menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 13.04.2022 в 20:06
Фанф прочитано: 529 раз
Час прочитання:
Категорія: Ма́нга, Флафф, Аніме
До фанфіку залишено: 2 відгуки
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Валентинка для Чіфую


13.04.2022, 20:06
Баджі ніколи не святкував день Святого Валентина. Ну, тобто, ясна річ, що й святкувати ні з ким, але, бути чесним, його це зовсім не хвилювало. Подарують валентинку? Ох, дякую, він буде вдячний. Не подарують? Та й чорт із ним, у нього стільки справ і вистачає, чим голову морочити.

Але Чіфую, ох, його прекрасний друг – зовсім не такий. І як би Матсуно не подавав виду, мовляв, "все гаразд, навіщо мені ці валентинки, пфф" і як би не закочував очі на твердження, що "хей, хлопче, тобі ж потрібна увага" - Баджі чудово розумів, що дійсно так і є. Чіфую був у захваті від уваги до себе, від милоти та романтики у житті. І, на жаль, нічого з перерахованого вище в нього не було. 

— Та що ти, Чіф, я впевнений, що як мінімум одну валентинку сьогодні ти точно отримаєш! А то й більше, - доїдаючи локшину, посміхнувся Баджі. — Ти ж такий гарний хлопчик, ну, тобто, дівчат якраз такі приваблюють, хіба ні?

- Я розумію, але! - не зумівши вигадати виправдання, чому йому ніхто ніколи не надсилав валентинки в цей день, а якщо і надсилав, то після зникав зі словами "ой, це не я" або "ой, вибач, мені здається, ти занадто хороший для мене."— Але чомусь у мене все ще немає ні дівчини, ні уваги, не знаходиш дивним? - хлопець виглядав на подив спокійним, нехай і таїв неймовірну образу чи то на себе, чи на інших людей, які не надсилали йому - неймовірному і чудовому - валентинку!

— Може, не те шукаєш? Ну, раптом тобі зовсім і не дівчина потрібна.. - не встигнувши домовити, Кейске отримав грубий наступ на свою ж ногу і стусан від чудового добродушного друга, після чого розплився в безглуздій усмішці від придуркуватості цього дрібного. - Гей!

- Нема чого розуміти, - і Чіфую розплився в безглуздій усмішці вслід, відводячи очі і дивно червоніючи. — Ми не запізнюємося, до речі?

- Секунду, - Баджі дістав свій, звичайно ж, розбитий мало не вщент, телефон і глянув, котра година. — У нас ще півгодини, встигнемо, - і знову безглузда тепла усмішка, яка щоразу змушує і самого Чифу усміхатися ширше без жодної на те причини.

- Чудово, постривай секунду, дещо треба.. - у відповідь на це Баджі слухняно зупинився і наступні 10 секунд спостерігав за тим, як наш хлопчик-красень пшикає себе своїм улюбленим ароматом, а Кейске пускає короткий смішок. - Серйозно? Ти все ще користуєшся дитячими полуничними парфумами?

- По-перше, - ох, а ось Чіфую краще не злити в цьому плані, - Вони не дитячі! А по-друге – що тебе не влаштовує у полуничці, придурок?! - і так, Чифую все ж таки трохи чіпають слова, пов'язані з його уподобаннями в чомусь.

- Ти... такий придурок, - і Баджі все ще задихався, сміючись, прикривши рота рукою. — Ходімо вже, модниця.

Отже, що ми маємо після першого уроку?


По-перше: Баджі отримав одну валентинку.


По-друге: Чіфую не отримав жодної.І так, він засмутився, як би не намагався показати своїм виглядом протилежне.

— Ну чому-у-у, — награно стукнувшись носом об парту, Чіф обурився. — Чому навіть тобі подарували, а мені...

Навіть мені? - Баджі посміхнувся, але не зрозумів - його образили чи невдало висловили думку?

— Ні, я не це мав на увазі.. Аргх, та йди ти..!

— Не засмучуйся, Чіфую, - Кейске поплескав друга по маківці, намагаючись не зіпсувати його чудову - "Баджі, я годину над нею єбався!" - зачіску, щоб не отримати чергових пиздюлів від хлопця. — Отримаєш ще. І, гей, ти взагалі дивився у свою шкільну шафку сьогодні? Раптом хтось підклав її туди? - абсолютно раптова пропозиція і - Боже, він клянеться - ні з чим не пов'язана.

—...Ні, — зізнався Чіфую. — Який ідіот взагалі залишатиме валентинку в шафці? - І справді, Чіфую, який?

—...Хіба так не роблять у сьодзе-мангах які-небудь круті хлопці, щоби привернути увагу? Ну, типу, це ніби романтично і... - не встигнувши домовити, Баджі отримав другий стусан під ногу і засміявся. —... Гаразд, тобі видніше.

...
— Тільки одна? - Матсуно стояв здивований, намагаючись розібрати почерк анонімного шанувальника, проте все одно сяяв. - ... Але вона така ... вау? Тільки я ні слова не розумію, ам... - так, валентинка, безумовно, шалено привабливо оформлена, тільки, здається, писали її точно не японською. — Чіфую… ти… олень… що? - секунда нерозуміння. — А, стоп, це "дуже".. гарний... а далі я не розумію, якісь білі лосі, - зітхнувши, Матсуно передав валентинку Баджі, що вже закочує очі. — Розбери, що тут, у тебе ж теж почерк жахливий, мусиш зрозумі-

— Так, - перебивши хлопця, Кейске почав зачитувати валентинку від анонімного шанувальника:
— Чіфую, ти дуже гарний - і ніякий не олень тут взагалі! - і я тебе люблю. Ти найвеселіший і найкрутіший чувак у школі. Це все, - після чого передав акуратний папірець знову до рук отримувача.

— Як мило, - Чіф аж почервонів від несподіваності і, Божечки-кішечки, перша валентинка від анонімної шанувальниці (або шанувальника). - Цікаво, від кого вона? Шкода, що не підписано..

— Ну, мабуть, тому її й підклали до шафки, щоб вона була анонімною? - цілком логічна заява такого ж сяючого Кейске. 

- Не розумнічай, - Чіфую висунув язик, так по-дитячому, що й сам засміявся. — Ну, пішли думати, хто це може бути?

- Пішли, - і Баджі не зізнається, що саме він підклав цю безглузду і криву, але таку теплу валентинку, щоб порадувати Чіфую. А Чіфую не зізнається, що й сам зрозумів це, але все одно був дуже щасливий.
Категорія: Ма́нга Ма́нга, Флафф, Аніме | Додав: formidline | Теги: Баджі Кейске, Токійські месники, Чіфую Мацуно, манґа, tokyo revengers
Переглядів: 529 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Оцінка: 4.8/4
Ставлення автора до критики: Обережне
Всього коментарів: 2
Оввв, авторе, я в захваті. Таких милощів українською я ще не читала. Чудово описані почуття героїв, а діалоги, матінко, сміялася від душі!! Щоправда, усе ж є декілька пунктуаційних помилок, а також деякі пропозиції до стилю. Шкода, немає публічної бети, так би зазначила. Але, у загальному, мені дуже сподобалося, дякую за таку милу роботу. Натхнення <3

1097
Дякую! До цього я декілька років писала тільки роснявою, на жаль.. Та й сам фанфик був написаний влітку. Тому так, можуть бути помилки. Але дякую за відгук!!
1
avatar
Валентинка для Чіфую
Завантаження...