menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 31.10.2021 в 17:45
Фанф прочитано: 409 раз
Час прочитання:
Категорія: Драма, Романтика
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Кохання живе три роки


31.10.2021, 17:45

Осіннє листя падало до його ніг. Не помічаючи його, він йшов шурхаючи ногами до свого порожнього і темного дому. Десь на вулиці заливаючись гавкав собака та не міг зупинитися. Собака, порожній дім, сірий туман, що стелиться по вулиці несучи за собою сморід. Все це було звичною картиною його буття. Але зараз всі ці звуки та запахи резонували з його почуттями, заповнювали кожну клітину його свідомості. Цей біль був нестерпний, хотілося втекти, заховатися, не бачити нікого та не відчувати нічого, розірвати собі груди і вийняти серце, а потім зашити.
Його дім такий же похмурий як і він сам відгукнувся на дотик хазяїна. Двері рипнули як поранений звір та загарчали закриваючись. Стіни, покриті пліснявою дихали вогкістю та сумом. Піднявшись на другий поверх по скрипучих сходах, він визирнув у двір.  На сірому, закутаному у густий туман майданчику, стояла самотня гойдалка. Сотні спогадів промайнули за хвилину в його голові. Він стояв і вдивлявся у пейзаж, немов поглядом намагаючись зупинити та розкрутити в іншу сторону час, повернути його назад. Щоб ніколи знову він не змусив його страждати, ніколи не вдарив і не викинув валятися на узбіччі секундних невірних рішень. Він тяжко зітхнув і попрямував до холодної запиленої спальні. Сьогодні був п'ятий рік як її не стало.
Кохання живе три роки, ну так…звичайно.

Категорія: Драма Драма, Романтика | Додав: Sev
Переглядів: 409 | Завантажень: 0 | Оцінка: 4.0/2
Ставлення автора до критики: Обережне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Кохання живе три роки
Завантаження...