menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 29.05.2022 в 03:25
Фанф прочитано: 246 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 0 відгуків
На жаль, нічого схожого не знайдено! Можливо автори забули додати теги до фанфіків. Нагадую, що варто їх заповнювати. Якщо ви вкажете однакові теги до всіх частин твору, у цій рамочці читачі зможуть легко усі знайти.
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

незабутня доба


29.05.2022, 03:25

ніч. в кімнаті висить гірлянда, яка сяє синім кольором. часу від часу потягується ще колись вкрадений ельфбар. я лежу, думаю про тебе. ти спиш у далекому львові, бачиш чудові сновидіння та знову не з моєю участю. а я лежу, згадую ту безтурботну добу, коли після довгої розлуки через пупкіна, нам довелось бачитись лиш у снах, а розмовляти через діскорди. я згадую цей день, ніч, і ще половину дня : як найкращу у своєму житті. 

моментами.. а ні, не моментами.. постійно! хочеться повернутись туди, у час, де ми зустрілись та довго обіймались, час де ми в обіймах, у таксі їхали на зйомну, комфортну квартирку. хоча, знаєш? комфорт для мене там створювала ти, твоя присутність. 

хочеться знову пити дешевий алкоголь, від якого п'янієш після одного ковтка, хочеться знову у пориві почуттів штовхати тебе на ліжко та під новини які не несуть ніякого позитиву, роздягатись, ніжно цілуватись, дрзанити одне одного. хочеться як тоді.. наступає вечір, ти виходиш із душу, помаленько шкотильгаючи йдеш до мене у ліжко, хочеться знову цих миленьких обіймів, ніжних, а іножі болючих поцілунків. помалесенько, ніжно, опускатись тобі до піхви та по дорозі цілувати твої груди. а коли опустившись до кінця.. лежати у тебе між ногами та лизати твою.. напевне найсмачнішу вагіну. після довгих спроб довести тебе до кінцевого задовлення, так само помаленько підійматись, цілуючи твоє тіло. після ніжного та довгого поцілунку, вставляти свій стручок у твою збуджену, вологу вагіну. а тоді, після усіх цих маніпуляцій, обоє трясючись наче після спортзалу, після важкого тренування йти на балкон, підкурювати LM з чорницею та теревенити про усе, що є на світі, від погоди до особистих проблем, при цьому не забуваючи жартувати та підколювати одне одного. у страхові проспати ту саму конференцію у зумі, де я мав захисти диплом, емоційно змучені ми пішли спати. 

прокинувшись рано вранці, чи то від холоду, чи то від бажання ще тих клятих кілька годин не спати, а провести разом ми прокинулись. я з успіхом захистив диплом, ми сиділи на кухні, сміялись, їли смачну піцу, але такою вона була через те, що ми страшенно були голодні, попиваючи не смачний портвейн три сімки, розуміючи, що от от прийдеться валити з квартири.. час прийшов. 

Категорія: Романтика Повсякденність, Фентезі, Гумор, Кохання/Ненависть, Нехудожня література, Поезія/лірика, Романтика | Додав: shohoch
Переглядів: 246 | Завантажень: 0 | Оцінка: 0.0/0
Ставлення автора до критики: Позитивне

До фанфіку не залишено жодного відгуку, але Ви можете стати першим критиком, залиште свій коментар!

Всього коментарів: 0
avatar
незабутня доба
Завантаження...