menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 26.12.2021 в 17:01
Фанф прочитано: 312 раз
Час прочитання:
Категорія: Фентезі
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Яструб, Лис та Вовк (X)


26.12.2021, 17:01
Х
Після пристрасної ночі з нареченою Наруто зрозумів одне – коли відмовляв Шіон то робив це розуміючи свої почуття до Хінати. Після тієї розмови жрицю не бачив ніхто за винятком Сакури та Шізуне, котрі дізнавшись про положення дівчини вирішили оглянути її, щоб переконатися що двімерит не нашкодив плоду. На запитання хто батько Шіон назвала ім’я командира її охорони Кейске, котрий в день нападу Ередіна захищав свою принцесу до останнього, поки не впав від рук Короля Вільх. Схоже на правду, тільки все одно брехня. Не скажеш же що Наруто з її вини зрадив нареченій. Цунаде наполягла щоб жриця весь період вагітності залишалася в Листі, оскільки в Країні Демонів зараз хаос та анархія, а вагітній потрібні тиша і спокій.
Перед відправленням до місця майбутньої битви Наруто сяйнула думка – потрібен ще один союзник. І цим союзником міг стати недавній ворог Тонері, котрий рік тому ледь не обвалив Місяць на землю, а тепер отримав шанс спокутувати свою вину. Хлопець виклав деталі плану Хеаші та попросив у нього очі Неджі щоб усе пройшло гладко. Голова клану згодився і вже наступного дня Наруто та Саске дісталися палацу останнього з Ооцуцукі де запропонували знову пробудити Тенсейґан. Принц Місяця спершу відмовлявся, мовляв він не гідний такої сили, на що Наруто розповів йому про справжнє призначення цієї сили і вибачився що знищив її. Тоенрі згодився і прийняв очі Неджі, після чого повідомив що поверне їх тільки-но Ередіна вдасться перемогти. Шанси на перемогу зростали.
Дорога до фортеці виявилась досить довгою – тиждень пішого ходу. На місці вже зібралися бійці зі Скелі, Туману, Трави, Звуку та Гарячих Джерел. На підході були Дощ, Зірка, Храм Вогню та Великі Селища. Після смерті Трійці з Дощу (Наґато, Яхіко та Конан), мешканці нарешті примирилися та обрали нового Амекаґе, чоловіка на ім’я Соджо, котрий швидко ліквідував наслідки авторитарного режиму Пейна, розвінчавши його культ особи і натомість повідавши дещо підтерту історію нових героїв Селища Схованого в Дощі.
Цими днями Наруто не відходив від нареченої ні на крок. Почасти через ще сильнішу любов до свого янгола та розуміння що зовсім скоро голомозий демон розлучить їх назавжди. Так він вдруге порушить свою обіцянку. Обіцянку, дану вмираючому в нього на руках Неджі…
***
Ніч 21 грудня, фортеця в Країні Землі
 • Бачу портали! – подав голос вартовий. – Вони йдуть!
 • Понеслась.  – генерал Міфуне оголив свою катану. – Час настав! Не осоромтеся, Залізороджені! (прям Теон з Гри Престолів, бугагаJ).
З порталів почали виходити перші піхотинці Дикого Гону. Озброєні списами чи сокирами, в страшних обладунках-скелетах та у невіданні того, куди прийшли.
 • Лучники готуйсь! – скомандував Козу, командир ополчення з Країни Демонів. З порталів тим часом вийшло ще чимало ворогів. – Накладай! Цілься! Чекайте, чекайте…ВОГОНЬ!
Хмара стріл миттю скосила передні ряди ворога. Стрільці повторили. Уже з перших хвилин битви ворожі втрати перетнули позначку в кілька десятків. Спостерігаючі за подіями командири схвально кивали головами.
Тоді ворог відкрив ще більше порталів. У бій рушили значно більші сили і значно швидшим темпом. На шляху зустріли заховані вибухові сувої, зливу стріл та кілька бомб приготованих відьмаками. Де-не-де вже спалахували невеликі вогнища.
