menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 31.05.2022 в 23:09
Фанф прочитано: 373 рази
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Gods and Monsters. Розділ 1.2


31.05.2022, 23:09
    Візниця нещадно бив коней, що бігли полем, немов шалені. Лаура байдужим поглядом спостерігала за одноманітним лісовим краєвидом, повз який проїжджала карета. До помістя Віктора Фіцроя їхати лишень трохи більше двадцяти хвилин, але дівчина шкодувала про те, що Ґелла не поїхала з нею. Хоч служниця була досить мовчазною, так чи інакше, в її супроводі було б якось легше. Принаймні яка-небудь розмова відволікла б Лауру від тривожних думок. 
    Новина про розірвання шлюбної угоди дуже не сподобається батькові. Потрібно знайти вихід з цієї ситуації. Ця угода взагалі немає ніякого сенсу, але якщо різко піти на перекір батькові- кількість проблем буде грандіозною. Необхідна альтернатива. Запасний варіант. 
    Втомлено зітхнувши, Лаура потерла перенісся і на мить прикрила очі. Вона так і не змогла відпочити після нічного полювання. Посидівши так кілька хвилин, вона сама того не помітивши, задрімала. 
Категорія: Романтика Драма, Дружба, Слеш, Фемслеш, Злісний автор, Навчальні заклади, Жахи, Перший раз, Соулмейти, Кохання/Ненависть, ER (Established Relationship), Екшн (Action), Ангст, Романтика | Додав: Годинонька | Теги: Вікторіанська епоха, війна, Кримська війна, Історичні епохи, Гет, фемслеш, Слеш
Переглядів: 373 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
Gods and Monsters. Розділ 1.2
Завантаження...