menu

Новини

Автор фанфіку:
...
Псевдонім на сайті: ...
Група: ...
Статус: ...
Про фанфік:
Дата написання: 07.06.2022 в 22:33
Фанф прочитано: 313 раз
Час прочитання:
До фанфіку залишено: 1 відгук
Якщо рамочка порожня - ви ще не прочитали жодного фанфіку.
Покликання
BB-Code
HTML-код

[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 2)


07.06.2022, 22:33
Розділ 2: Цей хлопець хворий


Ву Хань Інь був безпорадним. Цзян Тан не міг добратися сюди, тому доведеться робити все самому. Сяо Удан неохоче пішла за Сасаном, і група монстрів знову оточила її.

Ву Хань Інь побачив, що значення HP впало на третину, і думав поповнити його. Відразу після застосування останніх ліків, екран раптом став рожевим, а HP, яке щойно поповнили, зникло в мить. Білочка поруч кинула кедрові горішки йому в руки, і померла догори ногами. Це виглядало трохи жалюгідно.

Неподалік, чоловік, одягнений у форму для бойових мистецтв Удан, акуратно вбив чоловіка в одязі Сяньлу* поруч із собою.

Сяньлу* (仙侣) – безсмертний.


«Вас б'ють?» - сусід нахилив голову, щоб побачити екран Ву Хань Іня, - «Що за безсоромні хулігани роблять таке?»

Ву Хань Інь не встиг відповісти, і швидко подивився на інвентар. Золоті ліки закінчилися, залишилося лише кілька булочок на пару. Він знову поглянув на панель здоров'я, 17 HP...

«Я думаю, що цей Удан увімкнув режим PVP», - Цзян Тан залишив застряглого Мінцзяо і підбіг, щоб подивитися на екран Ву Хань Іна: «Поспішай поповнити своє HP! У тебе всього 17 здоров'я, диво, що ти жив».

«У мене більше немає ліків».

«Золотий гарбуз, срібний гарбуз?..» - сказав Цзян Тан придивляючись, - «Чому у вас нічого немає?»

«Я нічого не приніс, поклав на склад», - Ву Хань Інь відповідав, поки Сяо Удан опустилася на коліна і почала їсти булочки на пару.

Цзян Тан побачив це: «Швидко йди, у того Удана все ще включено PVP!»
Ву Хань Інь не звертав уваги на це, тому, коли він подивився, то побачив три великі ножі, що висять над Уданом, на ім'я «Love You 59 Seconds».

Не чекаючи, поки Сяо Удан встане, «Love You 59 Seconds» підскочив до дівчинки.

«Він розглядає твоє обладнання, поспішай й біжи».

«Я ще не закінчив свій квест», - Ву Хань Інь не поспішав і біг за Сасаном.

Цзян Тан закотив очі: «Ти зараз помреш, але все ще турбуєшся за завдання?»

«Це не перший раз, коли я помираю. Я не взяв із собою золота, і я не втрачу рівень», — повільно сказав Ву Хань Інь. Зробивши кілька кроків переслідуючи Сасана, біля нього з'явився монстр.

Сяо Удан набив повний рот булочками на пару, і первісна крапля здоров'я перетворилася на тонку закривавлену смужку, якої було недостатньо, для перемоги маленького чудовиська. Але монстр навіть не встиг підбігти до Сяо Удана, як в нього влучило слабке блакитне світло, вбивши його. Ву Хань Інь почув кілька звуків «пуф-паф», і ще кілька чудовиськ, поруч з ними, також померло.

Один удар, один монстр. Ву Хань Інь витріщився на чоловіка за спиною Сяо Удана. Ця людина допомагає йому знищити монстрів?

«Чи не закоханий «Love You 59 Seconds» у твою дівчинку?» - Цзян Тан засміявся.
Love You 59 Seconds слідував за Сяо Уданом і прибирав усіх чудовиськ навколо. Сяо Ву, з маленьким HP, приголомшено супроводжувала Сасана.

Ву Хань Ін також не зрозумів, чому йому допомагають. Коли він прибув до місця призначення, то швидко передав NPC завдання. «Love You 59 Seconds» не пішов за ним. Великий Удан нахилився, і почав потирати обидві руки. Після кількох секунд розтирання, він знову встав прямо, викликав скакуна 80-го рівня, й полетів геть.

"Чорт, він дав тобі тонік для HP?" - Цзян Тан виглядав приголомшеним.

