menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 05.02.2022 в 23:37
Фанф прочитано: 545 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Пристрасть по квідичу


05.02.2022, 23:37
Двері кімнати для персоналу раптово відчинилися. Северус Снейп і Мінерва Макґонеґел увійшли разом. Вони ледве пройшли крізь дверну коробку водночас, але, очевидно, жоден не збирався поступатися місцем іншому ні у фізичному просторі, ні в інтелектуальній думці, оскільки вони обидва були в запеклій суперечці надзвичайної важливості.

- Цей крок був явно незаконним, Северусе! Слизерин мав бути дискваліфікований за використання такої противної, підступної тактики, - трохи почервоніла Макґонеґел розлютилася на самовдоволеного Майстра зілля.

Не збентежений ні її аргументом, ні нападом роздратування, Снейп холодно підняв брову й усміхнувся їй.
- Дурниця. Мадам Гуч назвала гру дуже чесною. Якщо вона не бачила нічого поганого, очевидно, цього не було. Зізнайся, Мінерво, ти просто роздратована, тому що ти винна мені п’ять галеонів. Ось що насправді пов’язано з усім цим шумом.

Це не має нічого спільного з грошима! - Мінерва різко випросталася. Її щоки ще більше почервоніли. 

Посмішка Снейпа поглибилася саркастичною усмішкою, і він, схрестивши руки, невимушено сперся на спинку крісла, протягнувши: - Ні, звичайно, ні. Який я дурень. Я на мить забув, що у вас, ґрифіндорців, це завжди про честь і справедливість, чи не так? Гроші якось здешевлюють відчуття, чи не так? Або ти така непохитна, бо наразі не маєш п’яти галеонів?

Очі Мінерви спалахнули. Пасма її темного волосся вирвалися з пучка і дико звивались навколо її обличчя. - Ти отримаєш свої гроші, Северусе. Грифіндорці також завжди сплачують свої борги.

Снейп поклав руку собі на груди й набув шокованого виразу.

- Я мав на увазі щось інше? - Його чорні очі сяяли веселощами, а пульс трохи прискорився від очікування ще однієї повноцінної суперечки з Мінервою. Чорт, але він любив сваритися з нею. Вона була однією з небагатьох людей, яких він зустрічав у своєму житті, котрих він майже ніколи не міг залякати.

- Припиніть змінювати тему! Скарги на гроші не змінюють того факту, що Слизеринський відбивач зробив незаконний хід, коли вибив Ґрифіндорського ловця на трибуни. Ґрифіндор повинен був легко виграти цю гру.

Тепер у неї поважчало і прискорилося дихання, коли вона з цілеспрямованим запалом продовжувала свою справу.

Снейп опустив руку з грудей і нахилився ближче до Макґонеґел, примруживши очі, які досягли власного глибокого вогню, і знизивши голос до найсмертоноснішого тембру.

- Ви можете сперечатися, що слід було… можливо,… потрібно було б, назавжди. Єдине, що має значення зрештою, це… виграти, і Слизерин таки переміг. Полиште цей безплідний аргумент, Мінерво. Я  це виграв, також.

Її рука непрошеного піднялася, і тремтячий палець міцно ткнув Майстра зілля в груди, коли вона люто вигукнула: -ьЄдина причина, чому Слизерин виграв у цій грі, це те, що вони махлювали… а Гуч оглухла і осліпа на старість!

Снейп автоматично піднявся і схопив її руку, щоб не дати їй ще більше вглиблювати ніготь йому в груди. Напружена атмосфера між ними почала піднімати колір і на його щоках.

- Ставка була на те, хто виграє гру, а не на те, хто на Вашу думку повинен був виграти гру. Ця суперечка не має значення. Ви будете платити чи ні?

Зараз Мінерва помітно тремтіла, коли вона нахилилася так близько, що вони стояли ніс до носа, і вона могла побачити глибокі зрачки, які надавали його очам тієї оксамитової темряви, яка завжди здавалася такою непроникною. 

- Я казала тобі, що ґрифіндорці завжди платять свої борги, Северусе. Я коли-небудь не платила за ставку? Не варто хвилюватися. Ви отримаєте свої гроші!

Снейп виявив, що на мить втратив нитку суперечки в закручених глибинах її очей, і тонка рука, яку він досі міцно тримав у своїй, тремтіла ще сильніше, ніж раніше.

Його низький голос прохрипів, коли він зрозумів, що каже:

- Що, якщо я не хочу грошей? А якщо я хочу чогось іншого?

Його серце швидкими темпами пульсувало кров’ю по тілу, а дихання надходило швидкими короткими припливами. Мінерва облизала губи, коли в роті раптом пересохло. ї

- Ну, ми можемо обговорити альтернативу, я вважаю», - прошепотіла вона нерівно. - Що Ви хочете замість грошей?

Вони вдвох завмерли на мить, дивлячись один одному в схвильовані очі, а потім Снейп хрипко прошепотів у відповідь: - Це.

Не сказавши більше й не подумавши, їхні губи раптом голодно зімкнулися. Їхні руки люто обхопили один одного якомога міцніше. Протягом наступного нескінченного проміжку часу, сварка, логічні міркування та сперечання з приводу грошей замінилися сильною пристрастю, скільки всі елементи одягу були швидко й недбало зняті, а гладкі простори вологої збудженої шкіри зустрічалися з нетерпінням.

Двоє так прагнули задовольнитися y їх раптовому інтенсивному бажанні, що їм дуже пощастило, що ніхто не мав справ у вітальні для персоналу протягом цього досить тривалого проміжку часу. Оскільки, замкнені в обіймах пристрасті, жоден із них не зберіг думки замкнути двері.

Звичайно, це не означає, що їхня маленька перерва залишилася без уваги. Бідолашний Флітвік намагався влаштуватися якомога тихіше в кріслі в дальньому кутку кімнати, де він раптом опинився в пастці інтенсивності пристрасного бажання, що розгорталося перед каміном по всій кімнаті.

На піку їхньої участі він був майже впевнений, що міг би втекти, не будучи поміченим, але був занадто наляканий, щоб спробувати.

Протягом наступних двох місяців щоразу, коли він стикався зі Снейпом чи Макґонеґел, він червонів і запинався нісенітницями, аж поки не міг вирватися з їхньої компанії до повного здивування й жаху своїх абсолютно неосвічених колег.
Категорія: Сучасна зарубіжна література XXI ст. Сучасна зарубіжна література XXI ст. | Додав: dipolovinka | Теги: Мінерва Макґонеґел, Гаррі Поттер, квідич, Северус Снейп, парі
Переглядів: 545 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Пристрасть по квідичу
Завантаження...