menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Чорний місяць Стігая


07.04.2022, 21:13
Синопсис або, що трапилось раніше


[size=12]Я - Джон Сноу …
Я вмирав двічі і знову відроджувався …
Мене називають бастардом, північним варваром, здичавілим дикуном ї узурпатором …
Я був воєводою та королем. Зараз же я втікач, за чию голову призначена щедра нагорода.
За мною полюють Безликі - хитромудріші і безжальніші вбивці на світі.
Моє життя - низка битв і втрат, а дороговказною зіркою мені послуговує помста.
Я народився і виріс на суворій півночі Вестероса і був вихований лордом Еддардом Старком – жорстокою, але справедливою людиною, яку довгий час шанував за свого батька. Насправді ж Еддард був мені рідним дядьком, а справжнім батьком був шляхетнний Рейгар Чорний принц – один з останніх лицарів Заходу і спадкоємець згасаючої династії Таргаріен, що правила останні сотні років Сім'ю королівствами Вестероса. Закохавшись у леді Ліанну, сестру Еддарда, Рейгар викрав її. Їх любов була взаємною, але це вже не могло зупинити полум'я громадянської війни, бо викрадення леді Ліанни і подальша за ним страта лордів Старків стали останньою краплею для великих лордів Вестероса, які більше не могли терпіти жорстокість і свавілля мого діда – Ейріса II – божевільного короля.
Відважний, але безрозсудний Роберт Баратеон - лорд Штормової межі, що був також закоханий в леді Ліанну, підняв повстання проти мого діда і в битві на Тризубі вбив мого батька – принца Рейгара. Еддард Старк дав клятву вмираючій при пологах сестрі, захистити її дитя. Він видав мене за свого позашлюбного сина, таким чином врятувавши від людей нового короля Роберта.
З того часу мене звали Джоном Сноу – Джоном Бастардом. З народження я був приречений на чорний плащ воїна-ченця з Нічного Дозору, бо байстрюку не місце на троні лорда. Леді Кейтілін, дружина Еддарда, яка подарувала йому чотирьох законних дітей, ненавиділа мене всією душею, бо вважала живим доказом зради свого чоловіка, в якого колись закохалася з першого погляду. Саме з її подачі я, чотирнадцятирічний підліток, був відправлений в Нічний Дозор, що боронив землі Півночі від войовничих кланів здичавілих і ще більш страшного ворога, що приходить у ночі ... з найлютішими морозами …
Король Роберт Баратеон помер і Сім Королівств знову охопила громадянська війна. Два могутніх роду- Леви Ланністери і Вовки Старки вчепилися один одному в горлянку, заливаючи землі навколо себе гарячої людською кров'ю. Війна і придворні інтриги згубили мого дядька Еддарда, його дружину Кейтілін і старшого з їхніх синів – відважного, але недалекоглядного Робба. Рід Старків опинився на межі поразки і ... згасання …
Тим часом, волею долі я став лордом-командувачем Нічного Дозору, а згодом і королем всієї Півночі. Я об'єднав під своїм знаменом раті лицарів будинку Старків і клани войовничих здичавілих. Нас мало цікавили справи, що творяться в інших Шести королівствах, бо над Північчю нависла загроза, що прийшла з глибини століть. Стародавній жах - орди немертвих вихтів - рушили на землі живих, щоб назавжди покінчити з ненависним їм людством. Цю армію живих мерців вів хитромудрий і безжальний ватажок, відомий як Король ночі - жахливий Чорний Чаклун-некромант.
У цей грізний час я зустрів дивовижну дівчину - Дейенеріс Таргаріен - Мати Драконів, дивом вцілілу спадкоємицю поваленої династії. Роками вона переховувалася від вбивць Роберта Баратеона, плануючи повернутись на Захід. Дейенеріс прийшла на допомогу північанам з далеких східних країв, привівши з собою армію найманців - Бездоганних і лютих номадів – дотракійців. Але не в них була її справжня сила, а в могутніх драконах, що зродились з переказів і легенд. З їх допомогою, я і Дейнеріс, здолали армію пітьми під проводом Короля Ночі. Людство було врятовано. Але аж ніяк не вдячно нам …
Я і Дейнеріс полюбили один одного, але нашому щастю не судилося довго тривати. Мій двоюрідний брат, Брандон, чарівник і некромант, відомий також, як Триокий ворон, виявився набагато розумнішим і безжаліснішим всіх інших претендентів на Залізний трон. Плетучи хитромудрі інтриги, він рішуче рухався до давно поставленої мети - абсолютної влади! За допомогою найманого вбивці, Безликого, він вбив Дейенеріс, обставивши все так, що саме я, вирішив усунути загрозу своєму царюванню, боячись, що прибулиця зі Сходу не захоче ділити зі мною трон.
Армія Бездоганних і дотракійців, фанатично віддана своїй Матері драконів, підняла повстання і незабаром я був схоплений і доставлений на суд нового короля – Брандона Старка. Не бажаючи навіть вислухати мене, король визнав свого брата винним і засудив на страшну смерть ... голого мене кинули в яму з лютововками – жорстокими і лютими хижаками північних лісів. У цьому крилася якась зла іронія, бо моїм гербом, як короля Півночі, був саме сірий лютововк …
На диво кровожерливі звірі не побажали вбивати мене. За них це зробили воїни брата, пронизавши моє серце холодною сталлю. Я помер ... Але моє тіло було знайдено Торосом зі Міру - напівбожевільним воїном-жерцем, який поклонявся таємничому Рглору - Богу світла і Полум'я. Лише обрані адепти цього дивного східного бога володіли даром воскресіння з мертвих.
Дивом виживши в битві під Вінтерфеллом, Торос, дізнавшись про зраду Брандона, довгий час переховувався, вичікуючи слушного часу. Саме він розповів мені про підступність моїх родичів і страшні задуми Триокого ворона, що бажав підкорити своїй чорній владі весь світ. За його словами, вбивця Безликий, прийнявши мій вигляд, підступно вбив Дейенеріс, але знищити її тіло так і не зміг. Йому завадив Дрогон - вірний дракон моєї коханої. Своїм негасимим полум'ям відігнавши підступного вбивцю, він, підхопивши бездиханне тіло господині, забрав її в невідомі східні краї. Тепер, коли я був страчений, Брандон кинув всі сили, щоб відшукати і знищити тіло Дейенеріс і по можливості підпорядкувати своїй злій волі Дрогона - останнього з вижили драконів юної королеви.
Торос порадив мені перетнути Вузьке море, що відокремлює Вестерос з його Сімома королівствами від стародавнього Єссоса і спробувати випередити нишпорок мого брата. Так почалася моя мандрівка, що зайняла не один місяць. За цей час я побував у всіх Вільних Містах, марно розшукуючи слід своєї коханої. Лише в місті Міеріні, що в Затоці работорговців, я дізнався її подальшу долю.
Колись Дейенеріс правила тут, як королева, і саме звідси вона почала свій похід на Захід. Дрогон добре знаючи ці місця, приніс тіло господині до храму Багряних жерців Рглора, яким вона свого часу протегувала. Мудра Кінвара - Багряна жриця, що з давніх-давен жила в Міеріні, зуміла оживити Дейенеріс, хоча для цього їй довелося розлучитися з життям, бо Мати Драконів була вбита не простим лезом, а чарівним кинджалом, доставленим з нечестивих надр Чорно-білого дому бога смерті, Багатоликого, якому здавна поклоняються вбивці - Безликі.
Однак при пробудженні Дейенеріс повністю втратила пам'ять, чим і скористалася третя сила, що досі ховалася в тінях. Таємничі люди, припливши звідкись зі Сходу на зловісному чорному кораблі, перебили охорону королеви, при цьому смертельно поранивши Дааріо Нахаріса-колись коханця Дейенеріс, а тепер її вірного друга. На жаль, я прибув до Міеріна занадто пізно, щоб зупинити таємничих викрадачів. Але зі слів вмираючого на моїх руках Дааріо я зрозумів, що негідників слід шукати на самому краю світу – в зловісних землях Краю Тіней, де панують чорні чаклуни, некроманти і заклинателі тіней.
Рухомий помстою і бажанням відшукати свою кохану, я відправився далі на Схід, в таємничі і похмурі землі, де править сама смерть, щоб спробувати вирвати з її чіпких лап Дейенеріс Таргаріен, заради якої я все ще живу на цьому світі …
Я - Джон Сноу.
І це не кінець, а початок моєї історії …

