menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 03.12.2021 в 19:05
Фанф прочитано: 336 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 2 відгуки
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Люмінесценція Розділ 0


03.12.2021, 19:05

Фанфік можна читати як оріджинал.
 

Планується велика сумно-весела робота. Це ав, тож крутитиму історіями персонажів як схочу)
 

Якщо читатимете се творіння — з'являйтеся іноді в коментарях, щоб я знала, які емоції воно в вас викликає. Якщо знайдете десь помилку чи одруківку, можете вказати на це, я буду вдячна за допомогу.
 

Нічого геніального не обіцяю, на оригінальність не претендую. Просто історія, що народилася в моїй голові)
 

Про всі фішки й оновлення роботи — у моєму телеґрам каналі

Приємно читання!


Розділ 0

 

Якби хтось рік тому сказав мені, що зараз я буду сидіти перед університетом і широко посміхатися через те, який я щасливий — я б істерично розсміявся цій людині в обличчя. Якби хтось рік тому сказав мені, що мої проблеми надумані та несуттєві — я б повірив. Я б повірив і пішов далі вдавати, що я звичайний студент. Я б продовжив пити снодійне. Я б продовжив ненавидіти свої почуття. Я б продовжив посміхатися крізь біль. Я б і далі вважав, що це нормально, що це і є життя, а мені просто варто бути сильнішим. 
 

Але зараз — тільки зараз, і я дуже про це шкодую — я розумію, що помилявся. Тільки зараз я розумію, що просити про допомогу у близьких — це значить довіряти їм, а не обтяжувати. Тепер я знаю, що чудодійного зцілення не існує, як і не існує непереборної слабкості. Багато змінилося навколо мене, дещо змінилося і в мені, але я — все ще я, та тепер я справді живу. Я вмію і можу відчувати, і я віддав би багато чого, щоб усвідомити це раніше. Хоча можливо, так повинно було статися. У будь-якому випадку, мені подобається те, до чого я прийшов. 


Розділ 1

Категорія: Ма́нга Ма́нга, Яой/шьонен-ай, Повсякденність, Навчальні заклади, Драма, Hurt/comfort, Ангст, Романтика | Додав: Mizalekordiya | Теги: Слеш, максі, Атака Титанів, au, навчальні заклади, Ереміни, сучасність, Hurt/comfort
Переглядів: 336 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Оцінка: 4.0/2
Ставлення автора до критики: Обережне
Всього коментарів: 2
Зараз буде суб'єктивна думка:цю частину ліпше додати до першого розділу, як пролог і логічно продовжити в першій.
А в цілому мені сподобалося.

123
Я хочу, щоб цей вступ був саме окремою, нульовою частиною, бо так і заплановано, тому додала саме так) Ну і оскільки на фумі немає окремого віконця для приміток перед/після тексту, доводиться ліпити його в самому тексті на початку, що виглядає не дуже гармонійно, згодна. Але що є, то є. Дякую за відгук
0
avatar
Люмінесценція Розділ 0
Завантаження...