menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 08.03.2022 в 00:54
Фанф прочитано: 539 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Освіжувач повітря


08.03.2022, 00:54
Ти постійно пахнеш духами, які мені подобаються. Хоч ти користуєшся різними, але твій улюблений аромат і мій улюблений. Здається, я закохалася в парфуми, але ні – мені подобаєшся ти, Марі.

Дивно, правда?

Щоразу, коли я бачу, як ти береш одні парфуми, нюхаєш другі й бризкаєшся третіми — я наче млію — мені це дуже подобається в тобі. Але ти це робиш не для мене, на жаль. І я ладна б порвати цього Адріана, за те, що він забрав тебе в мене.

Але, якщо я це зроблю — ти страждатимеш.

Я не хочу, щоби ти плакала й завдавала цим собі шкоди. Тому, я можу лише приховувати свої емоції, ревти в подушку через не взаємні почуття, мучитися від любові до тебе й у думках рвати Адріана на дрібні шматочки, знову і знову.

Було б добре, якби мене турбували інші проблеми, окрім Агреста, але у мене немає інших проблем.

Кожного разу я бачу, як ти мило усміхаєшся йому і стріляєш очками, красиво ляскаючи віями, барвінком йому під ноги стелишся, сідаючи з ним за парту, тому що хочеш бути лише з ним. Інколи через це я сиджу одна, згадуючи ті моменти, коли могла насолодитися тобою, щоби те не було — духи, приємно пахучий шампунь для волосся. Але, зараз я можу лише це представити в себе в голові.

Дратує Хлоя, яка не дає тобі нормально жити, кажучи, що Агрест її, хоча це зовсім не так. Але у неї теж є права на свої почуття, як і в мене. Вона теж, як і я — ревнує та заздрить.

Якою б правда не була, але так і є.

Одного разу, коли мені був потрібний освіжувач повітря, тому що мій закінчився, я пішла до магазину й довго вибирала аромат, який мені би сподобався.

І знайшла.

Він пахнув так само як і ти того дня, коли я прийшла до тебе додому і ти бризкалася цими ж духами. Що тільки в цих духах не було – і пасифлора, і цитрус, і ківі.

Але.

Коли залишався шлейф, був такий приємний і ніжний аромат — запах сандалового дерева, який мені дуже запам'ятався. І раптом усвідомила, що це особливі духи для тебе, адже ти ними пахла лише тоді, коли була зі мною.Знала б ти, наскільки я була щаслива, знайшовши такий самий аромат, тільки в освіжувачі повітря. Непередавані відчуття.

Я рада, що ці духи були особливими у твоїй великій колекції. І я рада, що знайшла їх.

Спасибі, Марі.
Категорія: Мультфільми/анімація для підлітків Мультфільми/анімація для підлітків | Додав: michisess | Теги: фем-слеш, ревнощі, ООС, невзаємне кохання
Переглядів: 539 | Завантажень: 0 | Оцінка: 5.0/2
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Освіжувач повітря
Завантаження...