"Хіба не тільки Емей* може поповнити чиєсь здоров'я?" - Ву Хань Інь спантеличено дивився на своє повне HP.

Емей* (峨眉) – клас у Tianlong Babu.


Цзян Тан навіть не потрудився пояснити йому: «Чому тобі так пощастило? Ті, хто увімкнув режим PVP, насправді допомагають тобі вбити монстрів і поповнити здоров'я. Може, треба створити ще один жіночий обліковий запис? Маленькі дівчинки популярні".

Ву Хань Інь закотив очі, він не хотів використовувати жіночого персонажа. Ігноруючи сусіда, він
маніпулював Сяо Уданом, щоб побігти до Далі, плануючи купити трохи ліків. Як тільки він увійшов у Далі – одразу застряг біля телепорту. Після тривалого очікування його викинуло з серверу. Після повторного входу знадобилося ще багато часу, щоб побачити Сяо Удан, що стояла біля дверей Далі. Він пробіг всю дорогу до аптеки, бажаючи купити 20 золотих ліків, але, на жаль, у нього не вистачало грошей. Сяо Удан знову побігла на склад, плануючи взяти срібний гарбуз. Дійшовши туди, виявилося, що все ще триває «безпечний період»*, тож довелося стояти й чекати.

«Безпечний період»*– після входу в гру(деякі мморпг), дається період, коли тебе не можуть
атакувати, але й ти не можеш відкривати інвентар й переміщувати предмети.


Ву Хань Інь нічого не робив, тому Сяо Удан підняла руку, потім подивився ліворуч і праворуч, і тихо стояла більше хвилини. Коли стало нудно, він поглянув на WorldChannel*. Повідомлення там безперервно блимали. Це не що інше, як звичайні привітання предків і тому подібне. Але, раптом, він побачив знайоме ім'я – «Love You 59 Seconds».

WorldChannel* – всеігровий чат для спілкування гравців.


«Love You 59 Seconds» не той, кого лаяли. Здавалось, це просто привітання.

[Сервер] [Да Суан*]: Я тебе ви*бу! Love You 59 Seconds! Вбивство власноїгільдії! І ти все ще її голова?!

Да Суан* (大算) – великий розрахунок.


Рядок швидко промайнув. Спершу одна людина лаялась, а потім ще декілька приєдналися. Але Love You 59 Seconds ніколи не відповідав, це було одностороннім.

Цзян Тан також бачив чат, і скориставшись нагодою, розповів історію, яку Сяо Удан щойно пережив у Цаншані. Він розповідав дуже барвисто: «Цьому Удану, мабуть, сподобалась наша дівчинка, інакше, чому би він допомагав їй вбивати чудовиськ та поповнював HP. Але, схоже, він шматок сміття, його матюкають вже 10 хвилин».

«Love You 59 Seconds? Я зараз граю з ним у шахи, але я не думаю, що він мудак», — почув це інший сусід, і подивився на Удана на карті шахів. Клацнувши правою кнопкою миші, він перевірив спорядження супротивника та одразу витріщив очі: «Чорт, ця людина здається збочена. Удан на рівні 90, з повним комплектом високоякісного обладнання та камінням 7-го рівня.Зазвичай, клас Удан має небагато HP, але у нього воно більше ніж, навіть, у Шаоліня*. Він дуже багата людина».

Шаолінь* (少林) – клас у Tiaтlong Babu, вигадана секта бойових мистецтв.


«Неймовірно, все каміння 7 рівня?» - Цзян Тан був приголомшений і заздрісний. Він мав 89 рівень і витратив усі гроші, щоб отримати повний сет 3-х рівневих каменів. Порівняно з ним... Це насправді неможливо порівняти.
Категорія: Романтика Повсякденність, Слеш, Гумор, Навчальні заклади, Романтика | Додав: makima | Теги: романтика, навчальні заклади, Геймери, BL, ММОРПГ, комедія, Новела, Слеш, Яой, Шкільне кохання, Студент-викладач, Китай, повсякденність, Онлайн-ігри
Переглядів: 313 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Оцінка: 5.0/1
Ставлення автора до критики: Позитивне
Всього коментарів: 1
Сумую за буднями у гуртожитку. Я правда не рубилася часто в онлайн ігри, але було таке))

avatar
[Онлайн-гра] Люблю тебе 59 секунд (Розділ 2)
Завантаження...