menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 14.10.2021 в 00:33
Фанф прочитано: 432 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Поклик


14.10.2021, 00:33
- Ти впевнений, що це те саме заклинання? 
Боббі понуро зиркнув на Діна - мовляв, ти за кого мене маєш, хлопче? - і Вінчестер додав лишень:
- Коли ти його читав, воно здавалося коротшим. 
- Тобі це точно потрібно? - Сінґер все ще сумнівався, що ідея Діна - покликати Кастіеля - була хорошою. Минулого разу той, хто назвався янголом Господнім (а Боббі, як і Дін, вельми скептично віднісся до цього відкриття), змусив мисливця заснути. Дякувати Богу, хоч живий лишився. 
Дін же мав намір розібратися, бо досі не міг зрозуміти - чи не хотів - чому його врятували. З досвіду він знав - ніщо не трапляється просто так. Отже, янголам щось від нього треба. Але той Кастіель нормально нічого не пояснив і щез. 
Вірити в існування янголів було незвично. Це більш природно Сему, котрий і в Санта-Клауса, певно, досі вірив. Молодший брат сподівався, що вищі сили, сили добра існують. І появу янголів сприйняв, як дар з небес. 
- Я маю знати, що в біса відбувається. Особливо коли справа стосується мене, - відказав Дін. Майнула думка перед викликом янгола хильнути пива, та чоловік одразу ж передумав. У таких ситуаціях краще мислити тверезо. - А де Сем, до речі? Він же так рвався побачити божих посланців. 
- Сказав, що поїхав купити щось поїсти, - буркнув Боббі, - най би ще пива прихопив. 
Дін окинув поглядом компоненти, які вони з Сінґером зібрали, аби викликати янгола. Минулого разу вдалося. Трави, мінерали, якісь старовинні речі. Де їх тільки Боббі бере? Вінчестер пробігся поглядом по заклинанню у важкій товстій книзі. Фоліант був такий старий, що дивом не розсипався в пил. Дін не хотів зізнаватися, та він нервував. Янгол той Кастіель чи ні, та він достатньо сильний, аби вбити мисливця клацанням пальців. 
- Ти впевнений, що не хочеш скласти мені компанію? - спитав Дін, сховавши ножа Рубі. Ця штука, як виявилося, теж не діяла на нового знайомого. 
- Якось не маю бажання знову проспати хтозна-скільки, - Сінґер рушив до дверей. Зі старого столу прихопив флягу і ключі від автівки. - Поїду покатаюся. Може, на Сема натраплю. Тим більше, бачу, янгол більш прихильний до тебе. 
Дін хмикнув. У прихильності Кастіеля він сумнівався так само, як і в його добрих намірах. 
- Пива привези! - гукнув Вінчестер, коли зачинялися двері. 
Залишившись один, Дін машинально скуйовдив волосся. Зараз він не виглядав таким упевненим. Не було перед ким прикидатися, що він непереможний, хоробрий і безстрашний. Переживши багато жахів, убивши безліч монстрів, Вінчестер все ж лишався людиною. 
- Що ж, почнемо, - Дін пройшовся туди-сюди захаращеною всіляким мотлохом кімнатою, де постійно пахло віскі, прокашлявся й промовив: - Ego Dominus nuncium voco. Ille qui est patronus animae meae, fideiussor in terrestri via! Venite ad vocationem...
Незважаючи на те, що він перед цим десятки разів перечитав заклинання (а Боббі бурчав під вухом, виправляючи), зосередитися чомусь було важко. Може, через емоції. Стільки хотілося спитати у янгола... Наприклад, чому він не врятував батька, зате його, Діна, кинувся витягати цілий легіон? Що мав на увазі Кастіель, натякаючи на завдання для старшого Вінчестера? Що саме від нього вимагають? І чому він, проста людина, коли янголів на небесах, певно сила-силенна? 
Закінчивши читати, Дін роззирнувся, сподіваючись побачити чоловіка у світлому плащі. Нікого. Не було ніяких звуків, як минулого разу, не гасло світло, не вдарила блискавка. Взагалі нічого. Все та ж сама напівтемна кімната захаращена книгами і магічними компонентами, розкиданими в найбільш неочікуваних місцях. 
Янгол не з'явився. 
Дін здивувався. Про всяк випадок обійшов будинок. Повторив ритуал, читаючи кожне слово так, ніби від цього залежало його життя. Низький голос мисливця порушував неприємну тишу, що панувала у кімнаті і вельми не подобалася Вінчестеру. Йому здавалося, що він втрапив у якусь реальність, де зупинився час і все завмерло. Може, він ще й заклинання переплутав? 
Дін нетерпляче погортав сторінки книги. Не витримав і голосно вилаявся, кидаючи фоліант під ноги. Добре, що Боббі цього не бачив. 
- Кастіелю, бісів янголе, ти прийдеш чи ні? - гаркнув Дін у своєму звичному стилі. 
