menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 19.01.2022 в 15:28
Фанф прочитано: 488 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Військові хроніки перероджених дівчат: Сага про патріотку Софію 2


19.01.2022, 15:28

                                                  Глава 1 Частина 2 

                                                   Нові горизонти     Кароліну засліпило світло. Після темряви воно було напрочуд яскравим і вона ніяк немогла проморгатися, а в цей час біля неї чулися якісь голоси, тож залишивши цю нехитру справу на потім вона вирішила прислухатися  щоб зрозуміти де перебуває.
 • От біда знову підкинута дитинка .- Бідкався хтось поряд жіночим голосом.    
 • Вже п’ята за тиждень .- Озвався інший  голос.
 • Подивися хто там .- Відчуваю що мене хтось бере на руки, а потім кладе на тверду поверхню і розгортає .- Дівчинка почула я.
 • Фух ну хоч дівчинкою залишили, а могло бути і по іншому .- Подумала Американка  все ще примружившись .- І схоже мене підкинули як і Таню в монастир, нда діла, сподіваюсь у союзниці справи кращі ніж у мене .- А монахині, а це були саме вони продовжували говорити далі.
 • Бачу тут і записочка є.  
 • Прочитай.
 • Добре . .- Промовила монахиня і почала читати.- У зв’язку з тим що немаю чим забезпечувати себе і  донечку віддаю своє дитя  в добрі руки, прошу потурбуватися про неї і охрестити Ангеліною щоб завжди була під опікою ангелів та інших вищих сил, призвіще нехай буде батькове Синиченко
 • Охтиж блін оце так імя .- Промайнуло в голові у дівчини .- Схоже ангели втрутилися і непогано так пожартували, добре що хоч призвіще Білоруське, а в принципі якщо добре подумати то імена Кароліна – Ангеліна  чимось схожі,швидко звикну, та й про ангелів це тільки слова.
 • Ну щож .- Тим часом продовжувала далі одна з монахинь .- Якщо просить так назвати то нехай так і буде імя то гарне.
 • А дівчинка то спокійна .- Промовила інша дивлячись на Американку котра все ще тримала очі закритими.
 • От і добре, нехай відпочиває.
  Так і почалося нове життя   переродженої Американської вченої. Перші півтора року для дівчинки були не дуже складними вона в основному займалася тим що дуже багато спала, збирала інформацію та обдумувала свої подальші кроки . А чим ще їй було займатися ? Винаходити щось зарано, вік не дозволяв. Вчтися  писати чи читати ? Чи хочаб розглядати книги з малюнками ? Ага де там , це вам сиротинець  до тогож на початку 20 го століття, а не звичайний дім, де є домашня чи хочаб якась бібліотека. Тож їй не лишалося нічого іншого як думати і дуже багато. В основному Американка розмірковувала над своїми майбутніми винаходима і над їхнім втіленням у життя, їй не дуже хотілося чекати досягнення семи річного віку,  і лише тоді в наукових лабораторіях демонструвати свої таланти, вона мала намір займатися чимось не дуже серйозним вже зовсім скоро, і за прикладом героїні з її улюбленого аніме про бібліотекарку переродженку отримувати за це хоч якісь гроші, звісно більшість прибутків  буде йти в руки монахинь, але дещо буде осідати і в її маленьких кишенях, лишалося тільки зрозуміти як це все провернути і зберегти свої маленькі незначні види прибутків уже в після сирітську епоху,а потім і пост Імперську, оскільки радянська влада буде не дуже рада тому що вчений маг, на додачу  до всього має власний капітал, так вже вийшло що Ангеліна народилася на території Росії поблизу Казанської Губернії.  Плюс рік її народження був 1910, тому у неї не було впевненості що Українка знайде її вчасно до перевороту 1921 року що було дуже й дуже    проблематично, тому варто було якось потурбуватися ще й про те щоб обзавестися непоганими зв’язками і бути готовою до евакуації. Правда куди саме ще було не дуже зрозуміло, можливо вдастся знайти собі місце десь поближче до Галицьких земель, але не факт, та й невідомо точно де зараз знаходиться Українка, можливо її переміщення теж вийшло не таким вдалим як планувалося і вона взагалі не на материку, в такому разі план відступника летів під три чорта, але все ж незважаючи ні на що дівчина  в душі сподівалася на краще і після тижнів переживань на цю тему вирішила що з неї досить і потрібно вирішувати проблеми по черзі, а на це у неї поки що достатньо часу .  


 
 
Категорія: Американські фільми/серіали Американські фільми/серіали, Повсякденність, Кохання/ненависть, Навчальні заклади, Аніме, Романтика | Додав: Максим_Фенікс
Переглядів: 488 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Військові хроніки перероджених дівчат: Сага про патріотку Софію 2
Завантаження...