menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 07.06.2022 в 22:09
Фанф прочитано: 255 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 4 відгуки
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 1)


07.06.2022, 22:09
Розділ 1: Застряг в дуже поганому становищі


Після вечірнього заняття Ву Хань Інь* відразу повернувся до гуртожитку. На годиннику, що висів позаду нього, ще не було й восьми. Вчитель італійської сказав, що у нього ангіна, і не закінчуючи урок, зібрав речі і пішов. Учні теж із задоволенням звільнились на два заняття раніше, і невдоволених не було.

Ву Хань Інь* (武涵英)– «武» поширена фамілія в Китаї, означає «доблесний, хоробрий, мужній»; «涵» означає «прощати, бути поблажливим»; «英» означає «герой, видатна людина».


У гуртожитку, окрім нього, нікого не було. Інші троє його сусідів сьогодні мали вечірні заняття, і повинні були повернутися лише після 9 години.

Робити було нічого, тому юнак увімкнув комп'ютер. Він натиснув на червоний ярлик, і через пару секунд почулася музика. Ву Хань Інь вирішив деякий час пограти в онлайн-ігри, щоб скоротити час.

Говорячи про Ву Хань Іна, інші можуть подумати, що він трохи мовчазливий, але з ним не важко порозумітися. Вчиться добре, спортивні результати непогані, хоч і виглядає звичайнісіньким, але на це приємно дивитися. Зазвичай, він просто читає книги, щоб вбити час, а онлайн-ігри – просто випадкова можливість.

Ву Хань Ін ввів пароль, і почекав, поки не з'явиться інтерфейс входу в Tianlong Babu*. У нього був лише однин персонаж, дівчина на ім'я Сяо Ву**. Після входу в гру, він опинився на території секти Удан***. Маленька дівчинка, у вбранні цієї секти, стояла там з довгим мечем.

Tianlong Babu* (天龙八部) – також відома як mmorpg () «Dragon Oath», що створенно на основі роману Цзінь Йона « Напівбоги та напівдияволи ».

Сяо Ву** (小武) – цей нікнейм утворений з фамілії головного героя – Ву (武) та префіксу Сяо (小), що є зменшувально-пестливим афіксом, що використовуэться старшими на адресу молодших, вищими на адресу підлеглих.

Секта Удан*** (武当派) - це вигадана секта бойових мистецтв, названа на честь місця, де вона базується, гір Удан. Бойові мистецтва Удан зосереджені на використанні «м'яких» прийомів для подолання супротивників, які покладаються на грубу силу та силу.


Tianlong Babu була першою онлайн-грою Ву Хань Іна. Йому не було чим зайнятися, і після тривалого наполягання його сусідів, він приєднався до Tianlong Babu. Ці сусіди улесливо казали, що, навіть якщо Ву Хань Ін ніколи не грав в онлайн-ігри, граючі з ним, хлопцю не потрібно турбуватися про прокачку. Але коли він створив обліковий запис, і зайшов у гру, все виявилося не так просто. Навчитись управлінню, і виконувати квести. Досягти 10 рівня, вибрати клас, вивчити навички, а потім разом підіймати рівень.

У той час він ще не грав на дівчинці на ім'я Сяо Ву. Спочатку, відповідно до його характеру, він створив чоловічого персонажа. Коли гра почалася, Ву Хань Ін просто дивився на свого героя першого рівня, протягом 5 хвилин. Йому знадобилося півдня, щоб зрушити на два кроки. З'явився перший квест, і через ще 5 хвилин, він знайшов NPC. Нарешті він прийняв завдання «Перший рідкісний звір». Через півгодини блукань, система подарувала йому яйце рідкісного звіра-білку.

За всю ніч Ву Хань Інь дійшов лише до 10-го рівню,чим приголомшив своїх сусідів. Один з них поплескав хлопця по стегну, і віддав свій запасний акаунт. Отже, у Ву Хань Іна тепер була маленька дівчинка Удан на ім'я «Сяо Ву», чий рівень був невисоким, лише 46-ий. Цей обліковий запис створювали для зручності гри у маленьких підземеллях. Усі також зійшлися, наскільки це доречно, адже Ву Хань Іня можна звати «Сяо Ву».

