menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 20.02.2022 в 23:39
Фанф прочитано: 569 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Наруто з Червоного Виру ч.2


20.02.2022, 23:39
ІІ
Полювання на кракенів
 
 •  - Що?! Повтори! – люто відреагував Домерік Болтон.
 • - Залізнороджені атакували Торенів Квадрат. Лорд Леобальд Толгарт мертвий. Флот Віктаріона Ґрейджоя зайняв море біля Перешийку а його бійці захопили Рів Кейлін.
 •  - Хто вбив лорда Толгарта?
 •  - Теон Ґрейджой.
 •  - Малий Теон? Той самий, що разом з Робом Старком всюди ходив? – перепитав Наруто.
 •  - Він самий.
 •  - Як Король Півночі відпустив його?
 •  - Як відомо від моїх джерел, Теона відправили на Пайк щоб укласти угоду з Бейлоном Ґрейджоєм. Схоже переговори зірвалися.
 • Вінтерфелл у безпеці? – запитав Домерік.
 •  - Невідомо. Цілком ймовірно що у нас почалась війна.
 •  - Тоді можете бути вільним – маю роздати накази каштеляну.
 •  - Млорде. – схилився посланець і вийшов із залу.
 •  - Прекрасно. – зітхнув Домерік. – Вчора лорд Гловер повідомив що дівка з Островів відібрала у нього Насип Темнолісся, а сьогодні уже лорд Толгарт втратив замок і брата. Юний лорд Брандон уже знає про це?
 •  - Ні. – відповів мейстер. – Скоріше за все їх ще не повідомили. На відміну від нас.
 •  - Лорде. – у блакитних очах блондина загорілися вогники. – Це шанс. Шанс влаштувати переворот і скинути Молодого Вовка з трону. Болтони ніколи не корилися вовкам. Час про це нагадати.
 •  - Сер. – мейстер нервово вхопився за ланки ланцюга. – Північ зараз переживає не найлегші часи. Іде війна з Ланістерами. Не забувайте: Серсея Ланістер руками свого з Царевбивцею байстрюка відтяла голову лорду Еддарду. Король Роб заприсягнувся перед прапороносцями Старків втопити у крові Ланістерів усі землі від Тризубця на півночі до Чорноводної на півдні та від Скелі Кастерлі на заході до Мартінтауну на сході…
 •  - Стули пельку старий дурню. – різко обірвав того Нару. – Лорде, невже вам подобається слухати накази каліки та немовляти? Не кажучи вже про короля-малюка, що без свого лютововка ніщо і якби не той звір то Великий Джон поставив би його на місце. Північ належить Червоним королям! А вовкам місце на підлозі у вигляді здертої шкіри.
 •  - Я тебе слухаю. – махнув рукою Домерік.
 •  - Переодягнемо наших воїнів у одяг залізних, захопимо вночі Вінтерфел, переріжемо малолітнім Старкам горлянки і оголосимо що це зробив Теон Ґрейджой. І поки Роб Старк повертатиметься у вотчину щоб справити братам похорон гідний Королів Зими ваш батько влаштує бунт і сам стане Королем Півночі.
 •  - Усе звучить на словах ідеально. Тільки є одне але – хто підтримає Болтонів? Амбери, Мандерлі, Карстарки, Кервіни, Горнвуди, Мормонти та інші доми вірні Старкам та Вінтерфеллу. Можливо нас підтримає Галбарт Гловер. З натяжкою – Барбері Дастін та Русе Ризвел. А решта? І це ви ще забули про інших членів роду Старків. Санса зараз у заручниках, Арія невідомо де. На Стіні у рядах Нічної Варти служать брат лорда Еддарда Бенджен та його бастард Джон Сноу. Звичай дозволяє у разі відсутності легального спадкоємця робити ним бастарда і навіть знімати його зі Стіни за потреби і якщо мають кого віддати на обмін. До того ж якщо знищимо Молодого Вовка – обернемо проти себе дім Таллі з Ріверрану. Тому слухай наказ – із невеликим загоном вибий із Насипу Ашу Ґрейджой. За цей час сер Родрік Кассел із основними силами нашого резерву очистить від залізних всі володіння між Тореновим Квадратом та Ровом Кейлін. Також нехай лорд Брандон відішле людей до Варти Сіроводдя – лорд Гауленд Рід повинен надати нам провідників таємними шляхами боліт Перешийку до фортеці. Виконуй!
 •  - Так, мілорде.
Блондин не без люті рушив до свого загону. Як відомо, із донькою Ґрейджоя тільки сотня людей, тоді як із ним рушить більше трьох з половиною сотень гартованих дредфортійців. Що таке розбишаки з Островів проти регулярних військ Півночі? Правильно…
