menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 06.02.2022 в 17:03
Фанф прочитано: 624 рази
Час прочитання:
Категорія: Фентезі
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Наруто з Червоного Виру ч.1


06.02.2022, 17:03
І
Тавро безчестя
 
 • - Наруто! Лорд Болтон тебе викликає.
 • - Для чого?
 • - Не знаю. Схоже отримаєш таємне завдання.
Блондин з сумом покинув тренувальний майданчик і рушив до замку, де його чекав Русе Болтон, лорд Дретфорта, підлеглий Еддарда Старка, лорда Вінтерфела, Сторожа Півночі. Володар був із надто скверним характером і попри спокійний вираз обличчя не любив довго чекати.
 • - А ось і ти. – заговорив нащадок Червоних Королів. – Тепер слухай завдання: у селі за сім миль від замку живе молода мельничиха. Вона виховує хлопця що зветься Ремсі. Мало хто знає, але його повне ймення Ремсі Сноу – він мій бастард. Лорд Рікард не встиг про це дізнатись, а от лорд Еддард підозрює його походження. Твоє завдання вбити хлопця, поки мій син Домерік не дізнався про брата. Ти зрозумів?
 • - Так мілорде.
 • - Вирушай негайно. Впізнаєш його за кольором очей.
 • - А можна дізнатися чому ви бажаєте його смерті?
 • - Згідно зі словами Смердючки – слуги, якого я йому приставив – хлопець має сильні садистські схильності. Якщо Домерік з ним познайомиться – хлопцю кінець бо у випадку смерті прямого спадкоємця лорд може узаконити свого бастарда, як колись Ейгон Негідник узаконив своїх двох – Деймона Блекфайра та Бриндена Ріверса зробивши першого спадкоємцем, а другому давши можливість стати Рукою короля Ейриса. Я не хочу щоб мій законний син помирав від рук незаконного. Вбий його. І взамін станеш каштеляном Дредфорту. Зрозумів?
 • - Так мілорде. Вирушаю.
Юний блондин не просто-так став присяжним мечем дому Болтонів. Наруто, простий сирота із Червоного Виру що в Королівських землях, став зброєносцем простого межового лицаря, чиє ім’я він вже давно забув. Послужив він лицареві недовго – десь з місяць, поки дісталися до Королівської Гавані, де лицар загинув у безіменній таверні на Блошиному Дні. Восьмирічного хлопця відшукав Майстер над шептунами Варіс і зробив однією зі своїх «маленьких пташечок», наказавши розповідати усе що почує на вулицях чи трактах. У хлопця як виявилось був природжений талант підслуховувати важливі розмови, зміст яких долітав ротом євнуха до вух Джона Аріна, Руки короля Роберта Баратеона. Коли хлопчик перетнув позначку в чотирнадцять років, «опікун» віддав його в зброєносці командирові Королівської гвардії серу Баристану Селмі, котрий через тиждень відправив його у Горнгілл до Ренділа Тарлі щоб покращити навички вкрай вмілого юнака. Замок у Просторі зустрів його суворими тренуваннями та залізною дисципліною. Лорд Ренділ був аж дуже поважною персоною в очах Наруто, тому коли усі сміялися з того як незграбний син лорда Семвелл падав від одного замаху мечем, блондин реготав найбільше і побивав того зі словами: «Засмажу собі тебе на бенкет!». А вечорами захоплено слухав історію як війська лордів Тарлі та Тірела розбили армію Штормових Земель під Ешфордом, коли Роберт з Еддардом тільки піднімали своє повстання.
Ставши лицарем юнак вирушив на Північ збирати інформацію для Павука Семи королівств. Усе було як завжди – Мормонти, Горнвуди, Толгарти, Амбери, Карстарки, Флінти, Мандерлі та інші менші доми зберігали вірність Вінтерфелу та Старкам. А от Болтони та Гловери не дуже вже й бажали коритися Королям Зими. Усе-таки не так просто забути свої королівські титули та попередні війни ще до Ейгонового завоювання. Але зараз їх стримує бажання мирного життя та спокійних часів. І зима близько…
***
 • - Ти Ремсі, син мельника?
 • - Так. А що трапилося?
 • - Військовий інструктор Дредфорта збирає хлопців для залоги. Ти за статурою підходиш. Маєш час на збори до полудня. Попрощайся з батьками.
 • - Гаразд. – Хлопець із очима кольору брудної криги побіг до матері та прийомного батька. Вирахувати його було досить не складно. Тепер є шанс піднятися в очах лорда, і можливо перестати бігати зі звітами до Варіса. Хай старий кастрат котиться куди подалі хоч до Асшаю в Тіні – життя вдалося. І якщо Русе помре, то молодому лорду буде потрібна сильна рука, що допоможе правити. І цією рукою буде він, Наруто із Червоного Виру.
Коли байстрюк вийшов з речами та рушив із блондином, почав запитувати як воно, жити в замковій казармі. Наруто відповідав спокійно, чітко та виважено лиш би приспати пильність цілі. Уже на відстані десь трьох миль від села хлопець оголосив привал. Пригощав своєю дорожньою солониною, до якої вчасно підмішав трохи Солодкого Сну – досить дорогої отрути, яку йому ще в Королівській Гавані подарував Павук.  Тож коли юнак мирно засопів, юнак вихопив кинджал і нахилився над вухом бастарда зі словами:
 • - Солодких снів, Ремсі Сноу. – і перерізав йому горлянку. Тіло вирішив розрубати мечем на частини та згодувати вовкам. Голову забрав із собою як доказ сюзерену та запоруку кар’єрного росту
Примітка. Ну якось так треба починати - на самому початку випиляти головного садюгу всього Вестеросу на радість вам, ті хто бажав цьому покидьку мученицької смерті. В другому розділі очікуйте напад Бейлона Грейджоя на Північ. Розділ вийде швидко якщо побачу відгуки та приємні слова від своїх любих читачів.
Автору на бургери з сирним соусом: 5167 8032 4069 9848
Категорія: Фентезі Фентезі | Додав: Reinmar_von_Lemberg
Переглядів: 624 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Наруто з Червоного Виру ч.1
Завантаження...