menu

Новини
У категорії матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2Фільтрувати за:


Нові фанфіки

04.04.2021 |Додав: Настя |
| Коментарі (2) Переглядів: 1034 | |Читати фанфік
+4
Автор/перекладач: Настя

Мене можна знайти: http://тікток - mikhaelis0; inst - __nastasiaa____

Розділ: Ф-ки натхненні аніме та мангою
Категорія/Жанр: Завантаження...
Фендом: Темний Дворецький (Kuroshitsuji)
Жанр: NC-17 (No Children)
Попередження: Міді
Персонажі: Сіель Фантомхайв Себастьян Міхаеліс Грель Саткліф Джокер Біст Вільям Т.Спірс Агні Бардрой Барон Кельвін Венді Дагер Дол Лікар Мейлін Рональд Нокс Фінні Снейк
Статус: В процесі
Розмір:
За пейрингом: Джен
Рейтинг:
Публікація на інших сайтах: Запитуйте дозволу
Ставлення до критики: Позитивне
Дисклеймер: Ніякої фінансової вигоди від публікації твору не отримую, права на персонажів оригінального твору не заявляю.
Тихо і безшумно зникають діти з лондонських вулиць і багатих маєтків аристократів. Їхні пошуки не дали видимих результатів, поліція лише розводить руками. Хто стоїть за цими жахливими злочинами? І чи можна врятувати те, що належить смерті? Вірний Пес Її Високості подбає про життя кримінального світу. 
| Завантажень: 0 Оригінал
Йонкома |

21.02.2022 |Додав: KunoichiHatake |
| Коментарі (0) Переглядів: 672 | |Читати фанфік
+0
Автор/перекладач: KunoichiHatake