Ву Хань Інь не дуже любить використовувати жіночих персонажів, і не звик до цього. Втім, кожну «доброту слід прийняти», тому він не відмовив, і інколи грав там, якщо не було чим зайнятися.

Рівень Сяо Удан щойно піднявся до 49, після майже тижня гри. Насправді, не слід звинувачувати Ву Хань Іна в тому, що він дурний. Це його перший раз в онлайн-грі, тому, йому можна вибачити. Ще є проблема з шкільним Інтернетом. Зазвичай, швидкість мережі 360 кб/с, але іноді зменшується до 1 кб/с. Після того, як хтось ще заходив у мережу, швидкість ставала менша, і час від часу взагалі зникала. Протягом однієї ночі гри, кожні дві-три години інтернет стабільно зникав, що зводить людей з розуму.

Сяо Удан 49 рівня не має спорядження, навіть, 40 рівня, а крила для новачка вже давно зникли. Ву Хань Інь побіг, щоб отримати деякі нові навички, і подивився, скільки завдань залишилося невиконаним. Відкрийте карту, біжіть до місця телепортації, а потім йдіть до місії пішки.

Після виконання одного завдання, було вже більше 9 години. Кажуть, що завдання для новачків виконувати легко, але це не так. Удан має небагато HP і поганий захист. Атака Удан повинна бути високою, але на рівні 49, він міг покладатись лише на кілька прийомів, наприклад, «з легкістю», «човники нефритової дівчини» та інше, але вони не настільки потужна.

На території Цаншаня* скрізь були монстри, дівчина Удан використовувала рухи Тайцзи**, що надзвичайно важко. Після бою, вона час від часу зупинялася, готувала булочку на пару, та їла її, щоб поповнити HP, а потім знову бився. Завдання на вбивство 30-ти монстрів зайняло більше десяти хвилин, незалежно від того, наскільки її сила велика.

Цаншань* (苍山) - гірський масив безпосередньо на захід від міста Далі в провінції Юньнань на південному заході Китаю.

Тайцзи** (太极) – стану недиференційованого абсолютного та нескінченного потенціалу, єдності перед подвійністю, з якого походять Інь і Ян.


Після 9 години повернулися троє його сусідів по кімнаті. Побачивши, що він виконує завдання супроводу, Цзян Тан* попросив його зачекати. Завдання супроводу нелегко виконати одному, особливо, коли шкільна мережа все ще зависає. Легко потерпіти невдачу, тому йому захотіли допомогти.

Цзян Тан*(江倓) – «江» означає «ріка»; «倓» означає «тихо, спокійно».


Ву Хань Інь погодився, і маніпулюючи маленькою дівчинкою, він сів поруч із Сасаном*. Медитував, щоб відновити HP, і чекав, поки його сусід увійде в систему та супроводить його.

Сасан* (萨桑) – наскільки я зрозуміла, це NPS з квесту про супровід.


Цзян Тан боровся з інтернетом більше десяти хвилин, перш ніж зміг увійти у гру. Обліковий запис Мінцзяо* 89 рівня був одягнений у вбрання бойових мистецтв високого класу. Його Се Янь**, верхи на їздовому звірі 80 рівня, телепортувався з Сучжоу*** в Далі****, і потім біг від Далі до озера Ерхай*****, а потім від озера Ерхай до Цаншаня.

Мінцзяо* (明教) – це вигадана секта бойових мистецтв, описана в романі «Небесний меч і шабля дракона » Цзінь Юна. Вона базується на маніхействі, і знаходиться у горах Куньлунь.

Се Янь** (邪炎) – дослівно, «зле полум'я», клас у Tianlong Babu.

Сучжоу*** (苏州) – міська округа у провінції Цзянсу КНР, розташована у пониззі річки Янцзи поблизу озера Тайху.