- Заклинання було необов'язковим, - пролунав уже знайомий голос, позбавлений емоцій. Ніби робот говорив. 
Дін аж підскочив. Рвучко озирнувся. Кастіель ледь не впритул стояв коло мисливця й витріщався так, ніби вперше бачив людину. 
- Не підкрадайся до мене! - роздратовано промовив Вінчестер, коли мимовільний шок минув. Янгол знову постав у подобі темноволосого чоловіка у костюмі й плащі - типовий офісний працівник, такого й не помітиш у юрбі. Лиш пильний, пронизливий погляд блакитних очей насторожував і, здавалося, проникав у самісіньку душу. 
На репліку Діна Кастіель не відреагував. 
- Ти кликав мене, - зауважив янгол. Той факт, що божий воїн стояв надто близько до мисливця, його нітрохи не хвилював. А Діну стало геть незручно. 
"Ще й витріщається", - подумав Вінчестер, - "він узагалі кліпає? Почуваюсь, наче під рентгеном."
- Слухай, Кастіелю, - вже спокійніше вимовив Дін, - може, поясниш, що ти мав на увазі минулого разу? Яке ви там завдання для мене припасли? Сподіваюсь, до Мордору йти не знадобиться. 
- Я не розумію, про що ти, - так само незворушно відказав янгол. Схоже, жартів він теж не розумів. - Я поки не можу все тобі відкрити... 
- Не можеш чи не хочеш? - вирішив уточнити мисливець, намагаючись не дивитися в очі Кастіеля. 
- Не можу, - повторив співрозмовник, - усе, що тобі треба знати, я сказав. Як настане час, тобі відкриється все. 
- І коли той час настане? - допитувався Дін. - Раз витягли мене, будьте ласкаві пояснити, для чого. 
- Послухай, Діне... - Кастіель зробив крок уперед. 
- Стояти, - не витримав Вінчестер, - ти знаєш, що порушувати особистий простір людини негарно? 
Янгол мовчав. 
- Давай так, Касе, - продовжив Дін, усівшись на стілець. Аж полегшало. Той пронизливий янгольський погляд ще довго йому в кошмарах снитиметься. - Можна, я зватиму тебе Касом? - у відповідь - мовчання. - Добре. Наступного разу не з'являйся за спиною і знаходься на відстані від мене, зрозуміло? 
Кастіель так і стояв, не рухаючись. І це виглядало якось моторошно. 
- Ви знали, що мого батька теж забрали в пекло? - спитав мисливець. 
- Так, - почувши це, Вінчестер розізлився. 
- То чому він не заслужив порятунку? Гадаєш, я кращий за батька? Я скоїв чимало поганого як на цьому світі, так і на тому... 
- Я знаю. 
Дін замовк. Майнула неприємна здогадка, тож він вирішив перевірити:
- Про пекло? 
Янгол кивнув. Дін опустив голову. Спогади про пекло озвалися гірким душевним болем. Крики й виття змучених душ, глузливий регіт демонів, голос Аластора - все це ледь не щодня відлунювало в голові, не даючи спати аж поки Дін не глушив ці голоси алкоголем. Мисливець відчув, як почуття провини бере гору над здоровим глуздом і розтікається по тілу, наче отрута. Стало важко дихати. І було соромно щось казати янголу. Вінчестер ні за що не став би виправдовуватися. 
- Тепер ти розумієш, чому я недостойний порятунку? - тихо спитав Дін. 
- Це не так, - голос Кастіеля став м'якшим. Чи Діну просто здалося? - Тебе врятували, бо ти можеш усе виправити, Діне. А ще ти один з небагатьох, хто достойний, щоб його душу витягли з пекла. Бо в тому, що сталося нема твоєї вини. 
Було простіше вірити, коли це Казав Кас. Бо самому Вінчестеру так і не вдалося припинити картати себе. 
- Будь готовий, бо скоро розпочнеться війна, - продовжив Кастіель тим неприємно-відчуженим тоном. Ясно, хвилина втішань минула, повертаємося до реальності. - Від тебе багато що залежатиме. 
- Знову говориш загадками, - хмикнув Дін. 
- І наглядай за братом, - додав янгол. Вінчестер хотів було спитати, що той мав на увазі, та Кастіель зник. 
- Здуріти можна, - прокоментував мисливець. Знайшовши пляшку віскі, налив собі й випив. Нічого не стало зрозуміло, крім одного: Сем за спиною брата коїть щось таке, що не подобається янголам. І його треба зупинити. 
Категорія: Екшн (Action) Американські фільми/серіали, Жахи, Екшн (Action) | Додав: Rin_Okita | Теги: Надприродне, Сем Вінчестер, демон, Кастіель, Дін Вінчестер, серіал, янгол, Боббі Сінґер
Переглядів: 432 | Завантажень: 0 | Оцінка: 5.0/1
Ставлення автора до критики: Обережне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Поклик
Завантаження...