мить стисла вуста. – Тому, з тих пір, я рекомендую вживати їх всім куноїчі на регулярній основі, як тільки починає йти кров.  
Категорія: Ма́нга Ма́нга, Шьонен (аніме для хлопців), Флафф, Аніме, Романтика | Додав: KunoichiHatake | Теги: інузука, Наруто, шикаку, хана, ніндзя, сай, характерники, какаші, Шикамару, Неджі/Хіната, Кіба, Рок Лі, сакура, ОЖП, Тсуме, Гай, ямато, шино, Нара, Хана/ОЖП, Цунаде, Ґай Майто, Кіба/Неджі, Какаші/ОЖП, козаки
Переглядів: 568 | Завантажень: 0 | Оцінка: 5.0/2
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Безкінечність. Глава 6.
Завантаження...