menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 30.07.2021 в 00:56
Фанф прочитано: 1112 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 1 відгук
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Вогонь і лід. Розділ 7. Частина 4


30.07.2021, 00:56

Чуя переступив поріг своєї затишної квартири.
 "Нарешті вдома"-з полегшенням подумав він.
  Він не був тут вже дуже давно і в квартирі необхідно було провести генеральне прибирання та провітрювання. Прекрасно. Прибирання помешкання зможе відволікти його від того, що сталося.
За рік роботи з Дадзаєм, юнак бачив свого напарника з різних сторін: як прекрасного стратега, що бачить людей та ситуацію наскрізь, як напарника, що любить скинути всю паперову та брудну роботу на нього, як того, хто постійно дратує своїми дурними жартами та глузуванням. Але такого виснаженого Дадзая, який поглядом благав припинити страждання, Чуя не бачив.
Не те, щоб його це шокувало, але юнак просто ніколи не розумів, і можливо йому так і не вдасться повністю зрозуміти, що ж насправді приховує в нетрях своєї душі, цей юний геній.
 
Але зараз, Чуя був занадто втомлений, щоб думати про це, тому викинувши з голови всі свої думки про те, що трапилося , юнак кинув клубок зі свого смердючого одягу у пралку і одразу покрокував у душ.
Тепла вода допомагала розслабитися, зняти фізичне та емоційне напруження. Чуя доклав просто неймовірних зусиль, щоб змусити себе вилізти з душової кабінки і замовити доставку їжі, оскільки нічого їстівного в себе на кухні, юнак так і не знайшов. Попереду на нього чекало прибирання, тому переодягнувшись, Чуя почав прибирати весь той безлад, що утворився за той час, що його не було.
Під час його експрес підготовки до вступу в Мафію, Одзакі вчила його не просто як поводити себе перед керівництвом та працівниками. Вона вчила його всьому: починаючи від етикету за столом, закінчуючи вибором кишенькового годинника та парфумів. І правила щодо чистоти приміщення, в якому ти живеш, також входили у цей експрес-курс.
Чуя ніколи не забуде, як його кисті та ноги горіли після того, як Ане-Сан їх шмагала через те, що він то сів не так, то зайвий раз вилаявся , то проявляв нетерплячість на уроках французької.
    Закінчивши прибирання, Чуя із задоволенням, в абсолютній тиші, почав поїдати замовлені ним онігірі, при цьому розсівшись прямо в улюбленому широкому лакованому кріслі , в позі лотоса. Завершивши трапезу,  він вимив посуд, переглянув сповіщення свого робочого телефону на наявність вказівок від керівництва і повідомлень від підлеглих, вирішив що йому не завадило б поспати добрячих годин сім, а то й вісім. Вперше за кілька днів почистивши зуби, розслаблений і чистий , Чуя розлігся на ліжку, закутався м’якою ковдрою і одразу ж заснув.

Категорія: Ма́нга Ма́нга, Філософія, Аніме, Драма, Детектив, Соулмейти | Додав: Годинонька | Теги: Bungou Stray Dogs, без хеппі-енду, Дазай Осаму, жорстокість, соукоку, детектив, soukoku, сіра мораль, Dazai_Osamu, BSD, даркфік, бродячі пси, гедканон, мафія
Переглядів: 1112 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Оцінка: 4.0/2
Ставлення автора до критики: Позитивне
Всього коментарів: 1
Я просто благополучно забула про існування цієї частини і опублікувала наступний розділ, так і не дійшовши до якогось більш-менш логічного завершення цього розділу.

avatar
Вогонь і лід. Розділ 7. Частина 4
Завантаження...