Далі**** (大理) – міський повіт у китайській провінції Юньнань, розташований між горою Цаншань (на заході) і озером Ерхай (на сході).

Ерхай***** (洱海) – гірське озеро в Далі-Байській автономній префектурі китайської провінції Юньнань.


«Гаразд, добре, беріться за завдання, я тут», - Цзян Тан телепортувався з озера Ерхай до Цаншаня, це зайняло більше десяти хвилин. Нарешті, він побачив двох гірських богів біля порталу.

«О», - Ву Хань Інь відповів. Сяо Удан підвівся і клацнув на Сасана поруч із собою. Сасан сказав кілька слів, а потім почав крок за кроком йти вперед. Його поза при ходьбі була трохи дивною. Сяо Удан також швидко погналась за ним.

«Не хвилюйся про монстрів поруч, я розберуся з ними, а ти просто слідкуй за Сасаном, не відходь від нього», - Цзян Тан маніпулюючи левом, швидко відкрив карту, знайшов ім'я Сасанга й клацнув.

Ву Хань Інь відкрив панель із предметами й помчав за Сасаном. Поруч із ним було ще багато монстрів. Коли вони відчули Сяо Удана, вони всі кинулися, й почали сильно бити дівчину. Ву Хань Інь не звернув жодної уваги. Просто прийміть ліки.

«Цзян Тан, ти де? Мене ось-ось заб'ють до смерті», - Ву Хань Інь не хотів його поспішати. Усі знали, що шкільний інтернет поганий, і поспішати було марно. Але навколо Сяо Удан було не менше 6-ти монстрів, а Сасана був баластом. Він деякий час не міг йти, адже потрапив у пісок. Кров бідолашної маленької Удан лилася як водоспад. Ву Хань Інь замовив 7 золотих ліків, але все ще не бачив, щоб Мінцзяо прийшов на допомогу.

«Ти поспішаєш, я поспішаю ще більше», - Цзян Тан сердито клацнув мишею і вийшов із порталу. Його миша-мутант застрягла, і просто не пішла за ним. Він сів на лева і побіг до Сасана. Навколо не булоне душі. Через кілька секунд Мінцзяо знову опинився біля порталу. Іди і повернися назад. Серце Цзян Тан колоталося, він повторював це 6 разів, але не зміг добратися до потрібного місця!

Від перекладача:
Ахх, ці терміни вбивають мене. Тут буде досить багато геймерського сленгу, чи потрібно мені поясняти і його? Також, далі з'явиться багато персонажів і імен, мені слід зробити перелік?
Категорія: Романтика Повсякденність, Слеш, Гумор, Навчальні заклади, Романтика | Додав: makima | Теги: Шкільне кохання, Новела, Слеш, комедія, навчальні заклади, ММОРПГ, переклад, Яой, повсякденність, Китай, Геймери, Студент-викладач, Онлайн-ігри, романтика, BL
Переглядів: 255 | Завантажень: 0 | Коментарі: 4 | Оцінка: 5.0/1
Ставлення автора до критики: Позитивне
Кращий відгук:
Всього коментарів: 4
Я згадала час, коли читала маньхуа "Магістр диявольського культа". Там також було багатенько персонажів і термінів. Час від часу це втомлює, але це треба якось перебороти, щоб зрозуміти і вникнути ха-ха. Я поки погано знайома з вашим фанфіком, тому пізніше напишу враження.(。•̀ᴗ-)✧

1701
Оххх, тут все далекооо не так жахливо як у Магістрі, і терміни не так потрібні для загального розуміння сюжету, але без них не вийде "вглибитися" у історію, ахахаха. Буду рада пізніше почитати вашу рецензію, дякую.
1
996
Я мабуть поставила дизлайк
Я його намагалася виправити, но воно не дає.
Аааа Порошенко випусти мене звідси.
Пробачте (~_~;)
0
До речі пам'ятаю мені подобалася манга з подібною ідеєю в сюжеті. "Моє кохання в мережі" ніби так...

avatar
[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 1)
Завантаження...