menu

Новини
У категорії матеріалів: 1
Показано матеріалів: 1-1Фільтрувати за:


Нові фанфіки

07.04.2022 |Додав: Alex31 |
| Коментарі (0) Переглядів: 397 | |Читати фанфік
+0
Автор/перекладач: Alex31


Розділ: Ф-ки натхненні коміксами/графічними новелами
Категорія/Жанр: Завантаження...
Фендом: Оріджинал
Жанр: NC-21, Містика, Дарк або Даркфанфік (Dark, Darkfic), Фентезі, Постапокаліптика, POV, Фем-слеш
Попередження: Максі, Жорстокість, Психічні розлади, Канібалізм, Зоофілія/некрофілія і т.д, Рабство (в т.ч сексуальне), Модифікації з анатомією (вигадана ан.), Сексизм, Гомофобія, Расизм, Ксенофобія, Вбивства, Авторський всесвіт, Мері Сью (Марті Стью), Сучасність, Антигерої
Статус: В процесі
Розмір: Максі
За пейрингом: Ґет
Рейтинг: NC-21
Публікація на інших сайтах: Заборонено
Ставлення до критики: Позитивне
Дисклеймер: Ніякої фінансової вигоди від публікації твору не отримую, права на персонажів оригінального твору не заявляю.

До вашої уваги хочу представити свою першу роботу, опубліковану на українській мові. До цього я писав раніше фанфіки і оріджинали. Фанфіки на російській мові, але через останні роки і певні події я вирішив написати і опублікувати оріджинал українською на йьому сайті.

Головний герой роботи Віктор Марченко, молодий запоріжанин, який здобув надприродні здібності напередодні кінця старого світу. Не з'ясовані явища змінили Землю раз і на завжди, що аж навіть найсвітліші розуми планети не здатні зрозуміти звідки з'явились зомбоподібні люди і особи яких до людської раси не можна віднести. Віктору доведеться перекроїти себе і почати шукати своїх рідних і близьких друзів, щоб урятувати у божевільному світі, до якого не був ніхто готовий. 

Надприродне, містика, магія | Завантажень: 0 Оригінал
Оригінальний всесвіт |


Завантаження...