Але це була тільки розвідка боєм. Ередін умів жертвувати пішаками ще з часів війни з єдинорогами. За його сигналом вперед рвонула легка кавалерія Дикого Гону. Загоничі. Усі озброєні довгими дротиками, якими миттю почали закидати ворога. Кілька самураїв та добровольців упали, проте відповіли стрілами та елементарними техніками Мистецтва Меча. Ворог був змушений ретируватися та перегрупуватися для нової атаки.
Війська все прибували, а стрільці розуміли що скоро не зможуть так довго стримувати ворога. Ніби читаючи їх думки з-за кожного каменя раптом вдарила хмара кунаїв з вибуховими сувоями. А потім в портали раптом полетіло кілька глиняних фігурок, які миттю вибухнули досягши цілі. Деймару Цукурі, кузен легендарного Дейдари Цукурі, майстра вибухів. На відміну від покійного члена Акацукі не говорив нічого про мистецтво вибухів…
Та все-таки сталось непоправне. Самураї мусили вступити в ближній бій. Попри невмілість суперників битися на мечах, їх було більше. А сили самураїв не були безмежними. Тож потроху стрій підопічних Міфуне почав ламатися. І на додачу навігатори таки вийшли з порталів та заморозили всю П’яту дивізію. Проте розслаблятися було рано.
Спершу у ворога вдарили потужні вітряні пориви – Темарі разом із загоном майстрів бойового віяла вступила в бій. За цим послідувала ціла армія бойових маріонеток – Канкуро та інші ляльководи вирішили показати чого вони варті. А на додачу Ґаара наслав на усіх піщану хвилю і поховав під багатьма шарами піску.
 • Як же приємно бачити Команду Бакі знову разом. – усміхнувся Ґаара.
Мить – і їх усіх заморожує …
***
 • Стихія Вогню: Квіти Фенікса!!!!
 • Стихія Землі: Кам’яні кулі!!!
 • Стихія Вітру: Танець Торнадо!!!
 • Стихія Води: Снаряд Водяного Дракона!!!
 • Стихія Блискавки: Електромагнітне Вбивство!!!
Дикий Гін зміг прорвати вже три лінії оборони. Медичний корпус уже виснажився лікуючи поранених на нульовому рівні замку. Друга та Перша дивізії хоробро стримували нападників. Їм допомагали рештки попередніх трьох, хай які не були б виснажені.
 • Шоста Брама: Брама Просвітлення – відчинити! – Лі вже витратив і так забагато енергії, а ворогів було ще надто багато. Гін пробивав собі шлях крізь довгі ряди шинобі Альянсу незважаючи на втрати у своїх рядах.
 • Де цей боягуз Ередін?! Покажися!!! – то бушував розлючений Джуґо. Поруч його напарник Суйґецу впевнено нищив ворогів своїм Обезглавлювачем. Його підтримували Чоджуро з Хірамекареєм та Омої з обома мечами Кіба. Вороги падали від цієї групи десятками.
Сай продовжував закидати ворога мальованими звірами. Кіба, Цуме та Хана відступали через брак сил на ще одну Ґацуґу. Шино був у розпачі, адже його жуки не могли проїсти ворожі обладунки. Чоджі та Чоза так схудли, що стали несхожими самі на себе. Стримувати ворога доводилось тільки тим хто ще міг володіти мечами.
***
 • Наруто, потрібна допомога! Треба затримати їх на довше.
 • Не можу. Треба захищати тил і Хінату!
 • Ти можеш відіслати клонів!
 • Знаєш скільки вони чакри жеруть?! Хоча, можна зробити дещо простіше.
Наруто вийшов надвір, прокусив палець і почав швидко складати Печатки Виклику. Раз – і матеріалізувався Ґамакічі. Ще одна комбінація – його брат Ґаматацу. Так печатка за печаткою і незабаром об’явились інші захисники Гори Мйобоку – Ґамабунта, Ґамакен, Ґамахіро і ще кілька менших жаб.
 • Кликав, малюк Наруто? – запитав Жабячий Бос.
 • Босе, візьми Кена та Хіро і рушайте в долину, там ворог. Ґаматацу, повертайся на Гору Мйобоку та випий хорошу кількість Олії. Ґамакічі, заряджайся чакрою Стихії вогню. Все зрозуміли?
