menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 22.09.2021 в 00:28
Фанф прочитано: 357 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 1 відгук
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

Мідна пліснява


22.09.2021, 00:28
Мідна пліснява

Одного типового похмурого ранку, поки кава у турці тільки задумала план втечі з сосуду, один юнак у брудній шкільній формі збирався до навчального закладу. Кава як завжди пішла не у чашу, а напряму в термос. Час це рідкісний ресурс і прокидатись раніше на 20 хвилин для спокійного споживання пекучих рот напоїв, здавалось справжнім безумством.

Кава у термосі, підручники у сумці, школяр у чоботях. Соната ключа в скрипучому замку квартири знову сказала – шкільний день розпочато. Проте, не зовсім. Окремою місією найвищого рівня є вчасно заплигнути на автобус, якщо не встигнеш – простіше залишитись вдома. І може воно й хотілося б, але немає нічого болючішого за розчарований тон у голосі батьків, які дізнались про девіацію чада. Тому, залізши у набитий біомасою вумників та вумниць, персонаж вирушає у дорогу.

Це хороша частина шкільного дня. У вухах грають якісь рок балади 80-их років, в очах темніє час від часу, а руки тремтять. За вікном легкий дощ, багнюка провінції, та чисте небо. Справжнє, без смогу, без багатоповерхівок та слідів від літаків.

Навчальний рік у Японії починається з весни. Добре що в нас не так, весна є час надій, хвилин світлого й нездійсненного. А от осінь - те що треба. Не просто так за океаном її прозвали Fall, бо то ж і є падіння. Усе летить ниц - тиск, настрій, погода. Без цього легкого падіння в безодню складно уявити юність у наших глибинах.

Розчарування притискається до горла, коли автобус, тобто підвіска й гальма, віддають гучним скрипучим шепотом. Сей страшний звук – знак зупинки біля оселі світу й темряви – шхоли.
Категорія: Романтика Навчальні заклади, Психологія, Сучасна авторська література, Романтика | Додав: RozeRozi | Теги: Новела, психологія, Мідна пліснява, філософія, Життєва історія, повсякденність, Антигерой, розповідь
Переглядів: 357 | Завантажень: 3 | Коментарі: 1 | Оцінка: 4.5/2
Ставлення автора до критики: Обережне
Всього коментарів: 1
Чудова новела (а головне життєва). Чекаю на продовження, щоб почитати ще про життя юного героя wink

avatar
Мідна пліснява
Завантаження...