Категорія: Екшн (Action) Кохання/ненависть, Романтика, Американські фільми/серіали, Жахи, Виробництво HBO, Жахи, Містика, Кохання/ненависть, Фантастика, Фентезі, Історичні епохи, Готика, Екшн (Action), Гет, Фентезі, Історичні, Пригодницькі серіали та фільми, Військова тематика | Додав: getmanarmii
Переглядів: 425 | Завантажень: 0 | Коментарі: 3 | Оцінка: 5.0/1
Ставлення автора до критики: Позитивне
Всього коментарів: 3
Вау! Оце так початок! Дуже круто, дуже цікава задумка, я б хотіла чимшвидше побачити продовження, бо дійсно цікаві маєте ідеї. Нетфлікс з ейчбіо могли б влаштовувати битву на мечах, кому з них брати вас на роботу))))
Тільки єдине що треба трохи підредагувати, почистити помилки і деякі формулювання, а ще крихту попрацювати над оформлення, щоб текст не був таким злиплим докупи. А то то все шикарно. Ви геній, без перебільшень. З нетерпінням чекаю продовження!

По-перше, вимагаю продовження. А по-друге, як Торос пережив знайомство з ведмежими зубами? Чи тут відхилення від серіального канону де не було загону самогубців з Вестеросу?

avatar
Чорний місяць Стігая
Завантаження...