menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 05.04.2022 в 14:16
Фанф прочитано: 333 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Посмішка 2


05.04.2022, 14:16
Як же дивно бачити тебе таким блідим. Шкіра стала майже білою, а лінії обличчя різкішими. Очі заплющені, і я можу спробувати переконати себе, що ти просто спиш. Де твій вогненно-рудий каскад? Де твоя життєрадісна посмішка?

— Прокинься...

Коли мій голос встиг стати таким сиплим і тихим? Коли в інтонації зазвучали оголені нерви? У мене був милий голос лише для: «Привіт, Фінеасе, а що ви робите?». Чому я казала «Ви», якщо мала казати «ти», але на жаль...

Я обережно торкаюся рудого волосся, прибираючи чубчик назад. Тобі так іде. Вперше тебе з волоссям, зачісаним назад, я побачила в засніжених горах, пасма так утримували окуляри від снігу.

Але вперше на твоєму обличчі поєднується спокій і серйозність. Як чарівно...

Нещільно стислі тонкі губи, ледь піддертий загострений носик, високий лоб.

Я гладжу тебе по голові, хрипким шепотом умовляючи тебе прокинутися, не розумію, в який момент встигла настільки сильно прив'язатися до тебе, і коли стала настільки наївною та передбачуваною. Всі слова банальні, але що я ще можу сказати зараз?

Ти мовчиш.

А я згадую, як ти попросив мене посміхнутися, коли я плакала, і зараз мені найбільше хочеться, щоб усміхнувся ти — так само безтурботно, по-дитячому, хочу, щоб знову пролунав дзвінкий і гучний сміх. Я хочу чути твій голос, і мовчати самій, як завжди. Але тепер все навпаки. Я прошу тебе посміхнутися, а ти мовчиш.

Я змахую сльози.

— Фінеасе...

Ти не відповідаєш.

А знаєш, скільки я не встигла тобі сказати? Я так і не дізналася, чи відчував ти до мене щось більше, ніж просто дружбу, чи відчував те, що мучило мене — невимовне кохання.

Я обережно торкаюся сухими губами твого чола.

Цікаво, якою була б твоя реакція на поцілунок? Ти б здивувався, чи розсміявся? Може, просто проігнорував би мою дію? Чи раптом могло з'ясуватися, що я тобі подобаюся?

Наразі я вже не зможу з'ясувати це. Я спізнилася. Я не знаю.
Категорія: Мультфільми/анімація для дітей Мультфільми/анімація для підлітків, POV, Мультфільми/анімація для дітей, Гет, Мультфільми/анімація для дорослих, Дружба, Психологія, Драма | Додав: вероліска | Теги: Фінеас і Ферб
Переглядів: 333 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Обережне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Посмішка 2
Завантаження...