За три дні шляху до резиденції Королів Лісу загін збільшився до чотирьох сотень, переважно за рахунок добровольців та колишніх дезертирів з гарнізону, очолюваних Робетом Гловером. Битви не було. До замку дісталися вночі і одразу атакували. На ранок тридцятьох полонених залізних відправили до Дредфорту як полонених. Ашу ж Наруто вирішив пустити по руках. Та спочатку вирішив розважитися із нею сам.
Він зайшов у камеру, де тримав полонянку і вирішив братись за діло. Донька самопроголошеного короля пробувала відбиватися, та він зв’язав їй руки і взявся роздягати. Вона пробувала опиратись, та коли він приклав їй ніж до горла схаменулась. Після чого з люттю та огидою прийняла в себе блондина. Попри все показове небажання всередині їй було приємно від розмірів полонителя. А Наруто зробивши з півтора десятка поштовхів залив у неї свою сперму, після чого покинув її на холодній підлозі камери. А вслід за ним до полонянки навідалися капітани та інші солдати…
За три дні біля Вінтерфелла зустрілись дві північних армії. Наруто привів на позір лорда Брандона та мейстера Лювіна Ашу, а Родрік – Теона. Було прийнято одностайне рішення провести штурм Рову Кейлін з допомогою провідників, котрих Гауленд Рід погодився виділити. На підготовку мали три дні.
На шостий день після збору північани схопили Віктаріона і тепер уже троє кракенів опинилися у полоні вовків.
Роб Старк висловив подяку Домеріку та Родріку, після чого Бейлон скрегочучи зубами оголосив себе васалом дому Старків та відіслав Залізний флот на Ланіспорт. Паралельно війська Старків і Таллі взяли в облогу Скелю Кастерлі. Каштелян, хтось із рідні Тайвіна Ланістера довго волав про те, що вовки левам не рівня. Тричі прибував бард, співаючи про Рейнів з Кастамера, на що у відповідь Король Півночі відправляв його з листом у якому радив лорду Стафорду глянути на те, що залишилося від головного міста Західних земель. А подивитися було на що – командир Залізного флоту, лорд Гарлоу залишив після себе тільки пожежі та дим.
Наруто ж викликали до лорда Русе Болтона. За підбурювання до бунту та зради його позбавили статусу каштеляна та вигнали з Півночі. А сам Молодий Вовк пригрозив згодувати його своєму лютововку якщо через три дні він досі тинятиметься володіннями Короля Півночі.
І поки той їхав до Староміста щоб звідти рушити в Тайрош, Старки здобули підступом резиденцію Ланістерів. Тайвін, почувши про це мусив йти на переговори. Згідно з результатом Гаренгольського миру, влада Старків поширювалась від Останнього Осередку на півночі до Божого Ока на півдні. Сансу Старк мусили повернути родині (за час облоги Скелі Кастерлі Сандор Кліган доставив Арію в Ріверран та схилив коліно перед Бринденом Чорнорибою, ставши особистим охоронцем Роба). Разом з нею повернули й Лід – дворучний валірійський меч Королів Зими та останки загиблих північан. За це Роб помилував Стафорда і молодших синів Кевана Ланістера, відпустивши їх з полону. А от Джеймі став заручником – для певності в тому, що Джофрі не порушить мирну угоду.
Та Наруто не знав про цю перемогу Півночі. Бо в день її підписання уже був далеко в морі на шляху до Вільних Міст…
Примітка. Ось і продовження. Так так, лінивий автор не спить, просто зашив на роботі. Думаю більшості зайде ця маленька зміна канону де Старки надавали люлєй Ланістерам і розширили свої володіння. Що з Теоном, Ашею та Віктаріоном? А нічого, живі вони, піструни в обох мужиків на місці, тільки-от тепер вони заручники. Ну а Аша тепер з психологічною травмою після купи згвалтувань і можливо вагітна...напевно. Пишіть коменти вагітна чи нє. Мо, новий Фредді Крюгер намалюється (ха-ха-ха). 
В наступній частині Наруто стане особистим тілоохоронцем Хінати. Тут вона багатійка з Тайроша і зовсім не схожа на саму себе. Більше спойлерів не буде. А от так от. Тому що трохи злий на ваше мовчання в коментах і нуль цілих нуль десятих донатів.
Автору на бургери з сирним соусом: 5167 8032 4069 9848
 
Категорія: Ма́нга Ма́нга, Кохання/ненависть, Фантастика, Фентезі, Міфічні істоти, Флафф, Аніме, Дружба, Юрі/шьоджьо-ай, Сейнен аніме, Hurt/comfort, Джьосей аніме, Хентай | Додав: Reinmar_von_Lemberg
Переглядів: 569 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Наруто з Червоного Виру ч.2
Завантаження...