Розділ: Ф-ки натхненні аніме та мангою
Категорія/Жанр: Завантаження...
Фендом: Наруто
Жанр: NC-21, Повсякденність, Романтика, Пропущена сцена, Флафф, Дружба
Попередження: Максі, Жорстокість, ОЖП/ОЧП, Смерть головного/другорядного персонажу, Зґвалтування, Вбивства, Лайка, Бійки, Перший поцілунок, Перший раз, Здорові стосунки
Персонажі: Какаші, Хатаке, Тейваз, Генма, Цунаде, Шикамару, Нара, Шикаку, ТенТен, Хаяте, Ґай, Юґао, Мей, Котецу, Ізумо, Ірука, Акімічі, Томіоко, Кісакі, характерники, Якудза, Оябун, Кканґпе, Віґілантка, Карательниця, Нед Старк, Буря мечів
Статус: В процесі
Розмір: Максі
За пейрингом: Змішані
Рейтинг: NC-21
Публікація на інших сайтах: Заборонено
Ставлення до критики: Позитивне
Дисклеймер: Ніякої фінансової вигоди від публікації твору не отримую, права на персонажів оригінального твору не заявляю.
Корективи:
  • Розділ І. Чужинка з-за Хребта Мороку (глави 1-6). Три - чотири місяці, як Наруто покинув Листя.
  • Розділ ІІ. Доля вовків-характерників. Цунаде (глави 7-10). Шість - вісім місяців, як Наруто покинув Листя.
  • Розділ ІІІ. Сніг для Неджі та Фестиваль Феєрверків (глави 11-15). Півроку-рік, як Наруто покинув Листя.
  • Розділ ІV. Милосердя Учіх та серце Кіби. Не відпущу (глави 16-23). Від року до двух, як Наруто покинув Листя.
  • Розділ V. ... (глави 24-...). Наруто вдома.
  • Розділ VІ. Ти ж обіцяв (…). …
Глава 23:
Листопад. Більше півтора року від початку історії та менше двох місяців до повернення Наруто.
(не)Перше завдання.
P.S. Ну, в принципі, це і є той сон, лише розширений та із видозміненим походженням персонажки в угоду характерникам та її іншим знайомством із Какаші, що і були розкриті у попередніх главах, спеціально введених для цього. У сні Тейваз була народжена в Листі, в дитинстві захоплювалася Какаші, копіюючи його стиль (зараз я розумію, що це могло бути навіяне тим малим з «Боруто»), підлітком через щось сильно образилася на Какаші (вже не пам’ятаю причини), тому перестала наслідувати. Також, пам’ятаю, що вона кликала його семпаєм з тих же років, а Ямато куном, який був її кращим другом, хоч і не була членом Анбу (всі претензії до мозку та його логічного генерування снів). Тейваз, хоч і походила з клану (прізвища все одно цуралася, через батька, який так само кинув мати та не одружився, ну, і не хотіла соромити клан незнанням спадкових технік по тим же причинам, що і у фф), не була родичкою Кіби та Хани, не мала з Ханою нічого більшого за флірт, але була буквальним учнем Шикаку після випуску із Академії, а ось Ірука її звав семпаєм (ем… причини в сні названі не були). Не зважаючи на вік, досі ходила чуніном і навіть не збиралася подаватися на джоніна, через що на неї постійно всі тиснули, особливо Цунаде, якій не вистачало останніх для місій (Тейваз, насправді, просто боялася, що не пройде та відповідальності, яка лягає на джонінів). Крім того, П’ята затаїла на Тейваз легку образу, бо та колись набилася до неї в учениці, а потім кинула, назвавши це марною тратою часу і що не можна буде лізти в бій (цей вибір аукнеться їй і у фф). Також, Какаші взагалі був не радий, що йому нав’язали Тейваз в члени команди, поки Наруто відсутній, вони постійно сварилися, що товаришам доводилося їх розтягувати, але, на превеликий жаль, я не пам’ятаю тих колючих жартів із сну, лише до чого вони привели, бо розтягувати в той момент не було кому, але маємо, що має (та і, в принципі, все було переривчастими шматками у сні, де мало логіки). Вам доведеться лише повірити, що уві сні було смішнішо, а от у главі… ем. Хоча, може і не було… Як то кажуть, всі претензії до мозку. Я просто тоді не записала сон, як і не думала, що почну щоночі фантазувати, а що б могло бути там ще, а що було до, а яка могла бути причина образи? А коли вирішила тезисно таки нотувати, багато чого стерлося з пам'яті, та і хто ж знав, що я захочу це все ще і у фанфік перенести? Скажи мені – нізащо б не повірила, бо кому взагалі цікаві історії із ОЖП/ОЧП, ще і майже згідно канону?    
P.P.S. Я сумніваюся в правильній побудові назви першого розділу, якщо хтось допоможе із прийменником та відмінком назви гір, буду вдячна *погляд Кота в Чоботах*. І ще трішки про помилки, як виявилося, писати російське «Хокаге» та «Учиха» українською, як «Гокаґе» та «Учиха» було помилковим. Відштовхувалася я від англійського «Hokage» та від українізації російських прізвищ, коли їхня «і» стає нашою «и», бо, зрозуміло ж, японською я не володію. Згідно транслітерації, правильними формами будуть: Хокаґе та Учіха. Якщо хтось тут є і помітить подібні помилки, то жорстко виправляйте автора. Не жалійте його, йому самому цікава ця тема, через відсутність фандомних сайтів у вітчизняній павутині, звідкіля б можна було черпати необхідні знання та опиратися на них. 
В т.ч. Генма варто писати, як Ґенма, але в Україні виявилося проблемою придбати ноутбук з українською клавіатурою (я навіть не подумала перевіряти, бо типу ЩО??), а щоб написати того ж Ґая, а не Гая, мені доводиться робити так: [Ґ рунт ай], тому нехай Ширануї пробачає і в минулих главах залишається через «Г», а щодо майбутніх подивимося. Так, якщо що, в японській взагалі немає «Г». 
P.P.P.S. Це остання ТАКА глава, далі лише тотальний флафф, відсутність сюжету, як такого і, головне, більше ніяких важких сцен із зґвалтуванням тощо.
P.P.P.P.S. Є такі, хто сумував за авторкою чи героями? *жарт про 0 реплаїв*
 
Тейваз, Нара, мей, Акімічі, Кісакі, Віґілантка, Карательниця, Томіоко, Генма, какаші, Кканґпе, Хаяте, Ірука, Оябун, шикаку, Ізумо, Шикамару, Юґао, Ґай, характерники, Котецу, ТенТен, Цунаде, якудза, Хатаке | Завантажень: 0 Оригінал


Завантаження...