menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 27.03.2022 в 20:55
Фанф прочитано: 320 раз
Час прочитання:
Категорія: Ма́нга, Аніме
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Конкурент кавовому желе


27.03.2022, 20:55
  Кайдо Шун. 

  Цей хлопець сколихнув у Сайкі те, що нікому не вдавалося. Вперше в житті псіонік щиро хотів проводити з кимось так багато свого цінного вільного часу. І це було взаємно.
  
  Спочатку Сайкі вважав Кайдо лише неординарним настирливим однокласником. Але дізнавшись його краще (не без допомоги своєї ненависної телепатії), він і сам не помітив, що почав повільно тягнутися до хлопця у відповідь. Але почуття поряд із Кайдо відрізнялися від тих, що виникали в оточенні Нендо, Торіцуки, Кубояши та інших. Сайкі вирішив не акцентувати на цьому свою увагу.

  Вони вже довгий час ходили разом додому, прощаючись, коли їхні шляхи розходилися, а іноді й пізніше (переважно з ініціативи Шуна);  також хлопці регулярно гостювали один у одного, коли мати Кайдо надто не навантажувала того навчанням.

  Спільні походи в кафе стали частішими: у Мери тепер два постійні клієнти, які дуже рідко з'являються один без одного. Терухаши теж це помітила, тому не раз намагалася перервати їхні бесіди, перетягуючи увагу псіоніка на себе. У такі моменти він просто відсідав від Кокомі на диванчик до Кайдо і продовжував вести з ним розмову, краєм ока примічаючи сумне личко так нахабно проігнорованої Принцеси-Старшої-Школи.

  Зустрічатися біля алеї та йти до школи разом стало буденністю. Одного разу вони випадково там зіткнулися і мовчки про себе вирішили приходити туди рівно в той же час кожного навчального дня. Щоразу вони роблять вигляд, що не очікували зустрічі, і ще Сайкі вдає, що зовсім не помічає рум'янцяьКайдо.

  Усі в класі звикли, що ці двоє приходять до школи разом. І йдуть із неї. І обідають. І Сайкі більше не пропадає чортзна-де кожну перерву. Ніхто нічого відкрито не казав (Сайкі знав, що вони лише здивовані його комунікабельністю), але колись Кубояши зробив вірні висновки, тихенько повідавши про них Кайдо особисто, і після близько десяти хвилин відмазок Шун просто попросив тримати це в секреті. У той день Сайкі був радий, що не одягнув кільце, яке блокує його телепатію. Не кожен день почуєш, як хтось уголос каже, що закоханий у тебе. Він упіймав себе на думці, що, можливо, це взаємно. І не міг заснути всю наступну ніч.

***
  Шун заливається червоним, здалека помічаючи Кусуо, який чекає його на звичному місці. Він стримує порив підбігти до нього, тому лише йде в трохи прискореному темпі з опущеною головою та широкою усмішкою.

  Стоячи спиною до Кайдо, Сайкі чує його думки: «Ми дійдемо до школи, а потім… потім… Точно! Я запрошу його на перегляд фільму! Кусуо якось казав, що не любить кінотеатри, але це мені тільки на руку! Так, він уже поряд, треба не облажатися...»

  «Ну і ну, з яких пір він називає мене по імені в думках?»¹

  Куточки губ псіоніка мимоволі піднялися.

  Він не знає, що з цим усім робити, але раз цей дивний хлопець робить його щасливішим — так тому і бути. Повинно ж у нього бути щось, що не поступається його улюбленому кавовому желе².
 
​​​​​​***
¹ — зазвичай у Японії по імені називають лише близьких людей; в каноні Кайдо кличе Сайкі по його прізвищу.

² — в каноні персонаж Сайкі Кусуо надзвичайно любить кавове желе, можна сказати, що навіть залежний від нього.
Категорія: Ма́нга Ма́нга, Аніме | Додав: квінтесенція
Переглядів: 320 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Обережне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Конкурент кавовому желе
Завантаження...