menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 04.04.2022 в 23:37
Фанф прочитано: 331 раз
Час прочитання:
Категорія: Ма́нга, Аніме
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

перший сніг


04.04.2022, 23:37
це була їх маленька негласна традиція: вони завжди бігали на ковзанах їздить коли токіо зустрічал перший сніг, бігали на одне і теж місце, воно “їхнім” було. ізана, до речи, був жах яким мерзляком і огидно не пунктуальним. тому кожної зими какучьо сам приходив до дому сім’ї сано и залазив у вікно курокави щоб нікого окрім свого хлопця не розбудити. насправді, він ніколи не кликав ізану своїм хлопцем, у них це все було якось само по собі. какучьо завжди сумнівался чи треба взагалі будити ізану, це ж всього лише дитнтячі забави. тому кожного раза він стояв тупо дивлячись на курокаву сплячего, а ще тому він на нього дивився тому що ізана насправді неймовірно гарний. і завжди він прокидався від такого пильного погляду хіто.
— прокидайся давай, спляча красуня. ізана на ліжку своєму сидячи очі тре сонно і какучьо йому на губах поцілунок легенький залишає, це в них замість “доброго ранку”. вони взагалі не розмовляють багато, їм слова ніякі не потрібні. — підемо на ковзанах кататися? - бубнить під ніс собі ізана та ковдру неохоче відкідує. —звісно. ця традиція вона завжди була більше для ізани. ще у притулку, у дитинстві, він розповідав какучьо що йому взагалі завжди подобалося їздити на ковзанах але дуже боявся їздити один, тому з ним сестра постійно була. а у притулку він залишився зовсім один. тому хіто малий, зовсім невміющий кататися на ковзанах, сказав зо ізана не один и пообіцяв йому кататися разом. і саме через це какучьо у четвертій ранку чекає на курокаву у передпокої, а потмо надягає йому куртку та цілує у лоб. перші ковзани які какучьо в нього побачив були дужі старі, задрипані. тому він, какучьо, як справжній джентелмен пообіцяв купувати курокаві на день народженняя новесенькі. на тий день народдення в нього не вийшло подарувати другу ковзани, але на ізаніні чотирнадцять років все таки подарував, вони звісно не новесенькі були але ізані, начебто сподобалося, він їх с того дня завжди надягав та забороняв хіто йому нові купувати. увечері дня того ізана його поцілував перший раз. коли курокава катався, какучьо майже завжди у сторонці на льду стояв, але напряму ніколи не говорив що катитися не вміє. але у ізани це виходило дійсно чудово. — ну, какучьо! покатайся зі мною хоч разочок, будь ласка! - курокава посміхається и хіто нарешті розуміє що він дійсно закоханий у цю посмішку: дивиться на неї и усе ніби перестає існувати, нічого більш важливішого не залишається. тому какучьо не може йому відмовити. але за це дводитися заплатити тому що він падає відразу майже. ізана сміється голосно. — так ти не вмієш кататися! - дразнить я курокава під’їжджая і руку протягає, -- давай вставай, я тебе навчу. він для хіто ідеальний. — ти такий гарний. дуже-дуже.
Категорія: Ма́нга Ма́нга, Аніме | Додав: redheadgirl | Теги: #флафф #слеш
Переглядів: 331 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
перший сніг
Завантаження...