 • Простіше простого, малюк Наруто. За мною хлопці! – Жаби миттю зникли в стрибку.
Минуло хвилин десять, коли молодший син Ґамабунти повернувся із помітно збільшеним пузом. Наруто торкнувся обох жаб і перенісся Технікою Летючого Бога Грому на одну з великих скель.
 • Пам’ятаєте нашу комбіновану атаку, що ми застосували проти Трихвостого?
 • Так! – відповіли в унісон обидві жаби.
 • Тоді вперед! – він всівся на Ґаматацу і наситив його своєю чакрою Вітру в поєднанні з природною енергією. – Вогняний Постріл Жаби! – Ґаматацу випустив струмінь олії а Ґамакічі підпалив її своїм вогнем. Комбінована атака швидко посіяла паніку в рядах нападників. На додачу три величезні жаби рубали, душили і чавили всіх хто потрапляв під їх гарячу руку. Ворог не витримав. Перемога неминуча.
Та раптом відкрився один великий портал і звідти вийшли сім навігаторів. Вони миттю заморозили жаб-захисників та стоячих поруч ніндзя. Наруто у відповідь випустив хвилю теплого повітря і врятував друзів. На жаль троє великих жаб занадто виснажились і розвіяли техніку. Ніндзя ж відступили до брами.
Наруто відважно кинувся в бій. У Режимі Біджу-Відлюдника він закидав ворога потоком технік Вітру.  Він був сам проти сімох могутніх магів, тому вирішив швидко знищити їх своїми найпотужнішими атаками. На всякий випадок він розкидав на полі бою з десяток клинків з Мітками Бога Грому, тож якщо ворог спробує його заморозити, хлопець вчасно ретирується.
Бій був недовгим. Наруто створив ще шістьох клонів та вихопив меча. Навігатори спробували завдавати ударів посохами, але насичений чакрою вітру клинок легко розламав їх, що змусило суперників ретируватися в нашвидкуруч зроблений портал. На секунду хлопець зітхнув з полегшенням, та раптом відкрився ще один портал.
Звідти вийшли воїни просто колосальних розмірів. Вів їх гігант з величезною булавою. Імлеріх, нескладно здогадатися.
 • Допомога потрібна?! – раптом почувся цинічний голос. Позаду блондина стояли Ґеральт, Ламберт та Лето. Кожен з мечем напоготові та блідий від еліксирів.
 • Дякую, хлопці. Надеремо їм дупи даттебайо?!
 • Я б зараз пива випив! – до них біг захеканий Золтан. – Ніколи не вступайте в бій поки не прийшли краснолюди! Ну, сука вперед!
Бій зав’язався лютий. Лето як найбільший кинувся на Імлеріха, інші двоє відьмаків атакували кількох інших. Гігантський ельф хоч і впевнено махав булавою, та у важких обладунках поступався Царевбивці (це не Джеймі Ланістер) швидкістю. Бій був лютим. Булава та величезний меч стикалися під різними кутами, обоє противників були гідні один одного. В один момент Імлеріх раптом оступився і на його шолом впав меч Лето, пробиваючи сталь та ламаючи череп. Перший капітан Гону поліг…
***
 • Пане, Імлеріх поліг, я відчув це щойно.
 • Точно, Карантіре?
 • На жаль так. Зробив це той відьмак Школи Змії.
 • Відкрий портал. Час мені показати свою силу.
 • Пане, енергії вистачить тільки на три портали.
 • Не я вирішив вбити зрадника, щоб використовувати його кров для живлення нашої портальної машини. – Ередін кинув погляд на пристрій, що нагадував мегаскоп з вбудованим двигуном. – Я пропонував залишити його живим, але рада наполягла на страті. Ніби Аваллакх заслужив цього попри століття вірної служби. Відкривай портал, я сам це зроблю. Гвардія, за мною!...
***
Раптом перед Наруто та іншими відкрився портал. І хлопець похолов.
З нього вийшов десяток ельфів у страшних обладунках. А по центру стояв той, кого він боявся увесь час.
