menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 10.04.2022 в 14:20
Фанф прочитано: 202 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Зірки


10.04.2022, 14:20
Зірки, як опинилося 一 тема. 

Йєн ніколи не звертав на них уваги. Він не розумів усієї цієї романтики, яка витала навколо них, тому концепт старґейзінгу здавався йому чимось кумедним. 

Але коли ти після чудового сексу і декількох баночок пива лежиш на траві, дивлячись на небо, зрозуміти в цьому прикол нескладно. Особливо поруч з людиною, яку ти кохаєш.

Міккі і Йєн про щось балакали і навіть співали якісь пісні, голосно сміючись. Юнак і справді відчув щось вперше за ций час, протягом якого він вживав прописані йому таблетки. Але, дідько, на душі було настільки добре, що навіть не було бажання думати про щось інше. Так, пиво і Літій 一 дика суміш.

Міккі, поклавши руки під голову і жмурячись, дивися на небо. Йен сидів коло нього, спустошуючи банку пива. Хлопець помітив на чужому обличчі замішання. 

一 На що ти там дивишся? 一 поцікавився він, відкладая банку.

一 Ай, забий… 一 відгукнувся Міккі, повертая голову в сторону Йєна. 一 У нас ще залишилося? 一 на це юнак потиснув плечима і лег на траву. 一 Нормально тебе так занесло…

Йєн його вже начебто не чув і вже дивися на зірки 一 сьогодні вночі їх біло дуже багато. Міккі теж спрямував свій погляд на них.

一 Ніколи не розумів, що в них такого особливого, 一 зітхнув він. 一 Менді намагалася мені колись показати ці усі сузір’я, але тоді я нічого не зрозумів, і зараз сам не можу ніхуя побачити.

一 Деббі теж таке полюбляє, 一 сказав Йєн, 一 ну, полюбляла, принаймі. Я, здається, навіть запам’ятав щось тоді, 一 хлопець прижмурив очі, 一 але зараз я нічого не розберу і не покажу, 一 Міккі подавив смішок.

一 Ну і не треба, 一 юнак дістав з карману пошарпаних джинсів телефон. 一 Бля, ми довго щось, 一 він сів, струшивая з рукавів куртки траву. 一 Пішли? 

Йєн незадовільнено промичав щось. Але сперечатися у нього бажання не було, і вже через хвилин десять вони блукали по вечірньому Чікаго.

Йєн подумки зробиив замітку показати Міккі, де знаходиться “срана Велика Ведмедиця”, тому що це було перше, що він згадав. А він покаже.
Категорія: Драма Повсякденність, Драма | Додав: gearbeagel | Теги: gallavich, галлавіч, Shameless, безсоромні
Переглядів: 202 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Зірки
Завантаження...