menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 07.06.2022 в 02:21
Фанф прочитано: 344 рази
Час прочитання:
Категорія: Любовні романи
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

новосілля у маленькому місті


07.06.2022, 02:21

вона нарешті переїхала до нього у місто жити. за їхніми плечами був довгий час розлуки, через війну. вони обоє сумували одне за одним, вони не могли бути одне без одного, але бути разом вони не могли через те, що знаходяться у різних містах.

він вперше з'їхав з рідного будинку, від своїх батьків, пізнавати доросле життя з коханою людиною, і вона до речі.. також.

почалось все з того, що якось вони вкотре теревенили у діскордику, ловили журбу після зустрічі, яка відбулась кілька днів тому та вона була засмучена та дуже сумувала за ним, і цілу розмову вона мовчала, і тільки потім змогла сказати, що її це дістало, що вона цього не витримує, що їй страшенно важко. а він у свою чергу, вирішив щось робити. він влаштувався на нудну роботу, але йому додавало мотивації те, що він нарешті буде прокидатись, снідати, гуляти, пити дешевий алкоголь, готувати їсти, вечеряти та засинати разом/поряд з коханою.

 

 вона нарешті приїхала до нього у місто жити. він повів її до їхньої домівки на ближчі кілька місяців, вона була страшенно рада бачити його, бути з ним. вона залишила речі та вони поволоклися розглядати місто, ті місця, які він не встиг показати минулої зустрчі. після прогулянки купили дешевого вина та пішли додому. вони сиділи, сміялись, говорили про усе на світі та водночас ні про що. випивка закінчилась, а вони сиділи у обіймах та вона ридала йому у плече, чи то від щастя, чи то від страху перед чимось новим, досі ніхто не знає. 

 

після чудово відсвяткованого новосілля, вони вляглись на ліжко, жартуючи обговорювати їхнє майбутнє життя, кількість та імена дітей, котів яких вони знайдуть на вулиці та заберуть додому. вона страшенно любила котів, і він до речі.. також. 

 

вони лежали, сміялись та вирішили увімкнути серіал, чи то дивитись.. чи то для фону - це нам ніколи не буде відомо. минуло кілька хвилин серіалу, вона лежала на його грудях, закинула на нього свою праву ніжку та гладила його живіт, бо йому це подобається. він лівою рукою тримав мобілку, а правою міцно як ніколи обіймав свою кохану, це була фобія ще після зустрічей на одну добу, що потім її не буде. він почав їй ніжно гладити личко, притискати до себе, пощіпувати боки, гладив дупу. вона не хотіла дивитись серіал, вона хотіла його цілувати. забравши у нього телефон, вона відклала його у бік та сіла на нього, і після цього почала ніжно цілувати. він ще сильніше почав її обіймати та гладити її ніжки. вона поцілувала його вухо, а це була його та сама точка "джи", він почав міцно її обіймати. він зняв з неї футболку та почав міцно стискати її груди, він не любив цього робити та не любив робити жінкам боляче, але їй це подобалось, тому він переступав через себе. він почав чути її важкі подихи, вона з нього зняла футболку та повільно почала спускатись та знімати з нього штани, він їй також зняв.

він почав їй мастурбувати і вона також. це тривало хвилин десять. десять хвилин поцілунків від неї у губи, шию, вухо. десять хвилин поцілунків від нього у її груди, шию та губи. він одягнув презерватив, а вона сіла на його член, вона хотіла бути домінатором. 

прижавши його руки до подушки, вона продовжила цілувати його вуха та ніжно сідати та вставати з його члену. вона надто швидко змучилась та й не любила вона ті ніжності, і він це зрозумів. різко опрокинувши її на живіт, а під таз поклавши подушку він їй вставив свій член , луснув по дупі та почав її жорстоко трахати. вона стогнала гарно та настільки голосно, що певне.. це чули не лише сусіди, а й люди, які ходили по-під вікнами. вона стогнала, він важко дихав, він лупцював її по дупі, а вона міцно стискала його іншу руку. цей процес за хвилин десять дійшов до кінця. змучені, важко дихаючи, вони знову почали обійматись. віддихавшись трішки, вони лежали у обіймах та обіцяли кохати одне одного вічно, кохатись усе життя, до самої смерті. вони були впевнені у цих словах, адже ніколи нізким їм не було так добре, затишно, комфортно, у любові як один з одним. додивившись серіал, половину з якого вони пропустили через свої секси, вони лягли спати. перед сном обоє думали про їхнє щасливе, спільне майбутнє.

Категорія: Любовні романи Любовні романи | Додав: shohoch
Переглядів: 344 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
новосілля у маленькому місті
Завантаження...