«Металевий скелет у короні прийде по твоє кохання…»
Сумніву не було. Цим скелетом і був Ередін Бреакк Ґлас, Король Вільх. Як же він не здогадався раніше?
«Прощавай Хінато. Навіть якщо я зараз загину, то заберу це чудовисько з собою. Я виконаю обіцянку, що дав Неджі в його хвилину смерті…»
 • Хлопці, на вас гвардія! Ередіна залиште мені!
 • Я допоможу тобі, Наруто! – відповів Ґеральт.
 • Ні! Допоможи Лето та хлопцям. Я збираюся битися з Ередіном на повну силу, що може зачепити вас. До зустрічі! – блондин метнув клинок з Міткою в напрямку Ередіна та перенісся туди. А потім схопив його за обладунки і миттю опинився на великій скелі, звідки донедавна поливав ворога вогнем.
 • Сам на сам, демоне? – люто усміхнувся ельф.
 • Ти її не отримаєш! – крикнув Наруто.
 • Абсолютно не згоден. Демон всередині тебе не допоможе мене здолати. Я безсмертний! – з цими словами Ередін вихопив меча, що палав червоною енергією.
 • Побалакати ти мастак! – Наруто оголив свій клинок, пропустивши крізь нього помаранчеву чакру.
Два суперники стояли незворушно, пильно дивлячись один на одного. Очі Ередіна палали чистою ненавистю. В блакитних очах Наруто горіло бажання захистити ту, кого кохав усе життя. Любов та ненависть, дві протилежності…
Два стрімкі випади і мечі зіткнулися. Снопи іскор, металевий дзвін, хрипкі видихи. Ередін атакував зливою ударів під найрізноманітнішими кутами, а Наруто тільки виставляв клинок для оборони. Хай би яким небезпечним не був король ельфів, усе-таки він має свою межу. І справді, енергія довкола меча поступово блякла, і в один момент зникла. Мить – і клинок ельфа зламався. Ще мить – і меч, окутаний помаранчевою чакрою пронизав груди Короля Вільх. Все скінчено…
Та Ередін лише зареготав і штовхнув суперника зі скелі. Ніхто не здолає того, кого позначив сам Пан Дзеркало. Дитя Старшої крові уже практично в його руках.
Тим часом захисне поле довкола фортеці зникло. Удар решти армії Aen Elle відкинув оборонців за мури. Лучники продовжували відстріл попри масовий наступ. Самураї добивали гончаків та загоничів, Темарі з двома майстрами Вітру вже не мали сил стримувати ворога. Канкуро втратив останніх маріонеток а Ґаара зблід ще більше, ніж був до того. Техніки Стихії Блискавки не завдавали ворогам ніякої шкоди, оскільки удар приймали обладунки. Поразка неминуча.
Та в останній момент на ворожі сили впала Бомба Хвостатого звіра. А потім почувся пихатий крик «Підкріплення! Вперед Вісімко, отримуйте простаки уї-і-і-і!!!». Кіллер Бі та Восьмихвостий врятували положення.
А небом пролітали птахи з вершниками на спинах. Тонері таки пробудив свою Силу Очей і врятував положення. В паніці, війська Дикого Гону або розбігалися або здавались на милість ворога. Здавалося все – перемога.
Та раптом відкрився ще один портал. І звідти вийшов той, хто вже три роки мав бути мертвий…
 • Неможливо!!! – заволали захисники.
 • Як приємно повернутися у рідний світ…
Примітка. Отже битва досягла своєї кульмінації. Перш за все не хвилюйтеся - Нарутка ще живий оскільки О'Дімм ще не сказав своє слово, а умови втрати душі Ередіном ще не настали. В наступному розділі чекайте розв'язки і результату битви, яка буде опублікована сьогодні. Також сьогодні вийде й епілог і я нарешті реалізую свою ідею написати кроссовер Відьмака і Наруто. Чекайте.
Автору на бургери з сирним соусом: 5167 8032 4069 9848
Категорія: Фентезі Фентезі | Додав: Reinmar_von_Lemberg
Переглядів: 312 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Яструб, Лис та Вовк (X)
Завантаження...