menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 29.05.2022 в 18:41
Фанф прочитано: 353 рази
Час прочитання:
Категорія: Любовні романи
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

уява довгоочікуваної зустрічі


29.05.2022, 18:41

ми зустрінемось неподалік від зйомної хати, будемо обійматись кілька хвилин, я буду тебе цьомати по всій морді, а ти як завше будеш показувати, що тобі байдуже, що ніякої відстані ніби й не було, будеш відхилятись від мене та ховати свою моську. Потім візьмемось за руки, візьмемо пива, підемо на квартирку. Подарую тобі бузок, обійму сильно-сильно та понесу на руках у ліжко , вляжемось у одній позі та будемо обійматись. Довго обійматись. Хвилин 50-60 обійматись. Цьоматись періодично будемо, і один з поцілунків стане тим самим, ми будемо цілуватись, рухати одне одного, збуджувати, ще кілька десятків хвилин, потім помалесенько, після мастурбувань, після роздягання перейдемо до ласки, голими. Почнемо ніжно, миленько трахатись, у місіонерській позі, і з кожним входом буде все сильніше, жорстокіше, швидше, буду лупцювати тебе по грудях, пощіпувати боки, ляшки, легесенько душити та давати ляпаси по морді, адже не потрібно було вимахуватись цих два місяці, паралельно буду й ніжно цілувати тебе у твої губи. Згодом, через те, що ми давно не спали одне з одним, весь цей процес скінчиться за хвилин 10(сподіваюсь, не швидше). Ми полягаємо, змучені, захекані, будемо голенькі обійматись, цьоматись трішки. Коли відпочинемо - підемо курити. Після куріння вип'ємо пива, нас трішки вставить, під час будемо миленько теревенити, і розповідати про свої почуття не в листуванні, а вживу. Сходимо в душ разом, там з'являться інтрижки мінімальні, потім голенькі, йдучи цілуючись ми двоє впадемо на ліжко , і помалесенько, я буду спускатись робити тобі куні, погладжуючи тебе, але вже ніби от от доліз.. і почну щось.. відвертатись, цьомати ніжки з середини, бавитись з тобою, а от коли вже дістану тебе - тоді буду тобі лизати, довго! Дуже довго! Згодом ти сівши на мене, ніжно поцілуєш, а я тим часом буду одягати гандон та ти будеш сідати мій член. Ти будеш скакати на мені, я буду бити та щіпати твої груди. Через те, що я не зможу закінчити у такій позі, ми її змінимо, на іншу. І вже ти нагнувшись, а я намастивши член лубрикантами, я тобі вставлятиму у анал, спочатку легенько, помаленько, потім швидше і швидше, твої стони будуть передавати біль, а я буде все швидше та сильніше, лупцювати по дупі та щіпати твої боки, тягаючи за волосся. 

 

 

Потім, взявши твій фалос, я поєдную анальний з вагінальним сексом, твої стони все голосніші та голосніші, ніжки легенько трясуться, і вже чути твої стони, які от от в секунді припиняться, і мій організм підлаштовується під тебе, і ми разом закінчуємо. Після ми знову, голенькі лежимо у обіймах, у тебе трясуться ніжки, у тебе щаслива посмішка та збуджений голос, ми знову йдемо на перекур, змучені, допиваємо наше пиво, знову приймаємо душ. Ми знову смалимо, але вже змучені від тих сексів, лягаємо у ліжечко, у обіймах, інколи даючи цьом - дивимось київ вдень та вночі, і насолоджуємось моментом, нормально відпочивши, ми знову і знову трахаємось, з подробицями які описані вище та в кінці кінців, лягаємо спати. 

Категорія: Любовні романи Любовні романи | Додав: shohoch
Переглядів: 353 | Завантажень: 0 | Оцінка: 1.0/1
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
уява довгоочікуваної зустрічі
Завантаження...