menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 24.03.2022 в 22:34
Фанф прочитано: 541 раз
Час прочитання:
Категорія: Фентезі
До фанфіку залишено: 1 відгук
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Я поряд


24.03.2022, 22:34
Сє Ляню важливі обійми.

Вони допомагають відчувати себе потрібним, передавати тепло, нагадують, що Хва Чен поряд, тут, що він повернувся і більше нікуди не подінеться.

Вони дають відчуття безпеки та спокою.

Сє Лянь часто прокидається від жахітть, судомно хапає ротом повітря, йому здається, що Хва Чен знову розсипається на тисячу метеликів у нього на очах, що він не повернувся, що він знову втратить його. Але Хва Чен обіймає його, гладить по волоссю, шепоче, що кохає та не покине.

Обійми допомагають вирвати його з полону минулого, коли він згадує про смерть батьків, про тисячи загиблих у Сяньле. Він боїться. Сє Лянь знає, що Хва Чен не може померти, але страх не в відступає. Він тягнеться до нього, але руки Хва Чена холодні, він не відчуває дихання, серцебиття і на мить він думає,  що втратив і його. Страх відступає тільки коли холодні, але живі руки обіймають його плечі.

Сє Лянь століттями не відчував обіймів. В кращому випадку він прокидався в сумнівному теплі сіна, в гіршому - на холодній землі. Навколо не було нікого хто міг поділитися своїм теплом.

Йому потрібні обійми, як повітря. Скороминущі, незначні, довгі, міцні і Хва Чен розуміє це.

Він обіймає його уві сні, зранку, при зустрічи після розлуки. Приобіймає, коли вони готують, жартують, прогулюються. Коли Сє Лянь погано себе почуває, коли він бентежиться, сміється, просто коли він поряд та дозволяє це.

Хва Чен не каже, але для нього це так само важливо. Обійми, які вже перетворилися на маленькі ритуали, нагадують, що він потрібен, що про нього не забули, що він коханий та не самотній. Що він нарешті знайшов щастя, що йому більше не потрібно завжди покладатися тільки на себе, що він може дозволити собі слабкість поряд із тим, хто не покине, не засміє, а тільки обійме та спитає, що він може зробити, щоб допомогти.

Їм обом потрібні обійми. Почуття. Любов.

І їм більше не доведеться потребувати їх на одинці, сподіваясь, що десь знайдеться людина, якій буде достатньо легенько приобійняти, щоб розділити всі почуття.

Тепер вони є один в одного.
Категорія: Фентезі Фентезі | Додав: tea_a_valerian
Переглядів: 541 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Негативне
Всього коментарів: 1
Дуже сподобалось! Дякую за Ваш фанфік!

avatar
Я поряд
Завантаження...