menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 01.06.2022 в 11:44
Фанф прочитано: 453 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Дещо насамкінець


01.06.2022, 11:44
– Йди.

Лорд Рутвен відчинив вікно, що веде прямо в хуртовину. Засніжена земля видалася б йому прекрасною, не катуй його те, що відбувається за дверима. Крики паладинів, що нишпорять по замку. Їхні жорсткі руки з гуркотом відчиняли двері з такою силою, що ті майже вилітали з петель.

– Я сказав тобі: йди!

Втрачаючи свою холоднокровність, Август здавався колючим. Можливо, він був розлючений? Або принаймні стривожений. З його широких плечей злетів піджак, який накрив здивовану Хлою з головою («вибач, я не можу запропонувати тобі щось краще»). Чоловік схопив мініатюрне тіло за плечі і посадив леді на підвіконня, не в змозі стримати жалю у своїх очах.

Двері в їхню кімнату, як одні з небагатьох замкнених, швидко були знайдені. Дерев’яну перешкоду вже мали намір вибити. Удар, Удар, Гуркіт. З кожним звуком Августу ставало все важче – той почав напівголос промовляти.

– Послухай. Не біжи до лісу. Нізащо, зрозуміла? Знайди найближче село, знайди Вінсента.

Черговий удар допік лорда і той майже встрянув тендітну дівчину, підвищуючи голос.

– Пообіцяй, що бігтимеш, доки не знайдеш поселення!

У кімнаті пролунав гучний тріск. Настільки різкий звук, що було незрозуміло: це дверна засувка? А чи тріснуло це скам’яніле серце Августа, коли той побачив чужий смуток? Не чекаючи навіть кивка від жертви цього замаху, Рутвен невинно притулився губами до чужого чола, в ту ж мить виштовхнув Хлою д’Апше з вікна. Не обтяжуючи себе прощальним поглядом, чоловік повернувся обличчям до “божих посланців”, які вже вдерлися до кімнати.

З цього моменту дівчина не знала, що відбувається з Рутвеном; чоловік не знав, чи жива зараз Хлоя. Одне точно: хуртовина за лічені хвилини приховала сліди, а з вікон замку валив чорний дим. Але це не так важливо, адже Август встиг попрощатися.
Категорія: Ма́нга Ма́нга, Історичні епохи, POV, AU, Гет, Романтика | Додав: rudenko-yas | Теги: au, романтика, OOC, від ворогів до кохання, Vanitas no Karte, смерть персонажа
Переглядів: 453 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Дещо насамкінець
Завантаження...